„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Praha 14 Praha-Libuš Praha 2 Nymburk Benešov Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Jihlava Praha 22 Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Rokycany Český Krumlov Praha-Řeporyje Plzeň-sever Teplice Praha-Královice Karlovy Vary Šumperk Havlíčkův Brod Olomouc Znojmo Česká Lípa Praha-Lysolaje Plzeň-jih Praha 16 Praha 6 Chrudim Praha-Suchdol Praha 11 Kutná Hora Praha-Kunratice Louny Praha-východ Kolín Kladno Břeclav Praha-Běchovice Karviná Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha 8 Bruntál Brno-město Plzeň-město Praha-Dubeč Strakonice Jindřichův Hradec Praha-Troja Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha 3 Litoměřice Domažlice Děčín Praha-Petrovice Beroun Praha-Šeberov Hlavní město Praha Tachov Praha-západ Praha 10 Liberec Praha-Dolní Počernice Klatovy Mělník Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Rakovník Praha 19 Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha 5 Přerov Praha-Ďáblice Jičín Zlín Brno-venkov Chomutov Nový Jičín Praha 7 Písek Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha-Kolovraty Tábor Náchod Praha-Březiněves Praha-Čakovice Prachatice Jeseník Praha 4 Semily Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby