„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobev

Nové produkty Dobev

Dlažby a obrubníky Dobev

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobev

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobev

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobev

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobev

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobev, Levná dlažba Dobev, Dlažba Dobev, Zámkové dlažby Dobev, Zámkové dlažba Dobev, Betonové dlažby Dobev, Betonová dlažba Dobev, Zdící prvky Dobev, Dlažby II jakosti Dobev, Dlažba II jakosti Dobev, Plošné dlažby Dobev, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Břeclav Praha-Koloděje Karviná Rakovník Praha-Suchdol Praha-Dubeč Blansko Ostrava-město České Budějovice Plzeň-jih Náchod Česká Lípa Nymburk Opava Kutná Hora Sokolov Praha-Vinoř Cheb Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha 12 Praha 17 Ústí nad Labem Praha-Klánovice Tachov Prostějov Praha 5 Ústí nad Orlicí Louny Praha 11 Praha-Benice Trutnov Český Krumlov Liberec Praha 3 Kolín Tábor Praha 13 Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Příbram Praha-východ Jičín Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-Lipence Svitavy Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha 1 Teplice Bruntál Hodonín Domažlice Praha 18 Šumperk Kroměříž Hradec Králové Karlovy Vary Praha 21 Vsetín Mělník Olomouc Praha-Šeberov Praha-Újezd Frýdek-Místek Jeseník Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Troja Písek Praha-Slivenec Jihlava Rokycany Litoměřice Praha-Satalice Zlín Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Královice Plzeň-sever Chomutov Brno-město Kladno Znojmo Praha-Dolní Počernice Praha 10 Chrudim Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Beroun Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobev

Levná dlažba Dobev

Dlažba Dobev

Zámkové dlažby Dobev

Zámkové betonové dlažby Dobev

Zámková dlažba Dobev

Betonové dlažby Dobev

Betonová dlažba Dobev

Zdící prvky Dobev

Dlažby II jakosti Dobev

Dlažba II jakosti Dobev

Plošné dlažby Dobev