„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dobromilice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovice
Dobrovítov Dobrovíz Dobršín
Dobruška Dobřany Dobřany
Dobřejovice Dobřeň Dobřenice
Dobříč Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříkov Dobříň
Dobřínsko Dobříš Dobřív
Dobšice Dobšice Dobšice
Dobšín Dohalice Doksany

<<   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48  >>

Další města:

Bruntál Tachov Hradec Králové Praha-Vinoř Chrudim Přerov Praha 19 Praha 8 Brno-město Cheb Prachatice Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Vyškov Ostrava-město Praha-Dubeč Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha 9 Praha-východ Liberec Ústí nad Labem Praha 12 Praha-Troja Praha 4 Benešov Semily Pelhřimov Praha 20 Praha-Březiněves Jičín Praha 10 Plzeň-sever Písek Kladno Praha-Klánovice Praha 21 Praha 2 Náchod Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Suchdol Praha-Šeberov Strakonice Praha-Petrovice Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha 16 Břeclav Frýdek-Místek Kolín Kroměříž Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Lysolaje Děčín Praha 3 Plzeň-jih Vsetín Praha 15 Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha 17 Příbram Olomouc Karlovy Vary Znojmo Praha-západ Praha 6 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 11 Třebíč Litoměřice Praha-Lipence Praha 5 Praha-Štěrboholy Blansko Praha 22 Praha-Královice Zlín Praha-Lochkov Teplice Domažlice Kutná Hora Jeseník Praha 7 Rokycany Praha-Slivenec Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby