„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domašín

Nové produkty Domašín

Dlažby a obrubníky Domašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domašín, Levná dlažba Domašín, Dlažba Domašín, Zámkové dlažby Domašín, Zámkové dlažba Domašín, Betonové dlažby Domašín, Betonová dlažba Domašín, Zdící prvky Domašín, Dlažby II jakosti Domašín, Dlažba II jakosti Domašín, Plošné dlažby Domašín, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Břeclav Praha-Zbraslav Mělník Kolín Brno-město Náchod Chrudim Nový Jičín Praha 18 Ústí nad Labem Beroun Praha-Lochkov Praha 19 Brno-venkov Praha 14 Praha 3 Jičín Opava Hodonín Kutná Hora Praha 10 Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha 2 Praha-Troja Jihlava Mladá Boleslav Praha 9 Praha 12 České Budějovice Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Hradec Králové Děčín Pardubice Uherské Hradiště Praha-Běchovice Přerov Praha-Dolní Chabry Strakonice Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Havlíčkův Brod Praha 13 Praha 22 Praha 17 Karviná Praha-Vinoř Praha-Nebušice Tachov Ostrava-město Praha 15 Praha 4 Semily Písek Český Krumlov Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Vyškov Chomutov Praha-Nedvězí Bruntál Praha 21 Praha-Lipence Hlavní město Praha Liberec Praha-Petrovice Zlín Praha 8 Praha-Klánovice Nymburk Prostějov Svitavy Praha-Újezd Louny Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Dubeč Sokolov Praha-Královice Vsetín Jindřichův Hradec Kroměříž Klatovy Praha-západ Blansko Praha-východ Teplice Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domašín

Levná dlažba Domašín

Dlažba Domašín

Zámkové dlažby Domašín

Zámkové betonové dlažby Domašín

Zámková dlažba Domašín

Betonové dlažby Domašín

Betonová dlažba Domašín

Zdící prvky Domašín

Dlažby II jakosti Domašín

Dlažba II jakosti Domašín

Plošné dlažby Domašín