„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Nymburk Blansko Uherské Hradiště Hlavní město Praha Sokolov Jeseník Hodonín Praha 9 Praha 12 Liberec Beroun České Budějovice Praha-Slivenec Kolín Praha 4 Český Krumlov Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Libuš Písek Mladá Boleslav Zlín Děčín Brno-venkov Praha 11 Praha 15 Teplice Praha-Nebušice Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Klánovice Praha-Petrovice Semily Praha-Křeslice Praha 18 Plzeň-město Znojmo Praha-Dubeč Praha-Královice Šumperk Třebíč Mělník Prachatice Praha 20 Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Lipence Chomutov Praha-Troja Kutná Hora Praha 7 Prostějov Ostrava-město Praha 8 Most Chrudim Praha 14 Praha 19 Litoměřice Břeclav Tábor Praha 16 Rakovník Hradec Králové Praha 6 Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha-Zličín Louny Praha-Nedvězí Praha 10 Praha 1 Praha-Lochkov Příbram Svitavy Kladno Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Březiněves Brno-město Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Tachov Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Bruntál Praha 22 Praha-východ Praha 5 Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby