„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dasnice

Nové produkty Dasnice

Dlažby a obrubníky Dasnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dasnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dasnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dasnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dasnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dasnice, Levná dlažba Dasnice, Dlažba Dasnice, Zámkové dlažby Dasnice, Zámkové dlažba Dasnice, Betonové dlažby Dasnice, Betonová dlažba Dasnice, Zdící prvky Dasnice, Dlažby II jakosti Dasnice, Dlažba II jakosti Dasnice, Plošné dlažby Dasnice, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Lochkov Praha 2 Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Praha-Zličín Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Troja Domažlice Praha 20 Praha-Nedvězí Bruntál Praha-Nebušice Tábor Vsetín Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha 4 Rokycany Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha-Benice Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha 13 Praha 11 Mladá Boleslav Hradec Králové Olomouc Praha 17 Praha-západ Praha-Lipence Praha-Křeslice Praha-Březiněves Chomutov Děčín Praha 16 Praha 8 Praha-Běchovice Semily Strakonice Praha-Klánovice Praha-Satalice Frýdek-Místek Praha-Dubeč Louny Kladno Praha-Řeporyje Cheb Jeseník Chrudim Plzeň-sever Praha-východ Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha 9 Znojmo Sokolov Rakovník Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Beroun Prostějov Praha 14 Praha 3 Praha 18 Plzeň-město Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Praha 21 České Budějovice Třebíč Karviná Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha 12 Praha-Slivenec Náchod Nymburk Karlovy Vary Ostrava-město Praha-Koloděje Trutnov Klatovy Přerov Kutná Hora Břeclav Praha 5 Kroměříž Praha 7 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dasnice

Levná dlažba Dasnice

Dlažba Dasnice

Zámkové dlažby Dasnice

Zámkové betonové dlažby Dasnice

Zámková dlažba Dasnice

Betonové dlažby Dasnice

Betonová dlažba Dasnice

Zdící prvky Dasnice

Dlažby II jakosti Dasnice

Dlažba II jakosti Dasnice

Plošné dlažby Dasnice