„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobev

Nové produkty Dobev

Dlažby a obrubníky Dobev

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobev

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobev

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobev

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobev

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobev, Levná dlažba Dobev, Dlažba Dobev, Zámkové dlažby Dobev, Zámkové dlažba Dobev, Betonové dlažby Dobev, Betonová dlažba Dobev, Zdící prvky Dobev, Dlažby II jakosti Dobev, Dlažba II jakosti Dobev, Plošné dlažby Dobev, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Benešov Praha-Suchdol Blansko Jihlava Chomutov Nymburk Praha-Šeberov Kroměříž Přerov Praha-Nebušice Praha 3 Praha 14 Opava Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Praha-Březiněves Olomouc Rakovník Praha-Vinoř Cheb Vyškov České Budějovice Praha 16 Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Brno-venkov Břeclav Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 12 Jeseník Sokolov Šumperk Kladno Hradec Králové Prachatice Třebíč Praha-Čakovice Praha-Benice Liberec Strakonice Praha 7 Praha-Lysolaje Praha 18 Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha 6 Jablonec nad Nisou Teplice Praha 22 Praha-východ Znojmo Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Děčín Klatovy Plzeň-jih Praha-Újezd Mělník Česká Lípa Svitavy Praha-Královice Karlovy Vary Ostrava-město Zlín Praha 10 Praha 9 Praha-Křeslice Jičín Praha 5 Pelhřimov Praha 2 Frýdek-Místek Praha 13 Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Zličín Hodonín Tábor Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 15 Písek Praha 20 Praha 21 Domažlice Praha-Slivenec Vsetín Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobev

Levná dlažba Dobev

Dlažba Dobev

Zámkové dlažby Dobev

Zámkové betonové dlažby Dobev

Zámková dlažba Dobev

Betonové dlažby Dobev

Betonová dlažba Dobev

Zdící prvky Dobev

Dlažby II jakosti Dobev

Dlažba II jakosti Dobev

Plošné dlažby Dobev