„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolní Hořice

Nové produkty Dolní Hořice

Dlažby a obrubníky Dolní Hořice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolní Hořice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolní Hořice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolní Hořice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolní Hořice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolní Hořice, Levná dlažba Dolní Hořice, Dlažba Dolní Hořice, Zámkové dlažby Dolní Hořice, Zámkové dlažba Dolní Hořice, Betonové dlažby Dolní Hořice, Betonová dlažba Dolní Hořice, Zdící prvky Dolní Hořice, Dlažby II jakosti Dolní Hořice, Dlažba II jakosti Dolní Hořice, Plošné dlažby Dolní Hořice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Třebíč Karviná Praha-východ Praha-Řeporyje Rokycany Cheb Pelhřimov Praha-Vinoř Teplice Děčín Jičín Praha 17 Český Krumlov Uherské Hradiště Benešov Praha-Satalice Písek Praha 2 Nymburk Vyškov Svitavy Praha-Křeslice Praha-Suchdol Domažlice Rakovník Praha-Libuš Tábor Jeseník Praha-Dubeč Ostrava-město Opava Praha-Lochkov Hlavní město Praha Blansko Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Prostějov Klatovy Strakonice Plzeň-město Praha 18 Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Královice Praha 8 Kolín Praha 16 Šumperk Bruntál Mělník Praha 19 Náchod Hodonín Praha 20 Praha-západ Semily Ústí nad Orlicí Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 12 Havlíčkův Brod Louny Praha 10 Beroun Praha-Troja Olomouc Trutnov Vsetín České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Chomutov Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha-Koloděje Přerov Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 13 Sokolov Praha-Újezd Česká Lípa Kladno Praha 1 Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Březiněves Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Praha-Lipence Kroměříž Plzeň-sever Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolní Hořice

Levná dlažba Dolní Hořice

Dlažba Dolní Hořice

Zámkové dlažby Dolní Hořice

Zámkové betonové dlažby Dolní Hořice

Zámková dlažba Dolní Hořice

Betonové dlažby Dolní Hořice

Betonová dlažba Dolní Hořice

Zdící prvky Dolní Hořice

Dlažby II jakosti Dolní Hořice

Dlažba II jakosti Dolní Hořice

Plošné dlažby Dolní Hořice