„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dobromilice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovice
Dobrovítov Dobrovíz Dobršín
Dobruška Dobřany Dobřany
Dobřejovice Dobřeň Dobřenice
Dobříč Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříkov Dobříň
Dobřínsko Dobříš Dobřív
Dobšice Dobšice Dobšice
Dobšín Dohalice Doksany

<<   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48  >>

Další města:

Příbram Praha-Lysolaje Pelhřimov Beroun Vsetín Praha-Újezd Praha-východ Rakovník Zlín Brno-město Praha 2 Ostrava-město Kroměříž Náchod Svitavy Praha-Satalice Olomouc Trutnov Praha-Královice Frýdek-Místek Nový Jičín Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Benešov Praha 14 Hodonín Liberec Jeseník Praha-Libuš Praha-Křeslice Klatovy Kutná Hora Mělník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha-Suchdol Praha 1 Praha-Benice Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha 6 Praha-Vinoř Český Krumlov Šumperk Praha-Běchovice Praha 22 Praha 11 Písek Praha 21 Praha 18 Třebíč Praha 10 Děčín Jindřichův Hradec Kladno Praha 19 Sokolov Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 13 Praha-Zbraslav Praha-západ Semily Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Praha 8 Praha-Kolovraty Karlovy Vary Jihlava Teplice Brno-venkov Praha-Slivenec Blansko Praha-Nebušice Znojmo Tachov Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Uherské Hradiště Praha 17 Praha 9 Hlavní město Praha Přerov Rokycany Plzeň-město Praha 15 Praha 4 Strakonice Opava Mladá Boleslav Jičín Praha-Nedvězí Louny Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby