„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětenice

Nové produkty Dětenice

Dlažby a obrubníky Dětenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětenice, Levná dlažba Dětenice, Dlažba Dětenice, Zámkové dlažby Dětenice, Zámkové dlažba Dětenice, Betonové dlažby Dětenice, Betonová dlažba Dětenice, Zdící prvky Dětenice, Dlažby II jakosti Dětenice, Dlažba II jakosti Dětenice, Plošné dlažby Dětenice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Jičín Olomouc Chrudim Příbram Praha 8 Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha 4 Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha 11 Chomutov Praha 15 Beroun Hradec Králové Znojmo Praha-Satalice Ústí nad Labem Český Krumlov Praha-Čakovice Strakonice Praha 7 Praha 16 Česká Lípa Praha-Kunratice Praha 10 Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Opava Teplice Praha-Újezd Semily Sokolov Svitavy Vsetín Praha-východ Tábor Domažlice Praha-Benice Praha 6 Praha-Běchovice Praha 22 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Plzeň-sever Litoměřice Louny Praha 21 Hlavní město Praha Liberec Praha-Slivenec Praha 1 Kroměříž Šumperk Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha-Petrovice Most Přerov Praha 13 Praha 9 Praha-Suchdol Praha-Dubeč Prachatice Praha 5 Pelhřimov Vyškov Praha 20 Praha-Královice Praha-Nedvězí Nymburk Plzeň-město Mělník Rakovník Praha-Troja Rokycany Pardubice Praha-západ Praha 3 Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Kolín Praha-Březiněves Hodonín Praha-Klánovice Jihlava Praha 18 Praha-Lochkov Nový Jičín Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Břeclav Děčín Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětenice

Levná dlažba Dětenice

Dlažba Dětenice

Zámkové dlažby Dětenice

Zámkové betonové dlažby Dětenice

Zámková dlažba Dětenice

Betonové dlažby Dětenice

Betonová dlažba Dětenice

Zdící prvky Dětenice

Dlažby II jakosti Dětenice

Dlažba II jakosti Dětenice

Plošné dlažby Dětenice