„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha-Ďáblice Chrudim Praha 2 Most Praha-Koloděje Rokycany Nový Jičín Praha 9 Praha-Újezd Brno-venkov Nymburk Praha 18 Tábor Plzeň-město Jindřichův Hradec Praha-Zličín Mělník Semily Strakonice Praha 15 Teplice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Louny Chomutov Praha-Březiněves Český Krumlov Kladno Domažlice Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Liberec Praha-Dolní Počernice Vsetín České Budějovice Praha-Lochkov Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Pardubice Plzeň-jih Karviná Kolín Litoměřice Praha 21 Praha 5 Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha 12 Praha-Křeslice Praha-západ Příbram Praha-Troja Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha 16 Klatovy Praha 10 Rakovník Ostrava-město Praha 19 Praha 14 Kroměříž Praha-Lysolaje Kutná Hora Bruntál Praha 1 Tachov Beroun Praha-Královice Prostějov Praha-východ Brno-město Praha-Nebušice Praha 8 Praha 7 Písek Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Plzeň-sever Cheb Náchod Jeseník Sokolov Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Prachatice Přerov Praha-Vinoř Praha 17 Praha 20 Pelhřimov Jičín Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby