„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dlouhá Třebová Dlouhá Ves Dlouhá Ves
Dlouhé Dlouhomilov Dlouhoňovice
Dlouhopolsko Dlouhý Most Dlouhý Újezd
Dnešice Dobelice Dobev
Dobkovice Dobrá Dobrá Voda
Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Pacova Dobratice Dobrčice
Dobré Dobré Pole Dobrkovice
Dobrná Dobročkovice Dobročovice
Dobrohošť Dobrochov Dobroměřice

<<   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  >>

Další města:

Praha 22 Jindřichův Hradec Praha 11 Kroměříž Praha-východ Strakonice Praha 21 Jeseník Praha 10 Praha 19 Praha 20 Uherské Hradiště Klatovy Praha 8 Louny Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Písek Praha-Lochkov Praha 16 Rakovník Nový Jičín Domažlice Chomutov Praha 4 Olomouc Bruntál Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Český Krumlov Hodonín Prostějov Brno-město Praha-Petrovice Česká Lípa Vyškov Praha-Křeslice Tachov Praha-Nebušice Plzeň-město Praha 9 Šumperk Praha-Královice Plzeň-sever Praha-Dubeč Cheb Praha 1 Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Újezd Přerov Praha-Běchovice Praha 2 Praha 13 Praha-Libuš Praha 5 Praha-Zličín Jičín Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Tábor Zlín Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha-Klánovice Příbram Břeclav Sokolov Mělník Trutnov Pelhřimov Chrudim Brno-venkov Praha-Čakovice Praha-Suchdol Mladá Boleslav Liberec Praha-Šeberov Benešov Náchod Pardubice Beroun Znojmo Blansko Praha 14 Žďár nad Sázavou Prachatice Svitavy Opava Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Chabry Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby