„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doksany

Nové produkty Doksany

Dlažby a obrubníky Doksany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doksany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doksany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doksany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doksany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doksany, Levná dlažba Doksany, Dlažba Doksany, Zámkové dlažby Doksany, Zámkové dlažba Doksany, Betonové dlažby Doksany, Betonová dlažba Doksany, Zdící prvky Doksany, Dlažby II jakosti Doksany, Dlažba II jakosti Doksany, Plošné dlažby Doksany, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Písek Olomouc Česká Lípa Příbram Praha-Troja Praha 8 Pardubice Praha-Šeberov Jihlava Praha 18 Nový Jičín Praha-Zličín Praha 14 Benešov Plzeň-město Praha 5 Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-Klánovice Vsetín Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Liberec Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Teplice Přerov Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-západ Prachatice Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Sokolov Jeseník Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha 13 Kutná Hora Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha 22 Klatovy Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Chomutov Praha-Koloděje Brno-město Plzeň-jih Znojmo Pelhřimov Jičín Praha 6 Litoměřice Kolín Tachov Cheb Praha 20 Hradec Králové Praha-Slivenec Vyškov Praha 11 Trutnov Jablonec nad Nisou Praha 2 Praha 21 Uherské Hradiště Praha-Křeslice Praha-Březiněves Tábor Praha 17 Děčín Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Bruntál Blansko Břeclav Opava České Budějovice Praha-Čakovice Svitavy Praha-Újezd Semily Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Praha-Satalice Praha 9 Praha 12 Třebíč Praha-Lochkov Ostrava-město Praha-Zbraslav Rakovník Kroměříž Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doksany

Levná dlažba Doksany

Dlažba Doksany

Zámkové dlažby Doksany

Zámkové betonové dlažby Doksany

Zámková dlažba Doksany

Betonové dlažby Doksany

Betonová dlažba Doksany

Zdící prvky Doksany

Dlažby II jakosti Doksany

Dlažba II jakosti Doksany

Plošné dlažby Doksany