„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražeň

Nové produkty Dražeň

Dlažby a obrubníky Dražeň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražeň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražeň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražeň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražeň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražeň, Levná dlažba Dražeň, Dlažba Dražeň, Zámkové dlažby Dražeň, Zámkové dlažba Dražeň, Betonové dlažby Dražeň, Betonová dlažba Dražeň, Zdící prvky Dražeň, Dlažby II jakosti Dražeň, Dlažba II jakosti Dražeň, Plošné dlažby Dražeň, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Zlín Klatovy Praha 15 Prostějov Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Hodonín Strakonice Plzeň-jih Trutnov Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Lochkov Pardubice Praha 8 Břeclav Kladno Praha-Královice Praha 10 Cheb Praha 16 Praha-Zličín Nymburk Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 9 Jičín Praha-Libuš Třebíč Praha 21 Svitavy Znojmo Praha 14 Chrudim Liberec Praha-Nebušice Jeseník Louny Teplice Písek Ústí nad Orlicí Praha-západ Rokycany Mladá Boleslav Karviná Děčín Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha 1 Praha-Petrovice Chomutov Uherské Hradiště Karlovy Vary Praha 2 Litoměřice Praha-Březiněves Beroun Plzeň-město Ústí nad Labem Praha 7 Praha 5 Praha 13 Praha 22 Brno-venkov Náchod Semily Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Praha 4 Praha-Klánovice Most Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Přední Kopanina Bruntál Kroměříž Český Krumlov Prachatice Praha-Troja Praha-Čakovice Benešov Praha-Běchovice Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Kolín Praha-Dubeč Praha-východ Blansko Praha 12 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražeň

Levná dlažba Dražeň

Dlažba Dražeň

Zámkové dlažby Dražeň

Zámkové betonové dlažby Dražeň

Zámková dlažba Dražeň

Betonové dlažby Dražeň

Betonová dlažba Dražeň

Zdící prvky Dražeň

Dlažby II jakosti Dražeň

Dlažba II jakosti Dražeň

Plošné dlažby Dražeň