„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha-Slivenec Prachatice České Budějovice Praha 5 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Třebíč Jeseník Praha 2 Praha-Běchovice Znojmo Ostrava-město Praha 10 Frýdek-Místek Strakonice Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Zličín Liberec Děčín Pardubice Domažlice Šumperk Praha 7 Praha 8 Rokycany Praha-Klánovice Zlín Benešov Rakovník Praha 16 Nový Jičín Kroměříž Praha-Lipence Praha 22 Mladá Boleslav Praha-Vinoř Praha-Královice Nymburk Praha-Kolovraty Náchod Olomouc Bruntál Praha 3 Havlíčkův Brod Vyškov Praha 9 Sokolov Vsetín Trutnov Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha-Újezd Český Krumlov Praha-Libuš Jičín Praha-Nebušice Prostějov Jindřichův Hradec Beroun Praha-Benice Praha-Ďáblice Kolín Kladno Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha 18 Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-východ Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Praha 12 Louny Most Tachov Břeclav Praha-Kunratice Svitavy Praha 11 Brno-venkov Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Tábor Chomutov Praha 17 Semily Praha 1 Teplice Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Plzeň-jih Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby