„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražeň

Nové produkty Dražeň

Dlažby a obrubníky Dražeň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražeň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražeň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražeň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražeň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražeň, Levná dlažba Dražeň, Dlažba Dražeň, Zámkové dlažby Dražeň, Zámkové dlažba Dražeň, Betonové dlažby Dražeň, Betonová dlažba Dražeň, Zdící prvky Dražeň, Dlažby II jakosti Dražeň, Dlažba II jakosti Dražeň, Plošné dlažby Dražeň, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Kutná Hora Kroměříž Ústí nad Orlicí Brno-město Plzeň-město Domažlice Přerov Brno-venkov Praha-Lipence Praha-Královice Benešov Praha 12 Jeseník Praha-Šeberov Trutnov Praha 3 Praha 16 Jihlava Hlavní město Praha Praha-Křeslice Pardubice Uherské Hradiště Ostrava-město Praha 20 Prachatice Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Újezd Litoměřice Tábor Cheb Jičín Žďár nad Sázavou Praha-východ Louny Praha 15 Praha-Velká Chuchle Beroun Praha 7 Děčín Chomutov Karlovy Vary Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Nymburk Svitavy Rokycany Tachov Kladno Sokolov Praha 9 Vyškov Teplice Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Karviná Semily Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Čakovice Ústí nad Labem Náchod Znojmo Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Hodonín Praha 11 Praha 10 Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Troja Frýdek-Místek Praha 5 Praha 22 Praha-Nebušice Praha 18 Příbram Praha 6 Písek Praha 21 Praha-západ Praha 19 Chrudim Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha 8 Česká Lípa Liberec Olomouc Praha-Lochkov Praha-Vinoř Bruntál Zlín Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražeň

Levná dlažba Dražeň

Dlažba Dražeň

Zámkové dlažby Dražeň

Zámkové betonové dlažby Dražeň

Zámková dlažba Dražeň

Betonové dlažby Dražeň

Betonová dlažba Dražeň

Zdící prvky Dražeň

Dlažby II jakosti Dražeň

Dlažba II jakosti Dražeň

Plošné dlažby Dražeň