„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřív

Nové produkty Dobřív

Dlažby a obrubníky Dobřív

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřív

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřív

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřív

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřív

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřív, Levná dlažba Dobřív, Dlažba Dobřív, Zámkové dlažby Dobřív, Zámkové dlažba Dobřív, Betonové dlažby Dobřív, Betonová dlažba Dobřív, Zdící prvky Dobřív, Dlažby II jakosti Dobřív, Dlažba II jakosti Dobřív, Plošné dlažby Dobřív, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Lipence Praha 10 Trutnov Písek Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha 16 Praha-Březiněves Ostrava-město Sokolov Pelhřimov Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 2 Plzeň-sever Strakonice Kolín Žďár nad Sázavou Bruntál Praha-Petrovice Praha-Klánovice Praha-Zličín Litoměřice Český Krumlov Rakovník Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 12 Praha 11 Kutná Hora Prachatice Pardubice Praha-Vinoř Brno-město Praha-Kunratice Hodonín Vsetín Praha-Dubeč České Budějovice Praha-Slivenec Louny Benešov Praha-Dolní Chabry Liberec Vyškov Praha-Satalice Most Praha 21 Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Velká Chuchle Prostějov Mělník Praha 13 Teplice Praha-Běchovice Třebíč Tachov Tábor Kroměříž Praha 9 Praha 5 Nový Jičín Praha-východ Praha 22 Praha-Suchdol Jičín Praha 3 Nymburk Praha-Libuš Praha 18 Praha-Královice Plzeň-jih Cheb Šumperk Opava Hradec Králové Praha-Křeslice Praha 1 Semily Jihlava Praha 7 Břeclav Karviná Praha 14 Zlín Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-západ Praha 8 Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřív

Levná dlažba Dobřív

Dlažba Dobřív

Zámkové dlažby Dobřív

Zámkové betonové dlažby Dobřív

Zámková dlažba Dobřív

Betonové dlažby Dobřív

Betonová dlažba Dobřív

Zdící prvky Dobřív

Dlažby II jakosti Dobřív

Dlažba II jakosti Dobřív

Plošné dlažby Dobřív