„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětenice

Nové produkty Dětenice

Dlažby a obrubníky Dětenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětenice, Levná dlažba Dětenice, Dlažba Dětenice, Zámkové dlažby Dětenice, Zámkové dlažba Dětenice, Betonové dlažby Dětenice, Betonová dlažba Dětenice, Zdící prvky Dětenice, Dlažby II jakosti Dětenice, Dlažba II jakosti Dětenice, Plošné dlažby Dětenice, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Plzeň-sever Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Brno-město Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Trutnov Děčín Písek Praha 14 Praha 5 Brno-venkov Chomutov Praha 6 Jindřichův Hradec Nymburk Praha 9 Praha-Kunratice Praha 19 Praha-Královice Praha-Satalice Praha 22 Ostrava-město Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-východ Ústí nad Labem Opava Praha-Petrovice Vyškov Hlavní město Praha Praha-Benice Karlovy Vary Praha 16 Praha-Lochkov Praha 7 Havlíčkův Brod Tachov Praha-Nedvězí Prostějov Benešov Hodonín Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha 11 Praha-Řeporyje Šumperk Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha 3 Česká Lípa Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha 4 Praha-Újezd Praha-Libuš Kladno Třebíč Praha 1 Kroměříž Praha-Lysolaje Semily Praha 12 Příbram Praha 21 Rokycany Praha 13 Praha 17 Svitavy Kolín Praha-Čakovice Náchod Louny Chrudim Mladá Boleslav Teplice Praha-Zličín Břeclav Český Krumlov Plzeň-město Praha-Šeberov Sokolov Most Prachatice Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Běchovice Praha-Křeslice Mělník Klatovy Zlín Praha 10 Praha-Nebušice Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětenice

Levná dlažba Dětenice

Dlažba Dětenice

Zámkové dlažby Dětenice

Zámkové betonové dlažby Dětenice

Zámková dlažba Dětenice

Betonové dlažby Dětenice

Betonová dlažba Dětenice

Zdící prvky Dětenice

Dlažby II jakosti Dětenice

Dlažba II jakosti Dětenice

Plošné dlažby Dětenice