„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Davle

Nové produkty Davle

Dlažby a obrubníky Davle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Davle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Davle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Davle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Davle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Davle, Levná dlažba Davle, Dlažba Davle, Zámkové dlažby Davle, Zámkové dlažba Davle, Betonové dlažby Davle, Betonová dlažba Davle, Zdící prvky Davle, Dlažby II jakosti Davle, Dlažba II jakosti Davle, Plošné dlažby Davle, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Hradec Králové Plzeň-město Benešov Beroun Praha-Řeporyje Brno-venkov Praha-Benice Praha 15 Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha 9 Rakovník Šumperk Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 5 Prostějov Blansko Praha 12 Chomutov Děčín Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Přerov Bruntál Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Plzeň-sever Olomouc Třebíč Praha-Satalice Praha-Šeberov Louny Praha 16 Rokycany Praha 7 Nový Jičín Jihlava Ústí nad Orlicí Praha 6 Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Březiněves Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Lipence Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha-Křeslice Zlín Havlíčkův Brod Písek Praha-Újezd Praha-Dubeč Strakonice Praha 20 Praha-Zličín Litoměřice Semily Nymburk Příbram Praha 3 Mladá Boleslav Praha 19 Jičín Jablonec nad Nisou Česká Lípa Hodonín Praha 1 Karlovy Vary Český Krumlov Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Zbraslav Pardubice Opava Kladno Praha 8 Praha-Troja České Budějovice Teplice Jeseník Vyškov Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Břeclav Praha-Běchovice Kolín Sokolov Praha-Klánovice Tachov Žďár nad Sázavou Praha-Královice Klatovy Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Davle

Levná dlažba Davle

Dlažba Davle

Zámkové dlažby Davle

Zámkové betonové dlažby Davle

Zámková dlažba Davle

Betonové dlažby Davle

Betonová dlažba Davle

Zdící prvky Davle

Dlažby II jakosti Davle

Dlažba II jakosti Davle

Plošné dlažby Davle