„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobšín

Nové produkty Dobšín

Dlažby a obrubníky Dobšín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobšín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobšín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobšín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobšín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobšín, Levná dlažba Dobšín, Dlažba Dobšín, Zámkové dlažby Dobšín, Zámkové dlažba Dobšín, Betonové dlažby Dobšín, Betonová dlažba Dobšín, Zdící prvky Dobšín, Dlažby II jakosti Dobšín, Dlažba II jakosti Dobšín, Plošné dlažby Dobšín, Plošná dlažba


Další města:

Písek Šumperk Svitavy Jihlava Ústí nad Labem Praha 3 Liberec Praha-Slivenec Praha-Libuš Praha 10 Praha 13 Hradec Králové Tábor Praha-Vinoř Beroun Praha 11 Opava Karviná Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 22 Karlovy Vary Praha 17 Plzeň-sever Děčín Třebíč Mělník Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Vyškov Frýdek-Místek Praha-Dubeč Domažlice Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha-Ďáblice České Budějovice Znojmo Ostrava-město Jablonec nad Nisou Rokycany Semily Praha-Benice Praha-Lochkov Česká Lípa Pelhřimov Zlín Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Teplice Vsetín Trutnov Jindřichův Hradec Olomouc Most Klatovy Praha-Kolovraty Břeclav Rakovník Praha-Kunratice Příbram Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha-Zličín Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha-Klánovice Chomutov Praha-Zbraslav Náchod Praha-Troja Praha 14 Tachov Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha 16 Praha-východ Brno-venkov Praha 2 Praha 15 Praha-Přední Kopanina Cheb Blansko Chrudim Louny Brno-město Strakonice Český Krumlov Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Běchovice Jeseník Ústí nad Orlicí Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobšín

Levná dlažba Dobšín

Dlažba Dobšín

Zámkové dlažby Dobšín

Zámkové betonové dlažby Dobšín

Zámková dlažba Dobšín

Betonové dlažby Dobšín

Betonová dlažba Dobšín

Zdící prvky Dobšín

Dlažby II jakosti Dobšín

Dlažba II jakosti Dobšín

Plošné dlažby Dobšín