„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domamil

Nové produkty Domamil

Dlažby a obrubníky Domamil

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domamil

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domamil

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domamil

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domamil

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domamil, Levná dlažba Domamil, Dlažba Domamil, Zámkové dlažby Domamil, Zámkové dlažba Domamil, Betonové dlažby Domamil, Betonová dlažba Domamil, Zdící prvky Domamil, Dlažby II jakosti Domamil, Dlažba II jakosti Domamil, Plošné dlažby Domamil, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Královice Plzeň-jih Praha 20 Praha-západ Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha 21 Cheb Znojmo Louny Jeseník Liberec Domažlice Praha-Dolní Počernice Sokolov Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Újezd Olomouc Chomutov Mladá Boleslav Praha 19 Pardubice Jičín Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Benice Brno-město Praha-Lysolaje Břeclav Kutná Hora Pelhřimov Most Praha-Petrovice Blansko Praha 13 Brno-venkov Teplice Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Křeslice Česká Lípa Bruntál Litoměřice Rakovník Hlavní město Praha Rokycany Praha-Ďáblice Karlovy Vary Nymburk Hodonín Děčín Klatovy Třebíč Šumperk Přerov Zlín Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Náchod Uherské Hradiště Prostějov Praha-Klánovice Plzeň-město Praha-Zličín Praha-Nebušice Hradec Králové Praha 10 Praha-Kolovraty Praha 1 Havlíčkův Brod Plzeň-sever Kroměříž Mělník Tachov Praha 7 Praha-Koloděje Kolín Praha-Březiněves Praha-Čakovice Ostrava-město Kladno Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domamil

Levná dlažba Domamil

Dlažba Domamil

Zámkové dlažby Domamil

Zámkové betonové dlažby Domamil

Zámková dlažba Domamil

Betonové dlažby Domamil

Betonová dlažba Domamil

Zdící prvky Domamil

Dlažby II jakosti Domamil

Dlažba II jakosti Domamil

Plošné dlažby Domamil