„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domašín

Nové produkty Domašín

Dlažby a obrubníky Domašín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domašín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domašín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domašín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domašín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domašín, Levná dlažba Domašín, Dlažba Domašín, Zámkové dlažby Domašín, Zámkové dlažba Domašín, Betonové dlažby Domašín, Betonová dlažba Domašín, Zdící prvky Domašín, Dlažby II jakosti Domašín, Dlažba II jakosti Domašín, Plošné dlažby Domašín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Ústí nad Labem Praha-Benice Svitavy Uherské Hradiště Most Praha-Zličín Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Kroměříž Prachatice Kolín Kladno Praha 20 Plzeň-sever Praha-Újezd Karviná Žďár nad Sázavou Praha 17 Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-západ Praha 12 Ústí nad Orlicí Znojmo Praha 6 Nymburk Rychnov nad Kněžnou Jičín Olomouc Praha-Řeporyje Pardubice Praha 9 Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha 3 Louny Praha-Lochkov Ostrava-město Praha 19 Praha-Čakovice Praha-Satalice Liberec Praha-Přední Kopanina Klatovy Beroun Praha 15 Litoměřice Plzeň-město Praha-Nebušice Praha 21 Vyškov Praha 2 Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Šumperk Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Březiněves Praha 4 Praha 1 Chomutov Praha 13 Praha 11 Tábor Semily Praha-Lipence Cheb Praha 5 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Rokycany Příbram Rakovník Teplice Praha-Vinoř Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Kolovraty Zlín Praha 8 Hlavní město Praha Praha 7 Domažlice Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Šeberov Vsetín Jeseník Tachov Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domašín

Levná dlažba Domašín

Dlažba Domašín

Zámkové dlažby Domašín

Zámkové betonové dlažby Domašín

Zámková dlažba Domašín

Betonové dlažby Domašín

Betonová dlažba Domašín

Zdící prvky Domašín

Dlažby II jakosti Domašín

Dlažba II jakosti Domašín

Plošné dlažby Domašín