„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovítov

Nové produkty Dobrovítov

Dlažby a obrubníky Dobrovítov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovítov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovítov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovítov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovítov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovítov, Levná dlažba Dobrovítov, Dlažba Dobrovítov, Zámkové dlažby Dobrovítov, Zámkové dlažba Dobrovítov, Betonové dlažby Dobrovítov, Betonová dlažba Dobrovítov, Zdící prvky Dobrovítov, Dlažby II jakosti Dobrovítov, Dlažba II jakosti Dobrovítov, Plošné dlažby Dobrovítov, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-Nebušice Praha 3 Přerov Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha-Lysolaje Jihlava Praha-Lochkov Praha-Zličín Bruntál Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Brno-město Kroměříž Karviná Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-východ Most Praha-Řeporyje Olomouc Praha-Petrovice Praha-Troja Znojmo Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha 16 Praha 9 Příbram Praha 15 Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha 1 Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Chomutov Louny Plzeň-město Praha-Benice Klatovy Praha-Koloděje Kutná Hora Praha 5 Třebíč Česká Lípa Trutnov Praha-Březiněves Praha-západ Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha 21 Plzeň-jih Šumperk Praha-Dolní Počernice Kladno Praha-Újezd Nymburk Český Krumlov Brno-venkov Ústí nad Labem Praha 17 Nový Jičín Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha 8 Vsetín Domažlice České Budějovice Rakovník Praha 20 Hradec Králové Písek Jeseník Praha 6 Zlín Svitavy Hodonín Praha-Kolovraty Břeclav Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha 22 Pardubice Praha-Slivenec Rokycany Mělník Praha-Zbraslav Litoměřice Tábor Blansko Teplice Ostrava-město Opava Děčín Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovítov

Levná dlažba Dobrovítov

Dlažba Dobrovítov

Zámkové dlažby Dobrovítov

Zámkové betonové dlažby Dobrovítov

Zámková dlažba Dobrovítov

Betonové dlažby Dobrovítov

Betonová dlažba Dobrovítov

Zdící prvky Dobrovítov

Dlažby II jakosti Dobrovítov

Dlažba II jakosti Dobrovítov

Plošné dlažby Dobrovítov