„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Deštná Deštné v Orlických horách Deštnice
Dětenice Dětkovice Dětkovice
Dětmarovice Dětřichov Dětřichov
Dětřichov nad Bystřicí Dětřichov u Moravské Třebové Dílce
Díly Dírná Diváky
Dívčí Hrad Dívčí Kopy Dívčice
Divec Divišov Dlažkovice
Dlažov Dlouhá Brtnice Dlouhá Lhota
Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota
Dlouhá Loučka Dlouhá Loučka Dlouhá Stráň

<<   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  >>

Další města:

Nymburk Nový Jičín Blansko Praha 7 Svitavy Karlovy Vary Frýdek-Místek Praha 21 Praha 18 Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-Troja Kutná Hora Přerov Rychnov nad Kněžnou Prachatice Mělník Liberec Teplice Hradec Králové Praha-Šeberov Prostějov Beroun Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha-Březiněves Vyškov Břeclav Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Lysolaje Plzeň-jih Praha-Zličín Kroměříž Praha 17 Praha-Řeporyje Příbram České Budějovice Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Kladno Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Újezd Praha 20 Česká Lípa Praha 14 Jablonec nad Nisou Brno-venkov Jihlava Sokolov Praha-Lochkov Náchod Praha 22 Litoměřice Ostrava-město Praha 16 Šumperk Most Praha-Vinoř Chrudim Chomutov Praha-Křeslice Český Krumlov Rakovník Semily Praha-Klánovice Praha 9 Tábor Praha-Dolní Měcholupy Písek Praha 8 Praha 1 Kolín Uherské Hradiště Praha 3 Praha 11 Jindřichův Hradec Znojmo Praha 13 Hodonín Vsetín Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Dolní Chabry Louny Pelhřimov Jičín Praha-Kunratice Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Klatovy Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby