„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Domažlice Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Kladno Prostějov Praha-Troja Praha-Březiněves Praha 11 Jihlava Plzeň-jih Cheb Nový Jičín Kroměříž Třebíč Brno-venkov Hodonín Praha 19 Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Plzeň-město Kutná Hora Jindřichův Hradec Klatovy Jeseník Vyškov Praha-Lysolaje Jičín Písek Česká Lípa Praha-Dubeč Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Blansko Bruntál Teplice Opava Praha 3 Praha-Přední Kopanina Náchod Pardubice Uherské Hradiště Chomutov Tachov Praha-Dolní Měcholupy Karviná Olomouc Brno-město Mělník Frýdek-Místek Praha 17 Praha 1 Liberec Praha 20 Plzeň-sever Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha 12 Prachatice Praha-Šeberov Praha-Kunratice Hradec Králové Praha-Klánovice Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Vsetín Praha 14 Havlíčkův Brod Zlín Praha-Zličín Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Běchovice Šumperk Mladá Boleslav Chrudim Praha-Benice Praha-Libuš Svitavy Praha-Petrovice Praha 21 Praha 4 Tábor Praha-Satalice Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-západ Ostrava-město Praha 10 Ústí nad Orlicí Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Beroun Praha-Újezd Karlovy Vary Příbram Louny Nymburk Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby