„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dlouhá Třebová Dlouhá Ves Dlouhá Ves
Dlouhé Dlouhomilov Dlouhoňovice
Dlouhopolsko Dlouhý Most Dlouhý Újezd
Dnešice Dobelice Dobev
Dobkovice Dobrá Dobrá Voda
Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Pacova Dobratice Dobrčice
Dobré Dobré Pole Dobrkovice
Dobrná Dobročkovice Dobročovice
Dobrohošť Dobrochov Dobroměřice

<<   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  >>

Další města:

Benešov Třebíč Kroměříž Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Mělník Blansko Kladno Přerov Teplice Semily Ostrava-město Znojmo Praha-Čakovice Praha-západ Česká Lípa Praha-Koloděje Svitavy Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 15 Praha-Lipence Opava Praha 20 Praha 2 Vyškov Klatovy Brno-město Chomutov Mladá Boleslav Praha 8 Ústí nad Labem Plzeň-město Praha 5 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha 9 Praha 17 Praha 18 Praha 7 Praha-východ Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Cheb Praha 13 Jihlava Praha 16 Tachov Praha-Kunratice Nymburk Domažlice Praha-Řeporyje Strakonice Písek Praha 21 Praha 6 Praha 22 Český Krumlov Plzeň-jih Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-Újezd Olomouc Hradec Králové Náchod Jindřichův Hradec Most Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Chrudim Praha-Nedvězí Jičín Praha-Dolní Chabry Prostějov Šumperk Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha 19 Praha-Klánovice Rakovník Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Prachatice Děčín Jeseník Praha-Troja Bruntál Pelhřimov Litoměřice Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby