„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dlouhá Třebová Dlouhá Ves Dlouhá Ves
Dlouhé Dlouhomilov Dlouhoňovice
Dlouhopolsko Dlouhý Most Dlouhý Újezd
Dnešice Dobelice Dobev
Dobkovice Dobrá Dobrá Voda
Dobrá Voda Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic
Dobrá Voda u Pacova Dobratice Dobrčice
Dobré Dobré Pole Dobrkovice
Dobrná Dobročkovice Dobročovice
Dobrohošť Dobrochov Dobroměřice

<<   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47  >>

Další města:

Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Ústí nad Labem Litoměřice Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Blansko Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Domažlice Přerov Praha-Libuš Praha 18 Ostrava-město Pelhřimov Šumperk Benešov Praha 6 Vsetín Praha 8 Vyškov Tachov České Budějovice Olomouc Praha 15 Opava Praha-Troja Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Kunratice Praha-Suchdol Jihlava Praha 12 Praha 4 Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha 21 Karviná Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha 14 Český Krumlov Jablonec nad Nisou Sokolov Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Kladno Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Zbraslav Bruntál Semily Kroměříž Praha-Dubeč Beroun Jičín Třebíč Louny Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 2 Praha 22 Praha 19 Kutná Hora Rakovník Praha 10 Praha 9 Praha-Nebušice Praha-Lochkov Jeseník Chrudim Trutnov Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Čakovice Písek Plzeň-město Praha-Královice Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Břeclav Nymburk Klatovy Praha 7 Prachatice Praha 1 Prostějov Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Tábor Most Hodonín Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 3 Náchod Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby