„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dětenice

Nové produkty Dětenice

Dlažby a obrubníky Dětenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dětenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dětenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dětenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dětenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dětenice, Levná dlažba Dětenice, Dlažba Dětenice, Zámkové dlažby Dětenice, Zámkové dlažba Dětenice, Betonové dlažby Dětenice, Betonová dlažba Dětenice, Zdící prvky Dětenice, Dlažby II jakosti Dětenice, Dlažba II jakosti Dětenice, Plošné dlažby Dětenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Tábor Blansko Semily Praha-Řeporyje Praha 22 Česká Lípa Teplice Litoměřice Rakovník Karlovy Vary Praha 16 Jindřichův Hradec Praha 6 Praha-Zbraslav Vyškov Znojmo Praha-Lochkov Jeseník Praha 19 Praha 14 Trutnov Chrudim Beroun Praha-západ Klatovy Kladno Mělník Přerov Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Troja Praha-Koloděje Praha 1 Nový Jičín Kolín Praha-Újezd Praha 15 Vsetín Praha-Vinoř Praha 18 Příbram Praha 5 Třebíč Praha 11 Praha 3 Praha 12 Chomutov Praha-Lipence Hradec Králové Kutná Hora Plzeň-město Praha-Suchdol Ústí nad Labem Tachov Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Sokolov Praha-Kunratice Praha-Nebušice Náchod Mladá Boleslav Praha 17 Domažlice Praha-Kolovraty Ostrava-město Prachatice Plzeň-sever Zlín Praha-Zličín Praha 9 Olomouc Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Prostějov Uherské Hradiště Praha-Klánovice Písek Jablonec nad Nisou Kroměříž Benešov Pelhřimov Rokycany Praha-Nedvězí Strakonice Žďár nad Sázavou Děčín Šumperk Praha 20 Brno-město Most Louny Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dětenice

Levná dlažba Dětenice

Dlažba Dětenice

Zámkové dlažby Dětenice

Zámkové betonové dlažby Dětenice

Zámková dlažba Dětenice

Betonové dlažby Dětenice

Betonová dlažba Dětenice

Zdící prvky Dětenice

Dlažby II jakosti Dětenice

Dlažba II jakosti Dětenice

Plošné dlažby Dětenice