„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrá

Nové produkty Dobrá

Dlažby a obrubníky Dobrá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrá, Levná dlažba Dobrá, Dlažba Dobrá, Zámkové dlažby Dobrá, Zámkové dlažba Dobrá, Betonové dlažby Dobrá, Betonová dlažba Dobrá, Zdící prvky Dobrá, Dlažby II jakosti Dobrá, Dlažba II jakosti Dobrá, Plošné dlažby Dobrá, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Kladno Vyškov Česká Lípa Chrudim Hodonín Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha 17 Český Krumlov Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Dolní Chabry Jičín Jeseník Hradec Králové Praha-Troja Praha 9 Praha-Petrovice Teplice Praha-Křeslice Svitavy Nový Jičín Třebíč Praha 16 Tachov Jablonec nad Nisou Praha 6 Pelhřimov Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha 4 Strakonice Praha-Libuš Jindřichův Hradec Jihlava České Budějovice Praha 20 Příbram Praha-Kunratice Praha 19 Prostějov Praha 22 Frýdek-Místek Semily Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Kolín Praha-Suchdol Praha 1 Louny Praha 14 Chomutov Praha 11 Praha-Ďáblice Karviná Klatovy Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Benice Praha-Lipence Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Trutnov Praha-Královice Domažlice Nymburk Tábor Praha 13 Praha 10 Brno-město Zlín Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Znojmo Brno-venkov Praha-západ Cheb Vsetín Přerov Praha-východ Havlíčkův Brod Rakovník Beroun Praha-Vinoř Náchod Písek Karlovy Vary Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 18 Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Koloděje Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrá

Levná dlažba Dobrá

Dlažba Dobrá

Zámkové dlažby Dobrá

Zámkové betonové dlažby Dobrá

Zámková dlažba Dobrá

Betonové dlažby Dobrá

Betonová dlažba Dobrá

Zdící prvky Dobrá

Dlažby II jakosti Dobrá

Dlažba II jakosti Dobrá

Plošné dlažby Dobrá