„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Desná

Nové produkty Desná

Dlažby a obrubníky Desná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Desná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Desná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Desná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Desná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Desná, Levná dlažba Desná, Dlažba Desná, Zámkové dlažby Desná, Zámkové dlažba Desná, Betonové dlažby Desná, Betonová dlažba Desná, Zdící prvky Desná, Dlažby II jakosti Desná, Dlažba II jakosti Desná, Plošné dlažby Desná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Praha-Dubeč Semily Bruntál Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha 21 Praha-západ Praha-Královice Praha 19 Mladá Boleslav Jihlava Praha-Kunratice Plzeň-jih Kladno Jičín Praha 12 České Budějovice Trutnov Karlovy Vary Ostrava-město Praha-Suchdol Hradec Králové Nymburk Jeseník Nový Jičín Praha 10 Karviná Rakovník Liberec Hlavní město Praha Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha-Troja Tachov Kutná Hora Náchod Kolín Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha 13 Praha 4 Plzeň-město Frýdek-Místek Opava Jablonec nad Nisou Praha 9 Louny Chomutov Tábor Praha-Satalice Domažlice Ústí nad Orlicí Strakonice Klatovy Praha 15 Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Řeporyje Benešov Praha 8 Praha-Benice Praha 22 Praha-Petrovice Praha-východ Praha 14 Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Svitavy Praha-Štěrboholy Most Praha-Kolovraty Praha-Libuš Kroměříž Praha 20 Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Nebušice Písek Znojmo Děčín Praha 17 Pardubice Sokolov Praha-Křeslice Chrudim Teplice Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Přerov Třebíč Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Desná

Levná dlažba Desná

Dlažba Desná

Zámkové dlažby Desná

Zámkové betonové dlažby Desná

Zámková dlažba Desná

Betonové dlažby Desná

Betonová dlažba Desná

Zdící prvky Desná

Dlažby II jakosti Desná

Dlažba II jakosti Desná

Plošné dlažby Desná