„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražíč

Nové produkty Dražíč

Dlažby a obrubníky Dražíč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražíč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražíč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražíč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražíč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražíč, Levná dlažba Dražíč, Dlažba Dražíč, Zámkové dlažby Dražíč, Zámkové dlažba Dražíč, Betonové dlažby Dražíč, Betonová dlažba Dražíč, Zdící prvky Dražíč, Dlažby II jakosti Dražíč, Dlažba II jakosti Dražíč, Plošné dlažby Dražíč, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Rychnov nad Kněžnou Šumperk Praha 22 České Budějovice Praha 20 Rokycany Jičín Praha 19 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 1 Praha-Lochkov Hodonín Trutnov Litoměřice Prachatice Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha 4 Náchod Praha-Vinoř Praha-Slivenec Nový Jičín Domažlice Praha-Šeberov Nymburk Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Beroun Rakovník Praha 2 Opava Praha 14 Praha-Lipence Frýdek-Místek Bruntál Praha 5 Praha 13 Cheb Liberec Chrudim Znojmo Louny Kladno Vyškov Písek Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Koloděje Zlín Praha 10 Praha 9 Praha 21 Chomutov Český Krumlov Blansko Sokolov Mladá Boleslav Praha-Troja Ústí nad Orlicí Prostějov Praha 15 Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 17 Klatovy Praha-Řeporyje Most Jihlava Praha 16 Strakonice Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha 8 Olomouc Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Vsetín Hlavní město Praha Přerov Brno-venkov Kolín Praha 18 Tachov Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Libuš Praha-Suchdol Plzeň-jih Děčín Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražíč

Levná dlažba Dražíč

Dlažba Dražíč

Zámkové dlažby Dražíč

Zámkové betonové dlažby Dražíč

Zámková dlažba Dražíč

Betonové dlažby Dražíč

Betonová dlažba Dražíč

Zdící prvky Dražíč

Dlažby II jakosti Dražíč

Dlažba II jakosti Dražíč

Plošné dlažby Dražíč