„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dlouhá Třebová Dlouhá Ves Dlouhá Ves
Dlouhé Dlouhomilov Dlouhoňovice
Dlouhopolsko Dlouhý Most Dlouhý Újezd
Dnešice Dobelice Dobev
Dobkovice Dobrá Dobrá Voda
Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Pacova Dobratice Dobrčice
Dobré Dobré Pole Dobrkovice
Dobrná Dobročkovice Dobročovice
Dobrohošť Dobrochov Dobroměřice

<<   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  >>

Další města:

Přerov Jihlava Kolín Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Chrudim Praha-Nebušice Praha-Satalice Pardubice Karviná Český Krumlov Praha 17 Bruntál Ústí nad Labem Vsetín Ostrava-město Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 3 Praha-Šeberov Louny Písek Nový Jičín Praha 5 Praha 19 Praha-Benice Praha 12 Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Benešov Trutnov Šumperk Praha-Zličín Praha-Lipence Mladá Boleslav Brno-venkov Blansko Náchod Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Chomutov Praha-Kolovraty Olomouc Praha-Lochkov Praha 11 Praha 22 Třebíč Praha-západ Praha 6 Kutná Hora Česká Lípa Praha 9 Praha 7 Litoměřice Frýdek-Místek Klatovy Kroměříž Praha-Křeslice Praha 1 Cheb Praha-Královice Jindřichův Hradec Děčín Znojmo Praha-Ďáblice Praha 4 Pelhřimov Sokolov Hodonín Plzeň-město Jeseník Praha 10 Vyškov Havlíčkův Brod Rakovník Domažlice Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha 15 Semily Břeclav Beroun Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Teplice Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Jičín Nymburk Praha 18 České Budějovice Prostějov Jablonec nad Nisou Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby