„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dašice

Nové produkty Dašice

Dlažby a obrubníky Dašice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dašice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dašice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dašice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dašice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dašice, Levná dlažba Dašice, Dlažba Dašice, Zámkové dlažby Dašice, Zámkové dlažba Dašice, Betonové dlažby Dašice, Betonová dlažba Dašice, Zdící prvky Dašice, Dlažby II jakosti Dašice, Dlažba II jakosti Dašice, Plošné dlažby Dašice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha 12 Praha-Královice Trutnov Praha 13 Blansko Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Vsetín Kladno Ústí nad Labem Praha 14 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Cheb Chomutov Písek Hlavní město Praha Praha 19 Jeseník Karviná Praha-Kolovraty Hodonín Šumperk Přerov Praha-Klánovice Teplice Praha 9 Náchod Svitavy Rokycany Praha 5 Praha-Libuš Domažlice Praha-Vinoř Hradec Králové Praha-Čakovice Benešov Praha 11 Prachatice Praha 15 Praha-Šeberov Praha 8 Praha 21 Kolín Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha-Nedvězí Plzeň-jih Kutná Hora Praha 18 Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha 20 Česká Lípa Karlovy Vary Plzeň-město Praha 6 Praha 1 Jihlava Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha 16 Praha 7 Vyškov Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Slivenec Brno-venkov Beroun Praha 4 Praha 2 Praha 22 Praha 17 Pelhřimov Prostějov Praha-Přední Kopanina České Budějovice Kroměříž Semily Praha-Satalice Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Sokolov Praha-Zličín Třebíč Děčín Klatovy Český Krumlov Tachov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Příbram Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha-Troja Praha-Březiněves Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dašice

Levná dlažba Dašice

Dlažba Dašice

Zámkové dlažby Dašice

Zámkové betonové dlažby Dašice

Zámková dlažba Dašice

Betonové dlažby Dašice

Betonová dlažba Dašice

Zdící prvky Dašice

Dlažby II jakosti Dašice

Dlažba II jakosti Dašice

Plošné dlažby Dašice