„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dlouhá Třebová Dlouhá Ves Dlouhá Ves
Dlouhé Dlouhomilov Dlouhoňovice
Dlouhopolsko Dlouhý Most Dlouhý Újezd
Dnešice Dobelice Dobev
Dobkovice Dobrá Dobrá Voda
Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Pacova Dobratice Dobrčice
Dobré Dobré Pole Dobrkovice
Dobrná Dobročkovice Dobročovice
Dobrohošť Dobrochov Dobroměřice

<<   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  >>

Další města:

Vsetín Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha 8 Teplice Jablonec nad Nisou Prachatice Praha-Nebušice Praha 16 Klatovy Brno-venkov Praha 19 Semily Plzeň-město Chrudim Mělník Praha 7 Břeclav Beroun Přerov Praha-západ Pardubice Příbram Písek Praha-Troja Praha 13 Bruntál Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Praha-Slivenec Olomouc Cheb Praha-Kunratice Karviná Praha 22 Pelhřimov Praha 3 Praha 5 Liberec Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Sokolov Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 14 Zlín Havlíčkův Brod Opava Praha-Zličín Plzeň-sever Benešov Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Jičín Rakovník Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-východ Kolín Louny Frýdek-Místek Jihlava Praha-Újezd Praha-Dubeč Nový Jičín Praha 9 Litoměřice Mladá Boleslav Praha 1 Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha 4 Blansko Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha 2 Třebíč Domažlice Tábor Český Krumlov Praha-Ďáblice Náchod Jeseník Praha-Královice Svitavy Praha-Lochkov Prostějov Kroměříž Tachov Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby