„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha 12 Praha-Nebušice Česká Lípa Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha 18 Semily Praha-Petrovice Litoměřice Praha-Čakovice Třebíč Opava Chrudim Břeclav Karviná Brno-venkov Praha-Satalice Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha-Křeslice Prachatice Praha 22 Znojmo Tachov Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Louny Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Mělník Kutná Hora Žďár nad Sázavou Šumperk Děčín Most Praha-Velká Chuchle Příbram Praha 20 Náchod Praha 11 Praha 7 Praha 19 Liberec Plzeň-město Praha-Lipence Nový Jičín Pelhřimov Klatovy Cheb Kladno Jeseník Hodonín Chomutov Praha-Újezd Plzeň-sever Vyškov Benešov Rakovník Praha-Klánovice Svitavy Karlovy Vary Brno-město Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha 4 Písek Praha-Libuš Praha 10 Praha 15 Praha-Zličín Rokycany Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha-Březiněves Ostrava-město Praha 21 Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-východ Praha 14 Nymburk Praha-Suchdol Praha 9 Tábor Praha-Troja Praha 2 Praha-Benice Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha 5 Jihlava Kroměříž Kolín Jičín Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby