„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovítov

Nové produkty Dobrovítov

Dlažby a obrubníky Dobrovítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovítov, Levná dlažba Dobrovítov, Dlažba Dobrovítov, Zámkové dlažby Dobrovítov, Zámkové dlažba Dobrovítov, Betonové dlažby Dobrovítov, Betonová dlažba Dobrovítov, Zdící prvky Dobrovítov, Dlažby II jakosti Dobrovítov, Dlažba II jakosti Dobrovítov, Plošné dlažby Dobrovítov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Praha 13 Praha-Libuš Jičín Praha 11 Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Trutnov Tábor Praha 1 Praha 18 Opava Karlovy Vary Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Děčín Brno-město Hodonín Sokolov Brno-venkov Ostrava-město Příbram Praha-Suchdol Praha 14 Domažlice Praha 4 Třebíč Prostějov Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Písek Rokycany Praha-Satalice Pelhřimov Český Krumlov Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Kunratice Praha-Zličín Pardubice Praha 6 Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 21 Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha-Nebušice Praha-Lochkov Prachatice Kroměříž Praha-Královice Praha-Petrovice Břeclav Zlín Praha 20 Praha-Křeslice Cheb Chomutov Praha-Troja Blansko Praha 5 Teplice Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Chrudim Praha-Slivenec Praha-východ Mladá Boleslav Nymburk Praha 22 Praha 12 Olomouc Praha-Březiněves Benešov Louny Praha 16 Nový Jičín Praha-Újezd Plzeň-jih České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 2 Jablonec nad Nisou Beroun Přerov Most Karviná Praha-Koloděje Praha 8 Praha-Štěrboholy Kolín Frýdek-Místek Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovítov

Levná dlažba Dobrovítov

Dlažba Dobrovítov

Zámkové dlažby Dobrovítov

Zámkové betonové dlažby Dobrovítov

Zámková dlažba Dobrovítov

Betonové dlažby Dobrovítov

Betonová dlažba Dobrovítov

Zdící prvky Dobrovítov

Dlažby II jakosti Dobrovítov

Dlažba II jakosti Dobrovítov

Plošné dlažby Dobrovítov