„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahouš

Nové produkty Drahouš

Dlažby a obrubníky Drahouš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahouš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahouš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahouš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahouš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahouš, Levná dlažba Drahouš, Dlažba Drahouš, Zámkové dlažby Drahouš, Zámkové dlažba Drahouš, Betonové dlažby Drahouš, Betonová dlažba Drahouš, Zdící prvky Drahouš, Dlažby II jakosti Drahouš, Dlažba II jakosti Drahouš, Plošné dlažby Drahouš, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Královice Praha-Březiněves Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Karviná Svitavy Znojmo Olomouc Benešov Praha-Štěrboholy Tachov Liberec Praha 7 Mělník Litoměřice České Budějovice Praha 12 Praha 16 Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha 19 Praha-Troja Opava Praha-západ Praha-Libuš Praha-Klánovice Nový Jičín Jablonec nad Nisou Kolín Praha-Petrovice Praha 21 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Nymburk Praha-Zbraslav Praha 20 Jičín Praha-Lipence Ostrava-město Praha 22 Praha 15 Praha 6 Bruntál Rychnov nad Kněžnou Klatovy Břeclav Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha 13 Jihlava Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha 1 Praha 4 Hradec Králové Plzeň-město Prostějov Prachatice Plzeň-jih Praha-Šeberov Mladá Boleslav Domažlice Šumperk Praha 11 Karlovy Vary Praha-Nedvězí Pardubice Praha 14 Jeseník Praha-Běchovice Teplice Praha 5 Zlín Vsetín Brno-město Praha-Kunratice Přerov Děčín Ústí nad Orlicí Blansko Sokolov Chrudim Praha 8 Rokycany Písek Chomutov Praha-východ Rakovník Praha-Újezd Náchod Plzeň-sever Trutnov Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Slivenec Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahouš

Levná dlažba Drahouš

Dlažba Drahouš

Zámkové dlažby Drahouš

Zámkové betonové dlažby Drahouš

Zámková dlažba Drahouš

Betonové dlažby Drahouš

Betonová dlažba Drahouš

Zdící prvky Drahouš

Dlažby II jakosti Drahouš

Dlažba II jakosti Drahouš

Plošné dlažby Drahouš