„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražeň

Nové produkty Dražeň

Dlažby a obrubníky Dražeň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražeň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražeň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražeň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražeň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražeň, Levná dlažba Dražeň, Dlažba Dražeň, Zámkové dlažby Dražeň, Zámkové dlažba Dražeň, Betonové dlažby Dražeň, Betonová dlažba Dražeň, Zdící prvky Dražeň, Dlažby II jakosti Dražeň, Dlažba II jakosti Dražeň, Plošné dlažby Dražeň, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Jablonec nad Nisou Písek Nový Jičín Praha-Újezd Zlín Praha 3 Klatovy Praha-Slivenec Beroun Praha 9 Prostějov Praha 2 Šumperk Tachov Frýdek-Místek Rokycany Mělník Praha 14 Plzeň-město Blansko Praha-Ďáblice Karviná Praha-Zbraslav Praha 10 Semily Praha-Lochkov Opava Praha 6 Praha-Klánovice Kroměříž Praha-západ Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Znojmo Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Troja Bruntál Chrudim Kolín Praha 11 Praha-Koloděje Brno-venkov Plzeň-sever Praha 19 Praha 17 Domažlice Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Most Praha-Velká Chuchle Praha 4 Strakonice Praha 7 Praha-Štěrboholy Nymburk Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Benešov Olomouc Praha-Královice Praha 20 Plzeň-jih Praha 8 Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Rakovník Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Benice Jihlava Praha-Suchdol Náchod Praha 15 Mladá Boleslav Praha 22 Praha-Šeberov Kladno Praha 16 Hodonín Brno-město Břeclav Praha-Křeslice Vyškov Pelhřimov Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Sokolov České Budějovice Havlíčkův Brod Litoměřice Jeseník Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražeň

Levná dlažba Dražeň

Dlažba Dražeň

Zámkové dlažby Dražeň

Zámkové betonové dlažby Dražeň

Zámková dlažba Dražeň

Betonové dlažby Dražeň

Betonová dlažba Dražeň

Zdící prvky Dražeň

Dlažby II jakosti Dražeň

Dlažba II jakosti Dražeň

Plošné dlažby Dražeň