„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Davle

Nové produkty Davle

Dlažby a obrubníky Davle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Davle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Davle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Davle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Davle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Davle, Levná dlažba Davle, Dlažba Davle, Zámkové dlažby Davle, Zámkové dlažba Davle, Betonové dlažby Davle, Betonová dlažba Davle, Zdící prvky Davle, Dlažby II jakosti Davle, Dlažba II jakosti Davle, Plošné dlažby Davle, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Louny Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Bruntál Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha-Zličín Brno-město Plzeň-jih Praha-Suchdol Ústí nad Labem Sokolov Praha-Křeslice Liberec Praha 22 Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 11 Klatovy Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Česká Lípa Praha 3 Tachov Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-Troja Teplice Mělník Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Pelhřimov Zlín Praha 18 Vyškov Cheb Děčín Praha 13 Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Kolovraty Praha 1 Hlavní město Praha Kroměříž Praha-Řeporyje Znojmo Opava Litoměřice Praha 15 Rakovník Praha-Březiněves Jihlava Chrudim Praha-Újezd Beroun Praha-Lochkov Praha 19 Břeclav Vsetín Praha 2 Praha 4 Chomutov Trutnov Praha-Velká Chuchle Třebíč Příbram Praha-Zbraslav Benešov Prachatice Praha-Štěrboholy Svitavy Český Krumlov Praha-západ Prostějov Nový Jičín Brno-venkov Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Nymburk Kladno Praha 17 Praha-Královice Most Praha 10 Praha 8 Praha 9 Praha-Lipence Praha 14 Praha-Benice Praha-Nedvězí Domažlice Olomouc Ostrava-město Přerov Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Davle

Levná dlažba Davle

Dlažba Davle

Zámkové dlažby Davle

Zámkové betonové dlažby Davle

Zámková dlažba Davle

Betonové dlažby Davle

Betonová dlažba Davle

Zdící prvky Davle

Dlažby II jakosti Davle

Dlažba II jakosti Davle

Plošné dlažby Davle