„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha-Šeberov Mladá Boleslav Plzeň-město Liberec Louny Tachov Rakovník Jeseník Praha-Suchdol Benešov Havlíčkův Brod Bruntál Děčín Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Zlín Opava Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Nový Jičín Praha-Troja Vyškov České Budějovice Karlovy Vary Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha 7 Praha-Libuš Plzeň-jih Praha 3 Sokolov Vsetín Chrudim Praha 17 Praha 2 Příbram Praha 8 Most Český Krumlov Břeclav Domažlice Klatovy Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Nedvězí Litoměřice Jablonec nad Nisou Praha 13 Pardubice Mělník Praha-Nebušice Nymburk Praha 12 Brno-venkov Kladno Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Teplice Praha-Satalice Česká Lípa Tábor Praha-východ Semily Trutnov Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha 11 Prachatice Chomutov Beroun Praha 19 Jihlava Praha-Dubeč Praha 6 Karviná Praha 20 Pelhřimov Praha-Vinoř Praha 14 Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Znojmo Ústí nad Labem Blansko Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Přerov Náchod Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby