„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Desná

Nové produkty Desná

Dlažby a obrubníky Desná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Desná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Desná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Desná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Desná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Desná, Levná dlažba Desná, Dlažba Desná, Zámkové dlažby Desná, Zámkové dlažba Desná, Betonové dlažby Desná, Betonová dlažba Desná, Zdící prvky Desná, Dlažby II jakosti Desná, Dlažba II jakosti Desná, Plošné dlažby Desná, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Ostrava-město Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Znojmo Česká Lípa Semily Jičín Praha-východ Šumperk Benešov Praha-Březiněves Vsetín Příbram Blansko Břeclav Trutnov Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Ďáblice Praha 16 Karviná Praha-Královice Rokycany Praha-Slivenec Plzeň-sever Chrudim Praha-Libuš Hodonín Praha 7 Vyškov Nový Jičín Náchod Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha 8 Praha 18 Praha 19 Praha-Lipence Prachatice Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha 14 Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha-Štěrboholy Praha 17 Jindřichův Hradec Sokolov Praha 3 Pardubice Praha 4 Tachov Jeseník Rakovník Mělník Kladno Chomutov Olomouc Kroměříž Praha-Dubeč Litoměřice Praha-Čakovice Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha 1 Beroun Liberec Písek Most Ústí nad Labem Jihlava Praha-Kunratice Praha 13 Karlovy Vary Praha-Běchovice Bruntál Rychnov nad Kněžnou Domažlice Kolín Praha-Přední Kopanina Svitavy Tábor Uherské Hradiště Praha 2 Pelhřimov Praha-Koloděje Klatovy Praha-Satalice Praha 9 Praha 21 Strakonice Praha-Řeporyje Praha-Újezd Třebíč Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Desná

Levná dlažba Desná

Dlažba Desná

Zámkové dlažby Desná

Zámkové betonové dlažby Desná

Zámková dlažba Desná

Betonové dlažby Desná

Betonová dlažba Desná

Zdící prvky Desná

Dlažby II jakosti Desná

Dlažba II jakosti Desná

Plošné dlažby Desná