„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobšín

Nové produkty Dobšín

Dlažby a obrubníky Dobšín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobšín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobšín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobšín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobšín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobšín, Levná dlažba Dobšín, Dlažba Dobšín, Zámkové dlažby Dobšín, Zámkové dlažba Dobšín, Betonové dlažby Dobšín, Betonová dlažba Dobšín, Zdící prvky Dobšín, Dlažby II jakosti Dobšín, Dlažba II jakosti Dobšín, Plošné dlažby Dobšín, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Újezd Český Krumlov Břeclav Kolín Praha-Petrovice Praha-Lipence Česká Lípa Rokycany Přerov Praha 5 Blansko Praha 3 Havlíčkův Brod Praha 21 Kroměříž Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Písek Praha-východ Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Praha-Koloděje Bruntál Mělník Louny Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Plzeň-sever Praha-Dubeč Příbram Tachov Praha 18 Praha-Šeberov České Budějovice Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Slivenec Trutnov Hlavní město Praha Zlín Frýdek-Místek Klatovy Mladá Boleslav Sokolov Praha-Vinoř Brno-město Most Praha-Benice Litoměřice Karviná Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Třebíč Šumperk Praha 16 Brno-venkov Karlovy Vary Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Cheb Benešov Praha-Lysolaje Praha 17 Rakovník Vsetín Praha 11 Praha-Lochkov Plzeň-město Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Královice Praha-Zličín Vyškov Praha-Křeslice Praha-Březiněves Pardubice Tábor Praha 1 Praha 14 Praha 19 Jičín Chomutov Praha-Ďáblice Kutná Hora Uherské Hradiště Náchod Ústí nad Labem Strakonice Praha 2 Praha-Štěrboholy Kladno Znojmo Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobšín

Levná dlažba Dobšín

Dlažba Dobšín

Zámkové dlažby Dobšín

Zámkové betonové dlažby Dobšín

Zámková dlažba Dobšín

Betonové dlažby Dobšín

Betonová dlažba Dobšín

Zdící prvky Dobšín

Dlažby II jakosti Dobšín

Dlažba II jakosti Dobšín

Plošné dlažby Dobšín