„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dobromilice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovice
Dobrovítov Dobrovíz Dobršín
Dobruška Dobřany Dobřany
Dobřejovice Dobřeň Dobřenice
Dobříč Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříkov Dobříň
Dobřínsko Dobříš Dobřív
Dobšice Dobšice Dobšice
Dobšín Dohalice Doksany

<<   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48  >>

Další města:

Beroun Břeclav Jeseník Praha-Běchovice Znojmo Plzeň-sever Kutná Hora Blansko Vyškov Karviná Mělník Uherské Hradiště Svitavy Praha-západ Chrudim Praha-Březiněves Kroměříž Praha-Slivenec Olomouc Praha 2 Rakovník Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Libuš Praha-Řeporyje Tachov Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 21 Šumperk Praha-Dubeč Praha 9 Prostějov Liberec Hodonín Benešov Karlovy Vary Opava Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Troja Praha 22 Praha-Zličín Praha-Lochkov Teplice Česká Lípa Rokycany Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Plzeň-jih Jihlava Praha-Ďáblice Tábor Praha 8 Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Semily Cheb Ostrava-město Chomutov Pelhřimov Jičín Praha 18 České Budějovice Praha-Benice Plzeň-město Praha 16 Praha-Zbraslav Sokolov Most Praha 13 Praha 15 Děčín Praha 4 Pardubice Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Šeberov Brno-venkov Praha 1 Praha-východ Prachatice Přerov Kolín Praha 10 Brno-město Litoměřice Praha-Nebušice Praha 6 Strakonice Nymburk Příbram Praha 17 Mladá Boleslav Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby