„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Litoměřice Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Plzeň-sever Praha 5 Praha-Klánovice Praha 11 Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Příbram Domažlice Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Újezd Jihlava Karlovy Vary Nový Jičín Praha-Kolovraty Strakonice Klatovy Hodonín Beroun Praha-Lysolaje Chrudim Praha 22 Chomutov Bruntál Praha 18 Praha 3 Praha-Slivenec Plzeň-město Praha-Benice Praha-Zličín Teplice Jeseník Praha-Březiněves Blansko Brno-venkov Rokycany Most Praha-Nebušice Břeclav Praha-Běchovice Pelhřimov Cheb Plzeň-jih Praha 14 Svitavy Praha 8 Brno-město Praha-Troja Praha-Dubeč Jičín Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Mělník Praha 16 Praha 19 Praha-Petrovice Třebíč Ústí nad Labem Ostrava-město Praha-Satalice Praha-východ Kroměříž Praha-Šeberov Praha 9 Prachatice Opava Praha 20 České Budějovice Praha 4 Praha 12 Znojmo Praha-Lipence Rakovník Praha 2 Praha 10 Praha-Lochkov Praha 6 Šumperk Praha 13 Kladno Česká Lípa Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Přerov Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Kolín Písek Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby