„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahňovice

Nové produkty Drahňovice

Dlažby a obrubníky Drahňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahňovice, Levná dlažba Drahňovice, Dlažba Drahňovice, Zámkové dlažby Drahňovice, Zámkové dlažba Drahňovice, Betonové dlažby Drahňovice, Betonová dlažba Drahňovice, Zdící prvky Drahňovice, Dlažby II jakosti Drahňovice, Dlažba II jakosti Drahňovice, Plošné dlažby Drahňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha 12 Praha-Slivenec Praha 2 Jeseník Praha-východ Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Satalice Strakonice Praha-Velká Chuchle Teplice Přerov Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha 20 Beroun Praha-Lysolaje Plzeň-město Šumperk Praha 22 Mělník Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha 14 Písek Český Krumlov Praha-Zličín Praha 11 Plzeň-sever Praha 18 Opava Blansko Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Klánovice Vsetín Praha 3 Pelhřimov Nymburk Liberec Praha 6 Praha 19 Rokycany Děčín Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha-Čakovice Plzeň-jih Česká Lípa Praha 1 Nový Jičín Praha 13 Praha 8 Praha-Benice Kutná Hora Praha-Kunratice Příbram Jičín Břeclav Třebíč Praha-Královice Praha 7 Karviná Praha 21 Praha-Dolní Počernice Klatovy Chrudim Praha-Újezd Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 15 Náchod Tábor Praha 17 Olomouc Karlovy Vary Trutnov Jihlava Benešov Praha 10 Semily Domažlice Tachov Brno-město Most Vyškov Bruntál Rychnov nad Kněžnou Rakovník Havlíčkův Brod Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahňovice

Levná dlažba Drahňovice

Dlažba Drahňovice

Zámkové dlažby Drahňovice

Zámkové betonové dlažby Drahňovice

Zámková dlažba Drahňovice

Betonové dlažby Drahňovice

Betonová dlažba Drahňovice

Zdící prvky Drahňovice

Dlažby II jakosti Drahňovice

Dlažba II jakosti Drahňovice

Plošné dlažby Drahňovice