„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Praha-Zbraslav Klatovy Svitavy Liberec Praha-Březiněves Praha 17 Praha-Královice Praha-Nebušice Semily Rakovník Praha-Přední Kopanina Jičín Chrudim Mladá Boleslav Karviná Nymburk Praha 3 Praha-Řeporyje Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha 22 Chomutov Praha-východ Praha-Benice Louny Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 2 Brno-město Bruntál Znojmo Břeclav Strakonice Praha-Kunratice Praha-Křeslice Příbram Děčín Praha 18 Vyškov Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Dubeč Rokycany Nový Jičín Ústí nad Orlicí Písek Praha 19 Praha-Suchdol Hradec Králové Přerov Jeseník Šumperk Vsetín Praha-Libuš Praha 9 České Budějovice Uherské Hradiště Pardubice Praha-Dolní Chabry Beroun Praha 8 Česká Lípa Praha-Slivenec Mělník Karlovy Vary Praha 21 Benešov Brno-venkov Hlavní město Praha Praha-Lochkov Prostějov Tábor Plzeň-město Žďár nad Sázavou Opava Praha-Lipence Praha-Nedvězí Praha-Troja Kutná Hora Jihlava Blansko Domažlice Praha 13 Náchod Litoměřice Prachatice Tachov Ústí nad Labem Hodonín Praha 16 Praha 7 Trutnov Praha-Kolovraty Plzeň-sever Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby