„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Tábor Náchod Vyškov Prachatice Karviná Praha-Nebušice Olomouc Praha-Suchdol Praha 20 Cheb Praha 12 Ústí nad Labem Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-západ Brno-venkov Praha 2 Praha 21 Trutnov Praha 19 Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha-Šeberov Praha 1 Ústí nad Orlicí Brno-město Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Benešov Pelhřimov Praha-Petrovice Praha 14 Kroměříž Rakovník Praha 4 Praha 16 Nový Jičín Prostějov Praha-Koloděje Jičín Praha 22 Chrudim Domažlice Bruntál Praha-Dubeč Praha-Slivenec Klatovy Louny Uherské Hradiště Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Plzeň-město Opava Jihlava Liberec Česká Lípa Praha 3 Praha-Ďáblice Děčín Přerov Sokolov Praha-Lochkov Tachov Praha-Vinoř Pardubice Teplice Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Kolovraty Most Plzeň-jih Praha 18 Chomutov Rokycany České Budějovice Praha 8 Praha 6 Praha 11 Nymburk Písek Strakonice Hodonín Praha 10 Kladno Praha 7 Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Litoměřice Praha 13 Šumperk Plzeň-sever Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby