„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražíč

Nové produkty Dražíč

Dlažby a obrubníky Dražíč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražíč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražíč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražíč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražíč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražíč, Levná dlažba Dražíč, Dlažba Dražíč, Zámkové dlažby Dražíč, Zámkové dlažba Dražíč, Betonové dlažby Dražíč, Betonová dlažba Dražíč, Zdící prvky Dražíč, Dlažby II jakosti Dražíč, Dlažba II jakosti Dražíč, Plošné dlažby Dražíč, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha 18 Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha 5 Praha 17 Kutná Hora Klatovy Praha 13 Plzeň-město Praha 16 Praha 11 Hradec Králové Ostrava-město Znojmo Uherské Hradiště Praha-Lochkov Chrudim Karlovy Vary Mladá Boleslav Olomouc Frýdek-Místek Náchod Kladno Praha 4 Prachatice Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha-Březiněves Břeclav Tachov Jeseník Praha 8 Praha 2 Strakonice Praha-Královice Praha-Čakovice Nymburk Rakovník Chomutov Praha 7 Domažlice Praha-Lysolaje Semily Karviná Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Mělník Trutnov Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 15 Litoměřice Praha-Lipence Český Krumlov Most Brno-město Praha-Klánovice Vsetín Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 6 Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 10 Beroun Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Svitavy Přerov Liberec Tábor Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Šumperk Rokycany Praha-Satalice Praha-Šeberov Jičín Praha-Vinoř Pelhřimov Zlín Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Nový Jičín Příbram Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Teplice Praha 3 Praha 21 Blansko Louny Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražíč

Levná dlažba Dražíč

Dlažba Dražíč

Zámkové dlažby Dražíč

Zámkové betonové dlažby Dražíč

Zámková dlažba Dražíč

Betonové dlažby Dražíč

Betonová dlažba Dražíč

Zdící prvky Dražíč

Dlažby II jakosti Dražíč

Dlažba II jakosti Dražíč

Plošné dlažby Dražíč