„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříč

Nové produkty Dobříč

Dlažby a obrubníky Dobříč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříč, Levná dlažba Dobříč, Dlažba Dobříč, Zámkové dlažby Dobříč, Zámkové dlažba Dobříč, Betonové dlažby Dobříč, Betonová dlažba Dobříč, Zdící prvky Dobříč, Dlažby II jakosti Dobříč, Dlažba II jakosti Dobříč, Plošné dlažby Dobříč, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha 7 Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Kroměříž Přerov Praha-Slivenec Nový Jičín Olomouc Praha-Satalice Benešov Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Běchovice Trutnov Chomutov Praha 1 Praha 2 Praha-Koloděje Šumperk Beroun Děčín Strakonice Jeseník Brno-venkov Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Opava Praha 4 Praha-Březiněves Praha-Vinoř Svitavy Klatovy Praha 21 Tachov Praha-Lipence Pardubice Praha-Klánovice Karviná Praha 20 Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Chrudim Praha 5 Cheb Příbram Uherské Hradiště Praha 6 Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Královice Jičín Písek Praha 22 Praha 14 Praha-Benice Rakovník Ostrava-město Břeclav Praha 3 Domažlice Most Náchod Praha-Nebušice Praha-Kunratice Tábor České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha 11 Zlín Praha 17 Prachatice Pelhřimov Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha 15 Kladno Brno-město Kutná Hora Praha 9 Třebíč Praha-Nedvězí Kolín Liberec Praha-Velká Chuchle Praha 16 Plzeň-jih Mělník Bruntál Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříč

Levná dlažba Dobříč

Dlažba Dobříč

Zámkové dlažby Dobříč

Zámkové betonové dlažby Dobříč

Zámková dlažba Dobříč

Betonové dlažby Dobříč

Betonová dlažba Dobříč

Zdící prvky Dobříč

Dlažby II jakosti Dobříč

Dlažba II jakosti Dobříč

Plošné dlažby Dobříč