„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Pardubice Praha 9 Praha 21 Ostrava-město Kolín Vyškov Mělník Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Prachatice Šumperk Plzeň-jih Domažlice Svitavy Praha-Libuš Klatovy Rokycany Děčín Benešov Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 11 Jičín Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Lysolaje Přerov Jihlava Zlín Praha 5 Liberec Česká Lípa Praha 22 Praha 3 Louny Praha-Kunratice Blansko Chomutov Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Břeclav Praha 2 Praha-Zličín Kroměříž Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Běchovice Tábor Praha-Újezd Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Znojmo Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 18 Praha-Koloděje Nymburk Plzeň-město Rakovník Příbram Praha 6 Praha-Nedvězí Bruntál Praha-Suchdol Praha 17 Jindřichův Hradec Semily Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Hodonín Praha 8 Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Praha-Královice Praha 12 Praha-Troja Praha 7 Olomouc Praha-Klánovice Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Lipence Vsetín Praha 15 Prostějov Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha 10 Praha 19 Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby