„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhomilov

Nové produkty Dlouhomilov

Dlažby a obrubníky Dlouhomilov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhomilov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhomilov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhomilov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhomilov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhomilov, Levná dlažba Dlouhomilov, Dlažba Dlouhomilov, Zámkové dlažby Dlouhomilov, Zámkové dlažba Dlouhomilov, Betonové dlažby Dlouhomilov, Betonová dlažba Dlouhomilov, Zdící prvky Dlouhomilov, Dlažby II jakosti Dlouhomilov, Dlažba II jakosti Dlouhomilov, Plošné dlažby Dlouhomilov, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Chrudim Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Olomouc Česká Lípa Jihlava Jindřichův Hradec Tábor Ústí nad Labem Trutnov Vyškov Rokycany Tachov Praha 2 Nový Jičín Praha 19 Chomutov Praha-východ Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Praha 20 Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha-Běchovice Praha 13 Praha 15 Jičín Prachatice Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Dubeč Nymburk Praha 17 Jablonec nad Nisou Svitavy Semily Praha 3 Karviná Praha 8 Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Zlín Strakonice Praha-Kunratice Praha-Královice Děčín Praha 16 Praha-Lysolaje Klatovy Praha 1 Praha 11 Praha-Nebušice Pardubice Blansko Opava Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 21 Praha 12 Kladno Praha-Řeporyje Plzeň-jih Rakovník Mělník Náchod Břeclav Praha 10 Praha-Zličín Beroun Příbram Praha 14 Praha 6 Domažlice Teplice Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-Lipence Brno-město Praha 7 Bruntál Praha-Dolní Chabry Most Pelhřimov Benešov Cheb Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Šumperk Hodonín Kroměříž Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhomilov

Levná dlažba Dlouhomilov

Dlažba Dlouhomilov

Zámkové dlažby Dlouhomilov

Zámkové betonové dlažby Dlouhomilov

Zámková dlažba Dlouhomilov

Betonové dlažby Dlouhomilov

Betonová dlažba Dlouhomilov

Zdící prvky Dlouhomilov

Dlažby II jakosti Dlouhomilov

Dlažba II jakosti Dlouhomilov

Plošné dlažby Dlouhomilov