„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drevníky

Nové produkty Drevníky

Dlažby a obrubníky Drevníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drevníky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drevníky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drevníky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drevníky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drevníky, Levná dlažba Drevníky, Dlažba Drevníky, Zámkové dlažby Drevníky, Zámkové dlažba Drevníky, Betonové dlažby Drevníky, Betonová dlažba Drevníky, Zdící prvky Drevníky, Dlažby II jakosti Drevníky, Dlažba II jakosti Drevníky, Plošné dlažby Drevníky, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Plzeň-město Rokycany Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 7 Ostrava-město Praha 1 Hodonín Praha-Běchovice Praha-Šeberov Cheb Kladno Karviná Louny Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Děčín Praha-Klánovice Jeseník Praha 12 Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Kunratice Jihlava Hradec Králové Praha 11 Praha 13 Opava Brno-venkov Praha 22 Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Praha 10 Pelhřimov Svitavy Česká Lípa Chomutov Zlín Praha 5 Plzeň-sever Plzeň-jih Strakonice Praha 16 Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Liberec Praha-Libuš Znojmo Šumperk Vsetín Mladá Boleslav Praha 20 České Budějovice Uherské Hradiště Prostějov Praha-západ Břeclav Český Krumlov Nový Jičín Jičín Praha 14 Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Bruntál Písek Praha-Čakovice Praha 18 Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Lochkov Praha-východ Mělník Praha 4 Sokolov Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Zličín Kolín Most Praha 19 Příbram Praha 2 Trutnov Ústí nad Labem Praha 17 Tábor Frýdek-Místek Praha-Suchdol Litoměřice Semily Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drevníky

Levná dlažba Drevníky

Dlažba Drevníky

Zámkové dlažby Drevníky

Zámkové betonové dlažby Drevníky

Zámková dlažba Drevníky

Betonové dlažby Drevníky

Betonová dlažba Drevníky

Zdící prvky Drevníky

Dlažby II jakosti Drevníky

Dlažba II jakosti Drevníky

Plošné dlažby Drevníky