„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražíč

Nové produkty Dražíč

Dlažby a obrubníky Dražíč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražíč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražíč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražíč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražíč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražíč, Levná dlažba Dražíč, Dlažba Dražíč, Zámkové dlažby Dražíč, Zámkové dlažba Dražíč, Betonové dlažby Dražíč, Betonová dlažba Dražíč, Zdící prvky Dražíč, Dlažby II jakosti Dražíč, Dlažba II jakosti Dražíč, Plošné dlažby Dražíč, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha 8 Praha 16 Znojmo Cheb Blansko Jihlava Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Teplice Uherské Hradiště Třebíč Domažlice Most Praha-Nedvězí Praha-Libuš Rokycany Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Březiněves Český Krumlov Trutnov Praha-Křeslice Kolín České Budějovice Praha 11 Praha 1 Kroměříž Brno-venkov Beroun Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Karviná Jičín Bruntál Přerov Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha 3 Benešov Tábor Nymburk Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Benice Praha 22 Kutná Hora Praha-Dubeč Pardubice Tachov Šumperk Sokolov Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha 6 Praha 12 Kladno Plzeň-sever Praha-Šeberov Zlín Praha-Lipence Praha 9 Náchod Praha 15 Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha 4 Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-východ Praha-Běchovice Praha 17 Praha 10 Rakovník Chomutov Plzeň-město Břeclav Strakonice Vsetín Louny Praha 19 Litoměřice Praha 13 Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha 2 Ostrava-město Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Opava Žďár nad Sázavou Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražíč

Levná dlažba Dražíč

Dlažba Dražíč

Zámkové dlažby Dražíč

Zámkové betonové dlažby Dražíč

Zámková dlažba Dražíč

Betonové dlažby Dražíč

Betonová dlažba Dražíč

Zdící prvky Dražíč

Dlažby II jakosti Dražíč

Dlažba II jakosti Dražíč

Plošné dlažby Dražíč