„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobšín

Nové produkty Dobšín

Dlažby a obrubníky Dobšín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobšín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobšín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobšín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobšín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobšín, Levná dlažba Dobšín, Dlažba Dobšín, Zámkové dlažby Dobšín, Zámkové dlažba Dobšín, Betonové dlažby Dobšín, Betonová dlažba Dobšín, Zdící prvky Dobšín, Dlažby II jakosti Dobšín, Dlažba II jakosti Dobšín, Plošné dlažby Dobšín, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Náchod Písek Karlovy Vary Jičín Chomutov Vyškov Praha 13 Praha-Křeslice Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Zbraslav Praha 19 Brno-venkov Kolín Praha 1 Praha-Benice Praha 8 Praha 5 Kroměříž Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Ďáblice Břeclav Nový Jičín Karviná Olomouc Hradec Králové Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha 6 Praha-Vinoř Praha-východ Mělník Praha-Kolovraty Blansko Praha-Slivenec Klatovy Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 3 Praha-Řeporyje Opava Plzeň-jih Frýdek-Místek Plzeň-město Hodonín Praha 9 Znojmo Liberec Beroun Trutnov Svitavy Pelhřimov Tábor Praha-Nebušice Ostrava-město Praha-Přední Kopanina České Budějovice Šumperk Praha-Čakovice Třebíč Praha-Újezd Bruntál Vsetín Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha 21 Chrudim Žďár nad Sázavou Pardubice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha 16 Praha 20 Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Litoměřice Praha 10 Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha-Dubeč Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha 15 Mladá Boleslav Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobšín

Levná dlažba Dobšín

Dlažba Dobšín

Zámkové dlažby Dobšín

Zámkové betonové dlažby Dobšín

Zámková dlažba Dobšín

Betonové dlažby Dobšín

Betonová dlažba Dobšín

Zdící prvky Dobšín

Dlažby II jakosti Dobšín

Dlažba II jakosti Dobšín

Plošné dlažby Dobšín