„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Teplice Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha 1 Praha 3 Český Krumlov Vsetín Praha-Dubeč Děčín Kutná Hora Praha 13 Kroměříž Písek České Budějovice Praha 17 Prachatice Frýdek-Místek Jeseník Hlavní město Praha Praha-Satalice Praha 19 Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha 16 Praha 2 Trutnov Praha-Újezd Praha-Benice Blansko Benešov Pelhřimov Nymburk Louny Hodonín Praha 7 Praha-Suchdol Cheb Bruntál Praha 11 Chrudim Jičín Rychnov nad Kněžnou Semily Litoměřice Praha-Lipence Klatovy Praha 9 Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Beroun Česká Lípa Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Praha 20 Břeclav Jablonec nad Nisou Zlín Přerov Ústí nad Labem Rakovník Praha-Březiněves Brno-venkov Praha-Nedvězí Karviná Plzeň-sever Prostějov Praha 22 Znojmo Plzeň-město Praha 21 Praha 4 Třebíč Pardubice Strakonice Most Hradec Králové Praha 15 Praha 8 Praha-Zličín Kladno Tábor Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Slivenec Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby