„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Deštná Deštné v Orlických horách Deštnice
Dětenice Dětkovice Dětkovice
Dětmarovice Dětřichov Dětřichov
Dětřichov nad Bystřicí Dětřichov u Moravské Třebové Dílce
Díly Dírná Diváky
Dívčí Hrad Dívčí Kopy Dívčice
Divec Divišov Dlažkovice
Dlažov Dlouhá Brtnice Dlouhá Lhota
Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota
Dlouhá Loučka Dlouhá Loučka Dlouhá Stráň

<<   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  >>

Další města:

Praha 14 Karlovy Vary Písek Praha-Křeslice Klatovy Kolín Benešov Olomouc Praha-Benice Jičín Sokolov Vsetín Jihlava Praha-Běchovice Příbram Vyškov Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Karviná Praha 1 Semily Přerov Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Satalice České Budějovice Praha-Zličín Praha-Dubeč Litoměřice Mělník Rakovník Šumperk Praha-Koloděje Jeseník Domažlice Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Český Krumlov Praha 7 Náchod Praha 10 Praha 9 Teplice Praha 12 Ústí nad Orlicí Tábor Kutná Hora Mladá Boleslav Prostějov Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha 3 Uherské Hradiště Praha 11 Praha-Vinoř Brno-venkov Hlavní město Praha Praha 19 Pardubice Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-západ Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha 22 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Most Cheb Plzeň-jih Praha-Lysolaje Chrudim Praha 13 Třebíč Znojmo Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha 6 Česká Lípa Praha 5 Praha-Troja Strakonice Praha-Královice Plzeň-sever Praha 17 Děčín Kladno Praha-Zbraslav Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby