„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doksy

Nové produkty Doksy

Dlažby a obrubníky Doksy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doksy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doksy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doksy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doksy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doksy, Levná dlažba Doksy, Dlažba Doksy, Zámkové dlažby Doksy, Zámkové dlažba Doksy, Betonové dlažby Doksy, Betonová dlažba Doksy, Zdící prvky Doksy, Dlažby II jakosti Doksy, Dlažba II jakosti Doksy, Plošné dlažby Doksy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 9 Domažlice Vsetín Jablonec nad Nisou Praha 1 Benešov Příbram Náchod Praha-Satalice Trutnov Chrudim Písek Praha-Běchovice Česká Lípa Klatovy Praha 19 Liberec Olomouc Praha-Zličín Chomutov Karlovy Vary Praha 4 Havlíčkův Brod Mělník Nymburk Jičín Zlín Svitavy Jihlava Tachov Ostrava-město Praha-Újezd Praha-Nedvězí Litoměřice Pelhřimov Vyškov Blansko Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha 20 Praha 11 Děčín Praha 2 Bruntál Brno-město Třebíč Praha 8 Praha-Benice Šumperk Praha-Koloděje Praha-západ Znojmo Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Karviná Praha 18 České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Přerov Tábor Plzeň-jih Mladá Boleslav Brno-venkov Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha 16 Semily Praha 15 Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Louny Praha-Nebušice Praha-východ Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha 21 Strakonice Praha-Řeporyje Beroun Praha-Petrovice Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Kladno Praha 13 Břeclav Opava Hlavní město Praha Praha 10 Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doksy

Levná dlažba Doksy

Dlažba Doksy

Zámkové dlažby Doksy

Zámkové betonové dlažby Doksy

Zámková dlažba Doksy

Betonové dlažby Doksy

Betonová dlažba Doksy

Zdící prvky Doksy

Dlažby II jakosti Doksy

Dlažba II jakosti Doksy

Plošné dlažby Doksy