„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrá

Nové produkty Dobrá

Dlažby a obrubníky Dobrá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrá, Levná dlažba Dobrá, Dlažba Dobrá, Zámkové dlažby Dobrá, Zámkové dlažba Dobrá, Betonové dlažby Dobrá, Betonová dlažba Dobrá, Zdící prvky Dobrá, Dlažby II jakosti Dobrá, Dlažba II jakosti Dobrá, Plošné dlažby Dobrá, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Ostrava-město Karviná Praha 19 Jeseník Praha-Šeberov Teplice Mladá Boleslav Praha-Čakovice Chomutov Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Prachatice Chrudim Praha 4 Nový Jičín Praha 22 Praha-Lochkov Praha 6 Bruntál Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha 20 Praha-Slivenec Kroměříž Náchod Praha-Březiněves Praha 2 Český Krumlov Praha-Štěrboholy Nymburk Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 11 Pelhřimov Praha-Újezd Zlín Praha-Královice Praha-Kunratice Domažlice Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha 21 Jablonec nad Nisou Jihlava Praha 7 Přerov Kladno Rokycany Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha 8 Vyškov Liberec Brno-venkov Hodonín Praha 13 Znojmo Blansko Praha 17 Praha 12 Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha 5 Praha-Běchovice Hlavní město Praha Ústí nad Labem Sokolov Česká Lípa Žďár nad Sázavou Cheb Strakonice Vsetín Mělník Hradec Králové Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Brno-město Praha 15 Opava Svitavy Tachov Prostějov Třebíč Praha-Křeslice Tábor Praha-Lipence Beroun Praha 18 Příbram Praha-Kolovraty Louny Trutnov Praha 10 Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrá

Levná dlažba Dobrá

Dlažba Dobrá

Zámkové dlažby Dobrá

Zámkové betonové dlažby Dobrá

Zámková dlažba Dobrá

Betonové dlažby Dobrá

Betonová dlažba Dobrá

Zdící prvky Dobrá

Dlažby II jakosti Dobrá

Dlažba II jakosti Dobrá

Plošné dlažby Dobrá