„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drásov

Nové produkty Drásov

Dlažby a obrubníky Drásov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drásov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drásov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drásov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drásov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drásov, Levná dlažba Drásov, Dlažba Drásov, Zámkové dlažby Drásov, Zámkové dlažba Drásov, Betonové dlažby Drásov, Betonová dlažba Drásov, Zdící prvky Drásov, Dlažby II jakosti Drásov, Dlažba II jakosti Drásov, Plošné dlažby Drásov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Jihlava Znojmo Praha 18 Karviná Praha 5 Chrudim Rychnov nad Kněžnou Klatovy Brno-venkov Mělník Svitavy Opava Liberec Havlíčkův Brod Nový Jičín Pardubice Praha-Koloděje Praha-Satalice Blansko Příbram Česká Lípa Praha-Královice Šumperk Bruntál Prachatice Karlovy Vary Písek Třebíč Praha 11 Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Benešov Kutná Hora Praha-východ Jičín Pelhřimov Plzeň-sever Praha 20 Praha 8 Praha-Lochkov Ostrava-město Most Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha 19 Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha-Vinoř Praha 13 Louny Plzeň-jih Prostějov Praha 16 Praha 1 Ústí nad Orlicí Děčín Praha-Velká Chuchle Tachov Hradec Králové Praha 4 Zlín Praha 2 Chomutov Žďár nad Sázavou Litoměřice Kolín Přerov Trutnov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Zličín České Budějovice Sokolov Nymburk Praha-Dubeč Praha-Libuš Vyškov Rokycany Semily Rakovník Olomouc Praha 17 Domažlice Praha-Křeslice Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 10 Český Krumlov Praha 22 Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha 3 Jeseník Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Hodonín Praha 9 Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drásov

Levná dlažba Drásov

Dlažba Drásov

Zámkové dlažby Drásov

Zámkové betonové dlažby Drásov

Zámková dlažba Drásov

Betonové dlažby Drásov

Betonová dlažba Drásov

Zdící prvky Drásov

Dlažby II jakosti Drásov

Dlažba II jakosti Drásov

Plošné dlažby Drásov