„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha-Ďáblice Praha 12 Tachov Tábor Plzeň-město Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha 6 Vyškov Praha 21 Praha-Benice Praha-Slivenec Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Petrovice Teplice Kutná Hora Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Šumperk Jablonec nad Nisou Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Mělník Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 7 Kladno Semily Ústí nad Orlicí Cheb Příbram Frýdek-Místek Děčín Prostějov Sokolov Praha-Běchovice Znojmo Brno-město Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Velká Chuchle Kolín Jihlava Nymburk Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-východ Praha-Zbraslav Prachatice Benešov Jičín Praha-Lochkov Plzeň-sever Pardubice Praha-Křeslice Opava Jeseník Praha-Řeporyje Praha 2 Praha 18 Praha 11 Karviná Praha-Kunratice Ostrava-město Praha 10 Rakovník Přerov Praha 13 Žďár nad Sázavou Mladá Boleslav Břeclav Hodonín Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha 3 Bruntál Beroun Praha-Královice Liberec České Budějovice Praha-Újezd Praha 14 Svitavy Louny Praha 1 Praha-Březiněves Chrudim Trutnov Hradec Králové Strakonice Písek Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby