„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Desná

Nové produkty Desná

Dlažby a obrubníky Desná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Desná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Desná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Desná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Desná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Desná, Levná dlažba Desná, Dlažba Desná, Zámkové dlažby Desná, Zámkové dlažba Desná, Betonové dlažby Desná, Betonová dlažba Desná, Zdící prvky Desná, Dlažby II jakosti Desná, Dlažba II jakosti Desná, Plošné dlažby Desná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Litoměřice Hodonín Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Rokycany Tachov Beroun Zlín Nový Jičín Frýdek-Místek Trutnov Benešov Most Klatovy Semily Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha 19 Šumperk Příbram Liberec Praha 2 Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 16 Teplice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Slivenec Praha 22 Písek Ústí nad Orlicí Louny Praha 1 Třebíč Břeclav Jeseník Praha-Lochkov Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Tábor Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha 5 Praha 9 Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Pardubice Praha 6 Praha-Královice Hradec Králové Praha-Klánovice Pelhřimov Karviná Praha-východ Praha 11 Svitavy Praha 20 Praha 4 Praha 10 Praha-Koloděje Prachatice Chomutov Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Nedvězí Praha 21 Český Krumlov Praha 8 Olomouc Plzeň-sever Praha 18 Praha-Přední Kopanina Prostějov Přerov Znojmo Děčín Praha-Kunratice Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha 3 Praha-Dolní Chabry Náchod Cheb Nymburk Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-západ Kolín Domažlice Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Desná

Levná dlažba Desná

Dlažba Desná

Zámkové dlažby Desná

Zámkové betonové dlažby Desná

Zámková dlažba Desná

Betonové dlažby Desná

Betonová dlažba Desná

Zdící prvky Desná

Dlažby II jakosti Desná

Dlažba II jakosti Desná

Plošné dlažby Desná