„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolenice

Nové produkty Dolenice

Dlažby a obrubníky Dolenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolenice, Levná dlažba Dolenice, Dlažba Dolenice, Zámkové dlažby Dolenice, Zámkové dlažba Dolenice, Betonové dlažby Dolenice, Betonová dlažba Dolenice, Zdící prvky Dolenice, Dlažby II jakosti Dolenice, Dlažba II jakosti Dolenice, Plošné dlažby Dolenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Tachov Ostrava-město Kladno Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Karviná Semily Louny Příbram Beroun Blansko Praha 8 Praha 13 Strakonice Litoměřice Jičín Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Písek Praha-východ Praha 7 Hlavní město Praha Plzeň-jih Mělník Praha 4 Praha-Troja Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-Nedvězí Praha 16 Chrudim Klatovy Přerov Brno-město Náchod Pardubice Praha 3 Praha 2 Kolín Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha-Lochkov Praha-Šeberov Hodonín Jihlava Břeclav Plzeň-město Český Krumlov Praha 19 Mladá Boleslav Praha 1 Praha 6 Šumperk Cheb Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Pelhřimov Česká Lípa Uherské Hradiště Děčín Opava Rokycany Praha 22 Praha 20 Vsetín Praha-Březiněves České Budějovice Praha-západ Trutnov Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 18 Praha-Koloděje Domažlice Zlín Kutná Hora Praha 11 Prostějov Kroměříž Tábor Praha-Kunratice Praha-Lipence Znojmo Praha-Petrovice Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Libuš Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolenice

Levná dlažba Dolenice

Dlažba Dolenice

Zámkové dlažby Dolenice

Zámkové betonové dlažby Dolenice

Zámková dlažba Dolenice

Betonové dlažby Dolenice

Betonová dlažba Dolenice

Zdící prvky Dolenice

Dlažby II jakosti Dolenice

Dlažba II jakosti Dolenice

Plošné dlažby Dolenice