„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drevníky

Nové produkty Drevníky

Dlažby a obrubníky Drevníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drevníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drevníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drevníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drevníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drevníky, Levná dlažba Drevníky, Dlažba Drevníky, Zámkové dlažby Drevníky, Zámkové dlažba Drevníky, Betonové dlažby Drevníky, Betonová dlažba Drevníky, Zdící prvky Drevníky, Dlažby II jakosti Drevníky, Dlažba II jakosti Drevníky, Plošné dlažby Drevníky, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Praha-Zličín Praha-Benice Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Královice Praha-Lipence Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha 18 Strakonice Tachov Bruntál Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha 9 Sokolov Praha 7 Praha-Kunratice Chomutov Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice České Budějovice Domažlice Jihlava Praha 14 Praha-Nedvězí Beroun Přerov Praha 20 Kroměříž Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Čakovice Plzeň-město Praha 2 Praha 21 Trutnov Praha-Dolní Chabry Děčín Praha 8 Praha-Suchdol Most Vsetín Louny Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Písek Teplice Náchod Kladno Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-jih Praha 11 Prachatice Praha-Troja Klatovy Vyškov Ostrava-město Praha-západ Břeclav Praha 12 Jičín Praha-Kolovraty Jeseník Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha 15 Rokycany Pelhřimov Praha-Újezd Praha 5 Plzeň-sever Nový Jičín Blansko Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-východ Praha-Lysolaje Kolín Chrudim Pardubice Prostějov Uherské Hradiště Praha-Křeslice Brno-město Český Krumlov Zlín Opava Česká Lípa Praha-Běchovice Tábor Praha-Libuš Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drevníky

Levná dlažba Drevníky

Dlažba Drevníky

Zámkové dlažby Drevníky

Zámkové betonové dlažby Drevníky

Zámková dlažba Drevníky

Betonové dlažby Drevníky

Betonová dlažba Drevníky

Zdící prvky Drevníky

Dlažby II jakosti Drevníky

Dlažba II jakosti Drevníky

Plošné dlažby Drevníky