„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhomilov

Nové produkty Dlouhomilov

Dlažby a obrubníky Dlouhomilov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhomilov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhomilov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhomilov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhomilov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhomilov, Levná dlažba Dlouhomilov, Dlažba Dlouhomilov, Zámkové dlažby Dlouhomilov, Zámkové dlažba Dlouhomilov, Betonové dlažby Dlouhomilov, Betonová dlažba Dlouhomilov, Zdící prvky Dlouhomilov, Dlažby II jakosti Dlouhomilov, Dlažba II jakosti Dlouhomilov, Plošné dlažby Dlouhomilov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Praha 2 Frýdek-Místek Děčín Praha-Běchovice Jablonec nad Nisou Praha 16 Chrudim Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha 6 Praha-východ Praha-Klánovice Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 5 Hradec Králové Praha 10 Karlovy Vary Praha-Kunratice Český Krumlov Praha-Lochkov Mělník Praha 18 Vyškov Praha 9 Praha-Zbraslav Vsetín Louny Plzeň-sever Praha-Satalice Znojmo Kolín Třebíč Prostějov Nový Jičín Kroměříž Praha-Vinoř Praha 1 Praha-Nebušice Praha 14 Praha 8 Jindřichův Hradec Praha 13 Přerov Šumperk Trutnov Prachatice Pelhřimov Pardubice Opava Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice České Budějovice Jihlava Beroun Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Zlín Praha-Troja Praha-Kolovraty Praha 17 Karviná Hodonín Olomouc Semily Praha 19 Most Praha-Čakovice Brno-město Praha 20 Svitavy Jičín Náchod Praha-Benice Praha 15 Tachov Kladno Bruntál Litoměřice Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha-Křeslice Břeclav Ústí nad Orlicí Jeseník Tábor Písek Česká Lípa Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha 21 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhomilov

Levná dlažba Dlouhomilov

Dlažba Dlouhomilov

Zámkové dlažby Dlouhomilov

Zámkové betonové dlažby Dlouhomilov

Zámková dlažba Dlouhomilov

Betonové dlažby Dlouhomilov

Betonová dlažba Dlouhomilov

Zdící prvky Dlouhomilov

Dlažby II jakosti Dlouhomilov

Dlažba II jakosti Dlouhomilov

Plošné dlažby Dlouhomilov