„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doksy

Nové produkty Doksy

Dlažby a obrubníky Doksy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doksy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doksy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doksy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doksy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doksy, Levná dlažba Doksy, Dlažba Doksy, Zámkové dlažby Doksy, Zámkové dlažba Doksy, Betonové dlažby Doksy, Betonová dlažba Doksy, Zdící prvky Doksy, Dlažby II jakosti Doksy, Dlažba II jakosti Doksy, Plošné dlažby Doksy, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha 14 Domažlice Praha-Libuš Olomouc Praha-Kunratice Vsetín Brno-město Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha-Čakovice Praha-západ Vyškov Uherské Hradiště Praha 10 Sokolov Praha-východ Brno-venkov Tábor Praha-Ďáblice Třebíč Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Praha-Lochkov Trutnov Praha 1 Karlovy Vary Strakonice Náchod Teplice Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha-Koloděje Praha 13 Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Jihlava Praha-Újezd Jindřichův Hradec Bruntál Jičín Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha 21 Chomutov Mladá Boleslav Praha-Troja Pardubice Praha-Suchdol Praha 2 Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Praha 19 Praha 17 Písek Přerov Liberec Nymburk Šumperk Praha 4 Praha-Řeporyje Prostějov Praha 12 Praha 16 Hodonín Semily Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Břeclav Plzeň-jih Plzeň-město Praha 18 Příbram Praha-Zličín Praha-Zbraslav Prachatice Praha-Kolovraty Děčín Kladno Praha 22 Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha 5 Litoměřice Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha 8 Rakovník Praha-Satalice Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha 20 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doksy

Levná dlažba Doksy

Dlažba Doksy

Zámkové dlažby Doksy

Zámkové betonové dlažby Doksy

Zámková dlažba Doksy

Betonové dlažby Doksy

Betonová dlažba Doksy

Zdící prvky Doksy

Dlažby II jakosti Doksy

Dlažba II jakosti Doksy

Plošné dlažby Doksy