„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobromilice

Nové produkty Dobromilice

Dlažby a obrubníky Dobromilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobromilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobromilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobromilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobromilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobromilice, Levná dlažba Dobromilice, Dlažba Dobromilice, Zámkové dlažby Dobromilice, Zámkové dlažba Dobromilice, Betonové dlažby Dobromilice, Betonová dlažba Dobromilice, Zdící prvky Dobromilice, Dlažby II jakosti Dobromilice, Dlažba II jakosti Dobromilice, Plošné dlažby Dobromilice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Praha-Újezd Louny Praha 7 Praha-západ Kroměříž Praha-východ Praha 14 Sokolov Ostrava-město Benešov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Královice Karlovy Vary Opava Písek Olomouc Mladá Boleslav Šumperk Bruntál Praha-Březiněves Blansko Praha 4 Praha 20 Jindřichův Hradec Most Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Semily Příbram Cheb Děčín Chrudim Praha 21 Hlavní město Praha Praha 18 Kolín Praha-Přední Kopanina Nymburk Prachatice Přerov Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha 17 Třebíč Český Krumlov Praha 10 Prostějov Jihlava Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 8 Plzeň-město Brno-město Liberec Praha-Troja Zlín Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Břeclav Žďár nad Sázavou Praha 5 Klatovy Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha 19 Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha 2 Česká Lípa Domažlice Svitavy Hradec Králové Pelhřimov Praha 11 Tachov Praha-Lochkov Trutnov Znojmo Náchod Jeseník Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Lipence České Budějovice Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobromilice

Levná dlažba Dobromilice

Dlažba Dobromilice

Zámkové dlažby Dobromilice

Zámkové betonové dlažby Dobromilice

Zámková dlažba Dobromilice

Betonové dlažby Dobromilice

Betonová dlažba Dobromilice

Zdící prvky Dobromilice

Dlažby II jakosti Dobromilice

Dlažba II jakosti Dobromilice

Plošné dlažby Dobromilice