„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolenice

Nové produkty Dolenice

Dlažby a obrubníky Dolenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolenice, Levná dlažba Dolenice, Dlažba Dolenice, Zámkové dlažby Dolenice, Zámkové dlažba Dolenice, Betonové dlažby Dolenice, Betonová dlažba Dolenice, Zdící prvky Dolenice, Dlažby II jakosti Dolenice, Dlažba II jakosti Dolenice, Plošné dlažby Dolenice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Jeseník Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 1 Praha-Troja Znojmo Trutnov Děčín Praha-Lysolaje Nymburk Sokolov Praha 10 Praha-západ Chrudim Kolín Praha-Královice Plzeň-sever Písek Bruntál Praha 3 Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 12 Prostějov Praha 2 Praha 18 Praha-Zličín Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Klatovy Český Krumlov Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 20 Hradec Králové Semily Praha-Ďáblice Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Tachov Ústí nad Labem Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Jičín Ostrava-město Kroměříž Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Lipence Domažlice Mladá Boleslav Praha-východ Opava Karviná České Budějovice Náchod Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha 8 Kladno Praha-Suchdol Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Pardubice Cheb Praha-Libuš Kutná Hora Třebíč Vyškov Vsetín Blansko Beroun Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Benice Zlín Most Svitavy Litoměřice Praha-Běchovice Teplice Strakonice Praha 14 Benešov Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha 22 Chomutov Plzeň-město Liberec Praha-Dolní Počernice Praha 21 Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolenice

Levná dlažba Dolenice

Dlažba Dolenice

Zámkové dlažby Dolenice

Zámkové betonové dlažby Dolenice

Zámková dlažba Dolenice

Betonové dlažby Dolenice

Betonová dlažba Dolenice

Zdící prvky Dolenice

Dlažby II jakosti Dolenice

Dlažba II jakosti Dolenice

Plošné dlažby Dolenice