„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovítov

Nové produkty Dobrovítov

Dlažby a obrubníky Dobrovítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovítov, Levná dlažba Dobrovítov, Dlažba Dobrovítov, Zámkové dlažby Dobrovítov, Zámkové dlažba Dobrovítov, Betonové dlažby Dobrovítov, Betonová dlažba Dobrovítov, Zdící prvky Dobrovítov, Dlažby II jakosti Dobrovítov, Dlažba II jakosti Dobrovítov, Plošné dlažby Dobrovítov, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Přerov Praha-Klánovice Rakovník Strakonice Praha 18 Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Šumperk Praha 5 Praha-Běchovice Cheb Mladá Boleslav Klatovy Praha 8 Zlín Praha 13 Praha 12 Ostrava-město Havlíčkův Brod Nymburk Tábor Písek Most Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Vinoř Beroun Praha 10 Plzeň-město Praha-Březiněves Blansko Praha 21 Praha 15 Domažlice Břeclav Praha 16 Pelhřimov Semily Česká Lípa Mělník Kutná Hora Karviná Plzeň-sever Praha 14 Náchod Chrudim Prachatice Olomouc Třebíč Praha-Petrovice Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha 22 Louny Praha-Kolovraty Tachov Praha 2 Praha-Koloděje Praha-Újezd Hodonín Praha-východ Český Krumlov Praha-západ Praha 19 Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Praha-Dubeč Hradec Králové Praha 1 Praha-Benice Sokolov Rokycany Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Vyškov Kladno Praha 17 Praha 11 Praha-Zličín Praha 4 Praha-Nebušice Praha 3 Kroměříž Opava Chomutov Praha-Štěrboholy Teplice České Budějovice Příbram Praha-Čakovice Jeseník Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovítov

Levná dlažba Dobrovítov

Dlažba Dobrovítov

Zámkové dlažby Dobrovítov

Zámkové betonové dlažby Dobrovítov

Zámková dlažba Dobrovítov

Betonové dlažby Dobrovítov

Betonová dlažba Dobrovítov

Zdící prvky Dobrovítov

Dlažby II jakosti Dobrovítov

Dlažba II jakosti Dobrovítov

Plošné dlažby Dobrovítov