„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Deštná Deštné v Orlických horách Deštnice
Dětenice Dětkovice Dětkovice
Dětmarovice Dětřichov Dětřichov
Dětřichov nad Bystřicí Dětřichov u Moravské Třebové Dílce
Díly Dírná Diváky
Dívčí Hrad Dívčí Kopy Dívčice
Divec Divišov Dlažkovice
Dlažov Dlouhá Brtnice Dlouhá Lhota
Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota Dlouhá Lhota
Dlouhá Loučka Dlouhá Loučka Dlouhá Stráň

<<   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46  >>

Další města:

Náchod Rakovník Český Krumlov Cheb Praha 10 Praha 15 Nový Jičín Olomouc Pelhřimov Chrudim Praha-Nedvězí Kladno Praha 7 Louny Praha 22 Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Most Rokycany Praha 14 Beroun Praha 6 Praha-Královice Písek Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Lipence Praha 1 Svitavy Sokolov Hodonín Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Litoměřice Strakonice Praha 2 Praha 20 Plzeň-město Praha-Kunratice Vsetín Bruntál Pardubice Praha 9 Ústí nad Orlicí Chomutov Praha 19 Benešov Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Tábor Praha-Lochkov Praha-Benice Děčín Praha-Zbraslav Nymburk Jihlava Praha-Satalice Praha 18 Praha 13 Praha-Křeslice Praha 5 Prachatice Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Teplice Praha 21 Praha 11 Jeseník Praha-Troja Frýdek-Místek Mělník Praha 3 Zlín Mladá Boleslav Třebíč Praha-Újezd Plzeň-sever Praha-západ Kutná Hora Opava Praha-Kolovraty Liberec Praha-východ Brno-město Semily Praha 17 Jičín Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby