„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dasnice

Nové produkty Dasnice

Dlažby a obrubníky Dasnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dasnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dasnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dasnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dasnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dasnice, Levná dlažba Dasnice, Dlažba Dasnice, Zámkové dlažby Dasnice, Zámkové dlažba Dasnice, Betonové dlažby Dasnice, Betonová dlažba Dasnice, Zdící prvky Dasnice, Dlažby II jakosti Dasnice, Dlažba II jakosti Dasnice, Plošné dlažby Dasnice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Svitavy Praha-Březiněves Benešov Havlíčkův Brod Praha 22 Sokolov Plzeň-město Bruntál Praha 13 Praha-Šeberov Jeseník Praha 9 Rokycany Semily Nymburk Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Kladno Hlavní město Praha Liberec Prostějov Praha-Libuš Praha-Petrovice Prachatice Plzeň-sever Praha-Benice Brno-město Přerov Brno-venkov Uherské Hradiště Praha-Suchdol Karviná Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha-Lochkov Kroměříž Trutnov Ústí nad Orlicí Tábor Klatovy Praha-Troja Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Olomouc Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 20 Příbram Litoměřice Louny Praha-Újezd Praha 5 Praha 18 Písek Beroun Praha-Koloděje Praha-Klánovice Jihlava Most Nový Jičín Praha 17 Žďár nad Sázavou Rakovník Praha 7 Pelhřimov Tachov Jičín Praha 8 Plzeň-jih Mělník Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Dubeč Praha-východ Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Třebíč Praha 2 Chrudim Praha-Zličín Praha 16 Břeclav Vsetín Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Děčín Znojmo Praha-Dolní Chabry Praha 12 Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Kutná Hora Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dasnice

Levná dlažba Dasnice

Dlažba Dasnice

Zámkové dlažby Dasnice

Zámkové betonové dlažby Dasnice

Zámková dlažba Dasnice

Betonové dlažby Dasnice

Betonová dlažba Dasnice

Zdící prvky Dasnice

Dlažby II jakosti Dasnice

Dlažba II jakosti Dasnice

Plošné dlažby Dasnice