„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Dalešice Dalovice Dalovice
Dambořice Damnice Damníkov
Daňkovice Darkovice Daskabát
Dasnice Dasný Dašice
Davle Deblín Děčany
Děčín Dědice Dědová
Dehtáře Děhylov Děkanovice
Děkov Děpoltovice Desná
Desná Dešenice Dešná
Dešná Dešov Deštná

<<   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45  >>

Další města:

Praha-východ Vyškov Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Kroměříž Tábor Praha 7 Opava Praha 3 Kutná Hora Praha-Troja Kolín Šumperk Domažlice Náchod Prostějov Praha 19 Přerov Cheb Teplice Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Nymburk Karviná Praha-Lipence Litoměřice Praha 1 Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Brno-město Praha-Královice Znojmo Praha-Satalice Praha-Lochkov Příbram Nový Jičín Praha 22 Karlovy Vary Kladno Praha 11 Praha 20 Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Strakonice Ústí nad Labem Benešov Zlín Praha 2 Jeseník Praha-západ Praha-Benice Praha 21 Praha-Dubeč Praha 18 Jihlava Praha-Nedvězí Liberec Praha 5 Praha 12 Rokycany Písek Praha-Nebušice Praha 13 Český Krumlov Svitavy Mladá Boleslav Praha 15 Praha 4 Třebíč Plzeň-sever Trutnov České Budějovice Blansko Hodonín Praha-Koloděje Praha-Libuš Plzeň-jih Praha-Kolovraty Louny Bruntál Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha 16 Pardubice Beroun Sokolov Praha-Slivenec Hradec Králové Praha 17 Uherské Hradiště Praha 6 Semily Prachatice Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby