„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dlouhá Třebová Dlouhá Ves Dlouhá Ves
Dlouhé Dlouhomilov Dlouhoňovice
Dlouhopolsko Dlouhý Most Dlouhý Újezd
Dnešice Dobelice Dobev
Dobkovice Dobrá Dobrá Voda
Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Pacova Dobratice Dobrčice
Dobré Dobré Pole Dobrkovice
Dobrná Dobročkovice Dobročovice
Dobrohošť Dobrochov Dobroměřice

<<   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  >>

Další města:

Praha-Benice Praha-Zbraslav Náchod Praha-Královice Praha-Šeberov Olomouc Kladno Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha-Vinoř Praha 3 Břeclav Plzeň-sever Praha 11 Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 13 Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha 18 Praha 4 Ostrava-město Domažlice Praha 7 Strakonice Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Plzeň-jih Jičín Kroměříž Praha 20 Česká Lípa Praha 15 Tachov Nymburk Praha 12 Znojmo Sokolov Trutnov Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Karviná Frýdek-Místek Kolín Mladá Boleslav Praha-Nebušice Písek Praha-Slivenec Teplice Praha 10 Most Vyškov Prostějov Svitavy Praha-východ Zlín Praha-Běchovice Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Jihlava Chomutov Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Praha 16 Praha-západ Praha-Petrovice Hodonín Brno-město Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Křeslice Semily Plzeň-město Brno-venkov Český Krumlov Opava Praha-Březiněves Pelhřimov Nový Jičín Děčín Praha-Lysolaje Jeseník Šumperk Praha-Suchdol Vsetín Pardubice Blansko Praha 19 Praha 5 Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby