„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domašín

Nové produkty Domašín

Dlažby a obrubníky Domašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domašín, Levná dlažba Domašín, Dlažba Domašín, Zámkové dlažby Domašín, Zámkové dlažba Domašín, Betonové dlažby Domašín, Betonová dlažba Domašín, Zdící prvky Domašín, Dlažby II jakosti Domašín, Dlažba II jakosti Domašín, Plošné dlažby Domašín, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Klatovy Praha 3 Kroměříž Praha-Libuš Praha-Ďáblice Prostějov Praha-Lipence Praha 12 Praha 16 Praha-Koloděje Litoměřice Hodonín Praha 20 Rakovník Semily Praha-Suchdol Praha 17 Praha-Lochkov Jičín Praha-Klánovice Praha 21 Pelhřimov Praha-Křeslice Praha 5 Vyškov Praha 11 Praha-Újezd Praha-Čakovice Brno-město Prachatice Plzeň-jih Děčín Trutnov Ostrava-město Praha 7 Praha 19 Praha-Běchovice Praha 14 Karlovy Vary Mělník Brno-venkov Nymburk Břeclav Praha-Zličín Kladno Tábor Plzeň-město Písek Praha-Šeberov Praha-Březiněves Beroun Český Krumlov Domažlice Most Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha 15 Praha-Královice Česká Lípa Strakonice Praha-Slivenec Olomouc Praha-východ Praha-západ Benešov Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha 8 Ústí nad Orlicí Pardubice Rokycany Praha 22 Praha-Petrovice Praha 9 Praha 18 Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha 1 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Cheb Ústí nad Labem Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Liberec Opava Svitavy Jeseník Přerov Praha 4 Praha-Satalice Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domašín

Levná dlažba Domašín

Dlažba Domašín

Zámkové dlažby Domašín

Zámkové betonové dlažby Domašín

Zámková dlažba Domašín

Betonové dlažby Domašín

Betonová dlažba Domašín

Zdící prvky Domašín

Dlažby II jakosti Domašín

Dlažba II jakosti Domašín

Plošné dlažby Domašín