„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dolní Dvůr Dolní Habartice Dolní Hbity
Dolní Heřmanice Dolní Hořice Dolní Hradiště
Dolní Hrachovice Dolní Chvatliny Dolní Kalná
Dolní Kounice Dolní Kralovice Dolní Krupá
Dolní Krupá Dolní Lánov Dolní Lažany
Dolní Lhota Dolní Lhota Dolní Libochová
Dolní Lochov Dolní Lomná Dolní Loučky
Dolní Lukavice Dolní Lutyně Dolní Město
Dolní Morava Dolní Moravice Dolní Němčí
Dolní Nětčice Dolní Nivy Dolní Novosedly

<<   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50  >>

Další města:

Praha 9 Uherské Hradiště Kroměříž Praha-Křeslice Louny Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha 2 Mělník Semily Děčín Plzeň-sever Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Kolín Rakovník Vsetín Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-Zbraslav Hodonín Praha 11 Znojmo Praha-Velká Chuchle Svitavy Bruntál Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha 21 Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Cheb Praha-Březiněves Karlovy Vary Pelhřimov Praha 4 Praha-Koloděje Praha 7 Praha 17 Praha-Troja Praha-Dubeč Praha-Slivenec Česká Lípa Nový Jičín Ostrava-město Praha 10 Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Lochkov Přerov Praha-Královice Kladno Ústí nad Orlicí České Budějovice Benešov Kutná Hora Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Benice Strakonice Klatovy Beroun Praha 20 Písek Praha-Petrovice Olomouc Trutnov Jičín Praha-Lysolaje Opava Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Jeseník Domažlice Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha-Nebušice Ústí nad Labem Brno-venkov Teplice Praha-Štěrboholy Pardubice Mladá Boleslav Praha 15 Liberec Praha 16 Praha-Kolovraty Praha 19 Šumperk Vyškov Praha-Běchovice Nymburk Litoměřice Praha 22 Zlín Praha 18 Most Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby