„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dobromilice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovice
Dobrovítov Dobrovíz Dobršín
Dobruška Dobřany Dobřany
Dobřejovice Dobřeň Dobřenice
Dobříč Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříkov Dobříň
Dobřínsko Dobříš Dobřív
Dobšice Dobšice Dobšice
Dobšín Dohalice Doksany

<<   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48  >>

Další města:

Hlavní město Praha Praha 7 Děčín Mělník Bruntál Praha-Slivenec Plzeň-sever Šumperk Tábor Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Písek Hodonín Liberec Jindřichův Hradec Rakovník Praha 10 Praha-Šeberov Praha 4 Praha-Zličín Praha 3 Břeclav Praha-Křeslice Praha-Újezd Prachatice Ústí nad Labem Rokycany Praha-Kunratice Praha 22 Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Jihlava Praha 5 Kladno Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Praha 1 Kutná Hora Kroměříž Praha 15 Opava Strakonice Kolín Praha 9 Plzeň-město Vsetín Praha 16 Praha-Vinoř Praha 12 Jeseník Praha-Libuš Náchod Litoměřice Jičín Brno-venkov Praha-Suchdol Cheb Teplice Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Svitavy Praha-západ Přerov Chomutov Vyškov Mladá Boleslav Praha-Královice Havlíčkův Brod Praha 19 Benešov Znojmo Praha-Satalice Chrudim Praha-Lipence Třebíč Most Nový Jičín Karviná Praha-Koloděje Praha-Nebušice Česká Lípa Zlín Příbram Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Beroun Pelhřimov Praha 2 Louny Praha 18 Praha-Lochkov Nymburk Blansko České Budějovice Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby