„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubek

Nové produkty Doubek

Dlažby a obrubníky Doubek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubek, Levná dlažba Doubek, Dlažba Doubek, Zámkové dlažby Doubek, Zámkové dlažba Doubek, Betonové dlažby Doubek, Betonová dlažba Doubek, Zdící prvky Doubek, Dlažby II jakosti Doubek, Dlažba II jakosti Doubek, Plošné dlažby Doubek, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Nedvězí Ostrava-město Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha-Běchovice Nymburk Praha 9 Teplice Praha 22 Praha 4 Hodonín Brno-město Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Beroun Praha 2 Praha-Benice Česká Lípa Písek Praha 10 Praha-západ Prachatice Praha-Ďáblice Blansko Praha-Vinoř Děčín Třebíč Praha-Kolovraty Tachov Praha-Slivenec Olomouc Karlovy Vary Praha 21 Benešov Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha-Královice Náchod Trutnov Chomutov Hlavní město Praha Klatovy Praha-Březiněves Tábor Plzeň-jih Praha-Újezd Litoměřice Kladno Mělník Bruntál Praha-Nebušice Břeclav Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Dolní Chabry Praha 8 Semily Praha-Kunratice Praha 16 Praha-Čakovice Kutná Hora Vyškov Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Suchdol Praha 1 České Budějovice Jeseník Domažlice Louny Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Hradec Králové Znojmo Plzeň-město Zlín Kolín Kroměříž Sokolov Praha-Libuš Most Havlíčkův Brod Liberec Rokycany Strakonice Pelhřimov Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Svitavy Praha 13 Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubek

Levná dlažba Doubek

Dlažba Doubek

Zámkové dlažby Doubek

Zámkové betonové dlažby Doubek

Zámková dlažba Doubek

Betonové dlažby Doubek

Betonová dlažba Doubek

Zdící prvky Doubek

Dlažby II jakosti Doubek

Dlažba II jakosti Doubek

Plošné dlažby Doubek