„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drásov

Nové produkty Drásov

Dlažby a obrubníky Drásov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drásov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drásov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drásov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drásov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drásov, Levná dlažba Drásov, Dlažba Drásov, Zámkové dlažby Drásov, Zámkové dlažba Drásov, Betonové dlažby Drásov, Betonová dlažba Drásov, Zdící prvky Drásov, Dlažby II jakosti Drásov, Dlažba II jakosti Drásov, Plošné dlažby Drásov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle České Budějovice Pelhřimov Praha-Březiněves Tábor Vsetín Český Krumlov Blansko Svitavy Rokycany Cheb Praha 21 Praha-Benice Frýdek-Místek Praha 11 Praha 15 Praha 19 Praha-Kunratice Praha-Zličín Chomutov Praha-Královice Strakonice Praha 6 Sokolov Kroměříž Děčín Náchod Kladno Mladá Boleslav Tachov Praha 10 Karviná Praha-Lipence Jihlava Praha 5 Praha-Nedvězí Domažlice Praha 14 Hodonín Louny Pardubice Praha-Šeberov Kutná Hora Rakovník Praha 18 Praha-Dolní Chabry Liberec Praha 4 Nymburk Jičín Jablonec nad Nisou Ostrava-město Hradec Králové Kolín Jindřichův Hradec Praha 13 Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Újezd Praha-Lysolaje Brno-město Semily Břeclav Benešov Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Olomouc Jeseník Most Praha 3 Praha-Petrovice Praha 8 Prostějov Praha 17 Nový Jičín Plzeň-město Praha 20 Bruntál Praha 2 Brno-venkov Třebíč Praha-Dubeč Praha-Suchdol Ústí nad Labem Šumperk Praha 9 Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha-Troja Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Trutnov Ústí nad Orlicí Praha 22 Chrudim Praha 16 Praha-západ Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drásov

Levná dlažba Drásov

Dlažba Drásov

Zámkové dlažby Drásov

Zámkové betonové dlažby Drásov

Zámková dlažba Drásov

Betonové dlažby Drásov

Betonová dlažba Drásov

Zdící prvky Drásov

Dlažby II jakosti Drásov

Dlažba II jakosti Drásov

Plošné dlažby Drásov