„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dobromilice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovice
Dobrovítov Dobrovíz Dobršín
Dobruška Dobřany Dobřany
Dobřejovice Dobřeň Dobřenice
Dobříč Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříkov Dobříň
Dobřínsko Dobříš Dobřív
Dobšice Dobšice Dobšice
Dobšín Dohalice Doksany

<<   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48  >>

Další města:

Děčín Most Mělník Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha 3 Karlovy Vary Brno-venkov Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Znojmo Praha 20 Praha 21 Prostějov Rokycany Praha-Kunratice Praha 2 Prachatice Kolín Praha-Křeslice Plzeň-město Příbram Praha 10 Tachov Semily Vsetín Praha 13 Praha-Újezd Praha 1 Praha 7 Karviná Benešov Praha-Libuš Praha 12 Praha-Královice Praha-Satalice Praha 22 Náchod Praha 15 Louny Bruntál Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha 16 Uherské Hradiště Opava Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 14 Praha 5 Kutná Hora Český Krumlov Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-východ Praha-Klánovice Písek Praha 6 Praha-Vinoř Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Beroun Břeclav Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha 4 Pelhřimov Brno-město Třebíč Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha-Lochkov Svitavy Rakovník Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Ostrava-město Praha-Březiněves Trutnov Hodonín Zlín Teplice Strakonice Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Chrudim Praha-Řeporyje Jihlava Jičín Kroměříž Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby