„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drevníky

Nové produkty Drevníky

Dlažby a obrubníky Drevníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drevníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drevníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drevníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drevníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drevníky, Levná dlažba Drevníky, Dlažba Drevníky, Zámkové dlažby Drevníky, Zámkové dlažba Drevníky, Betonové dlažby Drevníky, Betonová dlažba Drevníky, Zdící prvky Drevníky, Dlažby II jakosti Drevníky, Dlažba II jakosti Drevníky, Plošné dlažby Drevníky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Beroun Frýdek-Místek Praha 12 Teplice Nymburk Klatovy Praha-Satalice Ostrava-město Praha 13 Chomutov Praha 4 Kolín Karviná Vyškov Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 3 Cheb Pardubice Příbram Praha-Běchovice Praha 5 Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 22 Česká Lípa Benešov Praha 7 Praha 2 Praha-Kolovraty Plzeň-sever Břeclav Kutná Hora Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Litoměřice Mladá Boleslav Karlovy Vary Svitavy Jindřichův Hradec Děčín Most Trutnov Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha 9 Tachov Praha 14 Písek Havlíčkův Brod Jičín České Budějovice Kladno Ústí nad Labem Strakonice Náchod Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 18 Přerov Praha-Klánovice Brno-město Bruntál Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Praha 19 Praha 6 Praha-Lochkov Praha 16 Praha-Petrovice Praha-Troja Hodonín Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha 8 Praha-východ Praha 17 Sokolov Praha 21 Mělník Praha-Benice Praha 20 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Praha 11 Praha-Kunratice Olomouc Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drevníky

Levná dlažba Drevníky

Dlažba Drevníky

Zámkové dlažby Drevníky

Zámkové betonové dlažby Drevníky

Zámková dlažba Drevníky

Betonové dlažby Drevníky

Betonová dlažba Drevníky

Zdící prvky Drevníky

Dlažby II jakosti Drevníky

Dlažba II jakosti Drevníky

Plošné dlažby Drevníky