„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobromilice

Nové produkty Dobromilice

Dlažby a obrubníky Dobromilice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobromilice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobromilice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobromilice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobromilice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobromilice, Levná dlažba Dobromilice, Dlažba Dobromilice, Zámkové dlažby Dobromilice, Zámkové dlažba Dobromilice, Betonové dlažby Dobromilice, Betonová dlažba Dobromilice, Zdící prvky Dobromilice, Dlažby II jakosti Dobromilice, Dlažba II jakosti Dobromilice, Plošné dlažby Dobromilice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Karviná Příbram Blansko Prostějov Beroun Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Kroměříž Frýdek-Místek České Budějovice Český Krumlov Jičín Praha 16 Praha-Lysolaje Teplice Tachov Praha-Koloděje Vyškov Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha 10 Praha-Nedvězí Praha 19 Semily Plzeň-město Plzeň-sever Brno-město Praha-Čakovice Šumperk Most Jablonec nad Nisou Ostrava-město Česká Lípa Praha-Dubeč Praha-Petrovice Jihlava Praha 1 Pardubice Mělník Praha-Satalice Sokolov Klatovy Louny Praha-Ďáblice Nový Jičín Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha 20 Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Znojmo Praha 13 Praha-západ Chrudim Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha 22 Zlín Chomutov Praha 8 Svitavy Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 17 Praha 18 Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Jeseník Karlovy Vary Praha 7 Žďár nad Sázavou Nymburk Třebíč Přerov Ústí nad Labem Rakovník Praha-Lochkov Praha 3 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Velká Chuchle Opava Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Libuš Praha-Kunratice Pelhřimov Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobromilice

Levná dlažba Dobromilice

Dlažba Dobromilice

Zámkové dlažby Dobromilice

Zámkové betonové dlažby Dobromilice

Zámková dlažba Dobromilice

Betonové dlažby Dobromilice

Betonová dlažba Dobromilice

Zdící prvky Dobromilice

Dlažby II jakosti Dobromilice

Dlažba II jakosti Dobromilice

Plošné dlažby Dobromilice