„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dobromilice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovice
Dobrovítov Dobrovíz Dobršín
Dobruška Dobřany Dobřany
Dobřejovice Dobřeň Dobřenice
Dobříč Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříkov Dobříň
Dobřínsko Dobříš Dobřív
Dobšice Dobšice Dobšice
Dobšín Dohalice Doksany

<<   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48  >>

Další města:

Jeseník Hodonín Písek Praha 4 Vyškov Praha-Újezd Prostějov Praha-Satalice Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha 1 Olomouc Litoměřice Jihlava Praha 19 Semily Praha 17 Chomutov Praha 16 Praha-Zbraslav Zlín Praha-Lipence Praha 21 Tábor Praha-Nebušice Rakovník Rokycany Praha-Vinoř Nymburk Praha-Suchdol Benešov Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha-Zličín Beroun Praha 9 Šumperk Nový Jičín Praha 18 Příbram Kolín Břeclav Praha-Klánovice Praha 5 Louny Ústí nad Orlicí Trutnov Plzeň-sever Praha-Koloděje České Budějovice Karviná Klatovy Praha 14 Praha-Slivenec Brno-město Praha-západ Praha 13 Opava Praha 22 Praha 7 Praha 20 Chrudim Praha-Nedvězí Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Prachatice Kutná Hora Vsetín Přerov Pardubice Praha-Kunratice Praha-Benice Teplice Cheb Praha-Řeporyje Praha 11 Plzeň-město Havlíčkův Brod Domažlice Pelhřimov Česká Lípa Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 12 Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Tachov Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Brno-venkov Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby