„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doksy Doksy Dolánky nad Ohří
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolce Dolenice
Dolní Bečva Dolní Bělá Dolní Benešov
Dolní Beřkovice Dolní Bezděkov Dolní Bojanovice
Dolní Bousov Dolní Branná Dolní Brusnice
Dolní Břežany Dolní Bukovsko Dolní Cerekev
Dolní Čermná Dolní Dobrouč Dolní Domaslavice
Dolní Dubňany Dolní Dunajovice Dolní Dvořiště

<<   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49  >>

Další města:

Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Mělník Rokycany Česká Lípa Hradec Králové Ústí nad Orlicí Trutnov Praha-Troja Přerov Praha 8 Praha 21 Třebíč Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Křeslice Praha 4 Praha-Suchdol Liberec Ústí nad Labem Litoměřice Chrudim Blansko Plzeň-město Praha-Přední Kopanina České Budějovice Praha-Klánovice Mladá Boleslav Most Plzeň-sever Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Zličín Šumperk Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Písek Havlíčkův Brod Prachatice Praha 15 Ostrava-město Prostějov Sokolov Karviná Náchod Praha 7 Rakovník Praha-Královice Příbram Nymburk Uherské Hradiště Praha 20 Brno-město Tachov Praha 17 Praha 22 Strakonice Praha-Petrovice Pardubice Louny Kolín Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Klatovy Praha 9 Praha-západ Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Praha-východ Karlovy Vary Domažlice Praha-Kolovraty Jičín Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha-Kunratice Pelhřimov Chomutov Praha-Slivenec Praha 13 Praha 14 Praha 19 Svitavy Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Újezd Cheb Děčín Praha 16 Praha 3 Praha 10 Opava Teplice Hodonín Plzeň-jih Vsetín Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby