„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domamil

Nové produkty Domamil

Dlažby a obrubníky Domamil

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domamil

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domamil

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domamil

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domamil

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domamil, Levná dlažba Domamil, Dlažba Domamil, Zámkové dlažby Domamil, Zámkové dlažba Domamil, Betonové dlažby Domamil, Betonová dlažba Domamil, Zdící prvky Domamil, Dlažby II jakosti Domamil, Dlažba II jakosti Domamil, Plošné dlažby Domamil, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Znojmo Rokycany Jičín Opava Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha 8 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Vsetín Třebíč Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Břeclav Prostějov Tábor Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Ďáblice Teplice Klatovy Česká Lípa Karlovy Vary Praha 15 Praha 3 Praha-Královice Šumperk Praha 1 Praha-Přední Kopanina Vyškov Frýdek-Místek Praha 9 Hlavní město Praha Plzeň-město Praha 6 Benešov Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 14 Praha 16 Karviná Praha-Zbraslav Přerov Hodonín Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Mělník Louny Jindřichův Hradec Blansko Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Libuš Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Satalice Nový Jičín Trutnov Kutná Hora Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Olomouc Praha-Březiněves Most Bruntál Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha 7 Ostrava-město Praha-Benice Prachatice Pardubice Beroun Praha-Klánovice Zlín Praha-západ Kroměříž Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha 5 Sokolov Praha 4 Praha-Štěrboholy Písek Ústí nad Labem Děčín Strakonice Cheb Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domamil

Levná dlažba Domamil

Dlažba Domamil

Zámkové dlažby Domamil

Zámkové betonové dlažby Domamil

Zámková dlažba Domamil

Betonové dlažby Domamil

Betonová dlažba Domamil

Zdící prvky Domamil

Dlažby II jakosti Domamil

Dlažba II jakosti Domamil

Plošné dlažby Domamil