„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doksy Doksy Dolánky nad Ohří
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolce Dolenice
Dolní Bečva Dolní Bělá Dolní Benešov
Dolní Beřkovice Dolní Bezděkov Dolní Bojanovice
Dolní Bousov Dolní Branná Dolní Brusnice
Dolní Břežany Dolní Bukovsko Dolní Cerekev
Dolní Čermná Dolní Dobrouč Dolní Domaslavice
Dolní Dubňany Dolní Dunajovice Dolní Dvořiště

<<   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49  >>

Další města:

Praha-Čakovice Kladno Praha-Štěrboholy Praha 13 Hradec Králové Semily Praha 2 Pelhřimov Prachatice Praha-Křeslice Praha-Petrovice Sokolov Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Březiněves Trutnov Vyškov Brno-venkov Děčín Ústí nad Labem Prostějov Chomutov Benešov Praha 7 Praha-Slivenec Šumperk Praha-Nebušice Praha-Suchdol Ostrava-město Třebíč Mladá Boleslav Klatovy Praha 1 Karlovy Vary Praha 9 Břeclav Jihlava Praha 4 Praha 15 Praha 14 Praha 6 Jeseník Hlavní město Praha Karviná Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Blansko Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Český Krumlov Beroun Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Plzeň-město Domažlice Praha 5 Rokycany Kolín Písek Praha-západ Litoměřice Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Liberec Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Náchod Nový Jičín Praha-Benice Kroměříž Praha 16 Praha-Šeberov Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Troja Opava Praha-Libuš Praha 20 Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha-Újezd Přerov Praha 3 Praha-východ Tachov Praha-Královice Praha 10 Hodonín Praha-Lipence Nymburk Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Vsetín Praha-Dolní Počernice České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby