„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Doksy Doksy Dolánky nad Ohří
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolany Dolany
Dolany Dolce Dolenice
Dolní Bečva Dolní Bělá Dolní Benešov
Dolní Beřkovice Dolní Bezděkov Dolní Bojanovice
Dolní Bousov Dolní Branná Dolní Brusnice
Dolní Břežany Dolní Bukovsko Dolní Cerekev
Dolní Čermná Dolní Dobrouč Dolní Domaslavice
Dolní Dubňany Dolní Dunajovice Dolní Dvořiště

<<   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49  >>

Další města:

Nymburk Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Koloděje Zlín Praha-Královice Jičín Praha-Zličín Praha 6 Trutnov Praha-Lysolaje Praha 8 Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 1 Havlíčkův Brod Hodonín Prostějov Opava Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-Lipence Olomouc Mělník Praha 2 Náchod Plzeň-město Brno-venkov Praha 3 Rokycany Kolín Karlovy Vary Strakonice Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha-Čakovice Uherské Hradiště Břeclav Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Svitavy Chomutov Praha-Šeberov Mladá Boleslav Vyškov Plzeň-sever Český Krumlov Děčín Ústí nad Orlicí Hradec Králové Louny Znojmo Karviná Přerov Jeseník Praha-Běchovice Rakovník Praha 13 Prachatice Teplice Benešov Litoměřice Třebíč Praha 16 Cheb Pardubice Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Troja Praha-Křeslice Most Praha 12 Domažlice Bruntál Příbram Česká Lípa Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Kladno Brno-město Kroměříž Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Libuš Praha 22 Liberec Praha-Kolovraty Praha 21 Blansko Šumperk Praha-Kunratice Ústí nad Labem České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby