„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doksy Doksy Dolánky nad Ohří
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolce Dolenice
Dolní Bečva Dolní Bělá Dolní Benešov
Dolní Beřkovice Dolní Bezděkov Dolní Bojanovice
Dolní Bousov Dolní Branná Dolní Brusnice
Dolní Břežany Dolní Bukovsko Dolní Cerekev
Dolní Čermná Dolní Dobrouč Dolní Domaslavice
Dolní Dubňany Dolní Dunajovice Dolní Dvořiště

<<   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49  >>

Další města:

Praha-Nebušice Praha-Suchdol Opava Domažlice Praha 22 Louny Praha 11 Praha 3 Praha 15 Klatovy Praha-Březiněves Kolín Praha 12 Pelhřimov Teplice Vsetín Praha-Lipence Pardubice Praha 1 Mělník Hodonín Praha 4 Jihlava Česká Lípa Beroun Vyškov Praha-východ Praha-Vinoř Český Krumlov Ostrava-město Šumperk Písek Nymburk Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Liberec Praha-Kunratice Cheb Kutná Hora Praha-Řeporyje Tachov Praha-Štěrboholy Blansko Rakovník Praha 14 Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha 8 Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha 9 Praha-Dolní Počernice Bruntál Plzeň-jih Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 18 Semily Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha-Újezd Prostějov Praha 7 Praha-Královice Příbram Chrudim Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha 16 Praha 13 Praha 2 Děčín Brno-město Kladno Praha-Libuš Litoměřice Jeseník Přerov Praha-Zbraslav Nový Jičín Karviná Praha-Klánovice České Budějovice Znojmo Praha-západ Mladá Boleslav Chomutov Jindřichův Hradec Olomouc Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Dubeč Náchod Praha-Satalice Břeclav Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby