„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Deštná Deštné v Orlických horách Deštnice
Dětenice Dětkovice Dětkovice
Dětmarovice Dětřichov Dětřichov
Dětřichov nad Bystřicí Dětřichov u Moravské Třebové Dílce
Díly Dírná Diváky
Dívčí Hrad Dívčí Kopy Dívčice
Divec Divišov Dlažkovice
Dlažov Dlouhá Brtnice Dlouhá Lhota
Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota
Dlouhá Loučka Dlouhá Loučka Dlouhá Stráň

<<   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  >>

Další města:

Jablonec nad Nisou Třebíč Bruntál Ústí nad Labem Praha 4 Olomouc Hodonín Plzeň-sever Praha 16 Praha-Lochkov Litoměřice Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha-západ Děčín Praha-Zbraslav Zlín Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Praha-Zličín Praha-Nedvězí Jičín Praha-Křeslice Tachov Beroun Most Praha-Klánovice Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Vyškov České Budějovice Náchod Hlavní město Praha Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Břeclav Svitavy Brno-město Přerov Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Lysolaje Český Krumlov Pelhřimov Praha-Újezd Mělník Písek Klatovy Benešov Sokolov Trutnov Praha 13 Praha 18 Frýdek-Místek Praha 10 Chrudim Praha 14 Jeseník Praha-Petrovice Praha-Nebušice Vsetín Pardubice Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Královice Praha 7 Kladno Praha-Březiněves Praha 9 Mladá Boleslav Prostějov Příbram Uherské Hradiště Opava Karlovy Vary Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha 8 Rokycany Praha-Satalice Jihlava Znojmo Cheb Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha 5 Ostrava-město Praha 22 Chomutov Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby