„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahouš

Nové produkty Drahouš

Dlažby a obrubníky Drahouš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahouš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahouš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahouš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahouš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahouš, Levná dlažba Drahouš, Dlažba Drahouš, Zámkové dlažby Drahouš, Zámkové dlažba Drahouš, Betonové dlažby Drahouš, Betonová dlažba Drahouš, Zdící prvky Drahouš, Dlažby II jakosti Drahouš, Dlažba II jakosti Drahouš, Plošné dlažby Drahouš, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Břeclav Přerov Praha-Újezd Praha-Zličín Benešov Frýdek-Místek Brno-venkov Praha-Klánovice Praha-Lipence Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha-Koloděje Praha-východ Praha-Štěrboholy Semily Kroměříž Mladá Boleslav Sokolov Trutnov Teplice Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Slivenec Domažlice Praha 9 Třebíč Chrudim Cheb Havlíčkův Brod Praha 18 Praha 5 Jablonec nad Nisou Kutná Hora Vyškov Ústí nad Labem Louny Praha-západ Česká Lípa Nymburk Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha-Libuš Most Blansko Praha 17 Opava Olomouc Jihlava Praha-Lochkov Tachov Chomutov Vsetín Jičín Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Dubeč Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha 1 Šumperk Praha-Dolní Chabry Praha 6 Hradec Králové Děčín Kladno Příbram Praha 11 Praha-Březiněves Strakonice Svitavy Liberec Praha 16 Praha-Kunratice Praha 14 Nový Jičín Plzeň-město Hodonín Písek Bruntál Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 4 Karviná Beroun Praha 7 Praha 8 České Budějovice Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Královice Jeseník Hlavní město Praha Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahouš

Levná dlažba Drahouš

Dlažba Drahouš

Zámkové dlažby Drahouš

Zámkové betonové dlažby Drahouš

Zámková dlažba Drahouš

Betonové dlažby Drahouš

Betonová dlažba Drahouš

Zdící prvky Drahouš

Dlažby II jakosti Drahouš

Dlažba II jakosti Drahouš

Plošné dlažby Drahouš