„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Deštná Deštné v Orlických horách Deštnice
Dětenice Dětkovice Dětkovice
Dětmarovice Dětřichov Dětřichov
Dětřichov nad Bystřicí Dětřichov u Moravské Třebové Dílce
Díly Dírná Diváky
Dívčí Hrad Dívčí Kopy Dívčice
Divec Divišov Dlažkovice
Dlažov Dlouhá Brtnice Dlouhá Lhota
Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota
Dlouhá Loučka Dlouhá Loučka Dlouhá Stráň

<<   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  >>

Další města:

Plzeň-město Vyškov Praha 15 Praha-Nedvězí Praha 8 Praha-Benice Třebíč Praha-Dubeč Praha-Lipence Nový Jičín Louny Praha 14 Jablonec nad Nisou Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Tachov Karviná Písek Prostějov Příbram Znojmo Praha 21 Ostrava-město Trutnov Šumperk Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Jihlava Praha-Troja Olomouc Praha-Újezd Karlovy Vary České Budějovice Plzeň-sever Mělník Praha 1 Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Křeslice Praha-Kunratice Rokycany Mladá Boleslav Teplice Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha 18 Cheb Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Zlín Svitavy Praha-Královice Prachatice Přerov Praha 17 Kroměříž Jindřichův Hradec Česká Lípa Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Blansko Praha-Řeporyje Praha 7 Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Liberec Tábor Chomutov Praha-Lochkov Praha 11 Praha 19 Náchod Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Hradec Králové Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Kutná Hora Uherské Hradiště Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha-Šeberov Jičín Praha 3 Pardubice Praha 2 Hlavní město Praha Vsetín Strakonice Jeseník Plzeň-jih Domažlice Most Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby