„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Louny Most Praha-Nebušice Praha 21 Písek Ostrava-město Svitavy Praha 8 Opava Mladá Boleslav Praha 13 Praha-Satalice Praha 18 Rokycany Vyškov Ústí nad Labem Olomouc Bruntál Vsetín Praha-Zličín Hradec Králové Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Brno-město Praha 14 Český Krumlov Praha-Libuš Praha 10 Jihlava Děčín Frýdek-Místek Praha-Kunratice Praha-Březiněves Jičín Uherské Hradiště Strakonice Praha-Čakovice Chomutov Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Lipence Brno-venkov Plzeň-město Přerov Praha-Křeslice Třebíč Praha-Troja Jeseník Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Blansko Praha 1 Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha-Královice Semily Tábor Česká Lípa Cheb Praha-východ Nový Jičín Tachov Náchod Praha 4 Praha 22 Praha 20 Praha-Řeporyje Chrudim Znojmo Praha-Běchovice Praha 2 Praha 17 Pardubice Praha-Suchdol Hlavní město Praha Karviná Kolín Praha 3 Příbram Litoměřice Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 15 Zlín Praha-západ Praha 5 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Klatovy Břeclav Praha 12 Hodonín Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby