„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřív

Nové produkty Dobřív

Dlažby a obrubníky Dobřív

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřív

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřív

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřív

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřív

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřív, Levná dlažba Dobřív, Dlažba Dobřív, Zámkové dlažby Dobřív, Zámkové dlažba Dobřív, Betonové dlažby Dobřív, Betonová dlažba Dobřív, Zdící prvky Dobřív, Dlažby II jakosti Dobřív, Dlažba II jakosti Dobřív, Plošné dlažby Dobřív, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Královice Tábor Kutná Hora Plzeň-sever Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Hradec Králové Praha-Šeberov Beroun Praha-Dolní Chabry Louny Praha-západ Praha-Štěrboholy Břeclav Klatovy Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha 16 Praha-Koloděje Plzeň-město Opava Kroměříž Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-Benice Domažlice Cheb Karlovy Vary Brno-město Praha 9 Praha-Troja Praha 21 Šumperk Praha-Křeslice Děčín Prachatice Praha 6 Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha 22 Svitavy Praha-Kolovraty Jičín Kladno Praha-Satalice Pardubice Písek Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Ostrava-město Praha-Běchovice Praha-Vinoř Nymburk Praha 1 Praha-Lipence Praha 11 Chomutov Praha 13 Přerov Litoměřice Praha 5 Náchod Sokolov Plzeň-jih Praha 10 Hlavní město Praha Chrudim Praha-Slivenec Praha 19 České Budějovice Praha 12 Havlíčkův Brod Praha 8 Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Rokycany Prostějov Praha 17 Blansko Praha 20 Vyškov Ústí nad Orlicí Praha 2 Mělník Jihlava Praha 18 Praha-Lysolaje Praha 14 Třebíč Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Pelhřimov Benešov Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřív

Levná dlažba Dobřív

Dlažba Dobřív

Zámkové dlažby Dobřív

Zámkové betonové dlažby Dobřív

Zámková dlažba Dobřív

Betonové dlažby Dobřív

Betonová dlažba Dobřív

Zdící prvky Dobřív

Dlažby II jakosti Dobřív

Dlažba II jakosti Dobřív

Plošné dlažby Dobřív