„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drásov

Nové produkty Drásov

Dlažby a obrubníky Drásov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drásov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drásov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drásov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drásov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drásov, Levná dlažba Drásov, Dlažba Drásov, Zámkové dlažby Drásov, Zámkové dlažba Drásov, Betonové dlažby Drásov, Betonová dlažba Drásov, Zdící prvky Drásov, Dlažby II jakosti Drásov, Dlažba II jakosti Drásov, Plošné dlažby Drásov, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha 22 Karviná Praha 15 Pardubice Znojmo Praha-Lysolaje Příbram Jeseník Kroměříž Praha-Petrovice Břeclav Praha-Ďáblice Praha 18 Cheb Blansko Semily Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Teplice Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha 20 Jihlava Hodonín Praha 13 Praha-Šeberov Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Libuš Trutnov Klatovy Hlavní město Praha Tachov Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Újezd Praha-Běchovice Kolín Praha-Zličín Praha-Nedvězí Opava Brno-město Beroun Kladno Nymburk Praha 16 Brno-venkov Děčín Karlovy Vary Vyškov Liberec Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Slivenec Praha-Koloděje Rakovník Zlín Praha 8 Praha-Dubeč Mělník Praha 11 Prostějov Praha-Štěrboholy Šumperk Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha 2 Plzeň-jih Uherské Hradiště Hradec Králové Praha 21 Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha 10 Praha 3 Bruntál Praha-Březiněves Pelhřimov Litoměřice Praha 6 Most Kutná Hora Chomutov Prachatice Praha 17 Chrudim Praha-Přední Kopanina Praha 4 Tábor Plzeň-město Česká Lípa Praha-východ Praha 5 Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drásov

Levná dlažba Drásov

Dlažba Drásov

Zámkové dlažby Drásov

Zámkové betonové dlažby Drásov

Zámková dlažba Drásov

Betonové dlažby Drásov

Betonová dlažba Drásov

Zdící prvky Drásov

Dlažby II jakosti Drásov

Dlažba II jakosti Drásov

Plošné dlažby Drásov