„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dolní Dvůr Dolní Habartice Dolní Hbity
Dolní Heřmanice Dolní Hořice Dolní Hradiště
Dolní Hrachovice Dolní Chvatliny Dolní Kalná
Dolní Kounice Dolní Kralovice Dolní Krupá
Dolní Krupá Dolní Lánov Dolní Lažany
Dolní Lhota Dolní Lhota Dolní Libochová
Dolní Lochov Dolní Lomná Dolní Loučky
Dolní Lukavice Dolní Lutyně Dolní Město
Dolní Morava Dolní Moravice Dolní Němčí
Dolní Nětčice Dolní Nivy Dolní Novosedly

<<   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50  >>

Další města:

Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Nebušice Mladá Boleslav Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Písek Bruntál Praha 18 Nymburk Praha-západ Praha-východ Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Petrovice Vyškov Tachov Kroměříž Praha-Slivenec Praha 4 Beroun Praha-Koloděje Most Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Chomutov Praha-Kunratice Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Klánovice Trutnov Žďár nad Sázavou Praha 3 Český Krumlov Vsetín Hradec Králové Praha-Libuš Děčín Domažlice Frýdek-Místek Praha-Satalice Teplice Cheb Chrudim Praha 17 Liberec Praha 9 Zlín Plzeň-město Jihlava Rakovník Břeclav Přerov Praha 10 Litoměřice Praha-Újezd Uherské Hradiště Semily Karlovy Vary Benešov Kutná Hora Praha 1 Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Pelhřimov Praha 2 Praha 16 Praha 20 Louny Jeseník Praha-Zličín Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha 19 Praha 6 Příbram Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha 11 Praha-Troja Hodonín Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Blansko Praha 15 Mělník Praha-Lipence Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha 8 Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby