„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubek

Nové produkty Doubek

Dlažby a obrubníky Doubek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubek, Levná dlažba Doubek, Dlažba Doubek, Zámkové dlažby Doubek, Zámkové dlažba Doubek, Betonové dlažby Doubek, Betonová dlažba Doubek, Zdící prvky Doubek, Dlažby II jakosti Doubek, Dlažba II jakosti Doubek, Plošné dlažby Doubek, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Ostrava-město Znojmo Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha 16 Plzeň-jih Praha 2 Praha-Satalice Praha 13 Rakovník Praha-západ Praha 9 Děčín Havlíčkův Brod Domažlice Olomouc Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 22 Karviná Praha 21 Louny Praha-východ Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha-Petrovice Pardubice Praha-Běchovice Šumperk Praha 3 Praha-Újezd Jeseník Praha-Lipence Náchod Chomutov Beroun Tachov Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha 12 Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha 15 Semily Praha-Koloděje Praha 7 Praha-Čakovice Kroměříž Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Dolní Počernice Klatovy Strakonice Praha-Lochkov Třebíč Praha 6 Praha 8 Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha-Troja Prostějov Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha 11 Frýdek-Místek Břeclav Trutnov Most Opava Praha-Kolovraty Praha-Královice Česká Lípa Litoměřice Praha 14 Benešov Pelhřimov Jihlava Sokolov Jindřichův Hradec Vsetín Teplice Jablonec nad Nisou České Budějovice Blansko Praha-Zličín Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Praha 1 Karlovy Vary Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubek

Levná dlažba Doubek

Dlažba Doubek

Zámkové dlažby Doubek

Zámkové betonové dlažby Doubek

Zámková dlažba Doubek

Betonové dlažby Doubek

Betonová dlažba Doubek

Zdící prvky Doubek

Dlažby II jakosti Doubek

Dlažba II jakosti Doubek

Plošné dlažby Doubek