„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahňovice

Nové produkty Drahňovice

Dlažby a obrubníky Drahňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahňovice, Levná dlažba Drahňovice, Dlažba Drahňovice, Zámkové dlažby Drahňovice, Zámkové dlažba Drahňovice, Betonové dlažby Drahňovice, Betonová dlažba Drahňovice, Zdící prvky Drahňovice, Dlažby II jakosti Drahňovice, Dlažba II jakosti Drahňovice, Plošné dlažby Drahňovice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Praha 5 Praha-Dolní Počernice Písek Praha 4 Český Krumlov Praha 16 Uherské Hradiště Opava Příbram Prachatice Praha-Lipence Louny Praha 14 Zlín Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Benice Ostrava-město Trutnov Brno-venkov Plzeň-jih Znojmo Mělník Hradec Králové Vsetín Náchod Svitavy Kolín Praha-Šeberov Plzeň-město Praha-Nedvězí Brno-město Šumperk Kutná Hora Praha-Libuš Praha-Újezd Cheb Praha-Běchovice Vyškov Třebíč Praha-Dolní Chabry Jičín Praha 3 Pelhřimov Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Most Kladno Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Přední Kopanina Rokycany Teplice Praha-Kolovraty Praha 12 Prostějov Děčín Semily Přerov Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Sokolov Praha 10 Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 17 Praha-východ Praha-Řeporyje Chomutov Olomouc Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Nový Jičín Praha-Satalice Beroun Domažlice Hodonín Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha 20 Nymburk Bruntál České Budějovice Praha 2 Benešov Praha 18 Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha-Zličín Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahňovice

Levná dlažba Drahňovice

Dlažba Drahňovice

Zámkové dlažby Drahňovice

Zámkové betonové dlažby Drahňovice

Zámková dlažba Drahňovice

Betonové dlažby Drahňovice

Betonová dlažba Drahňovice

Zdící prvky Drahňovice

Dlažby II jakosti Drahňovice

Dlažba II jakosti Drahňovice

Plošné dlažby Drahňovice