„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čilec Čím Čimelice
Číměř Číměř Čímice
Činěves Čisovice Čistá
Čistá Čistá Čistá u Horek
Čistěves Čižice Čížkov
Čížkov Čížkovice Čížkrajice
Čížov Čížová Čkyně
Člunek Čmelíny Čtveřín
Čtyřkoly Čučice Dačice
Dalečín Daleké Dušníky Dalešice

<<   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44  >>

Další města:

Praha-Zbraslav Kroměříž Tábor Semily Praha-Slivenec Praha-Nebušice Opava Praha-Dolní Chabry Most Benešov Břeclav Praha-Suchdol Praha 13 Česká Lípa Nymburk Teplice Sokolov Praha-Březiněves Rokycany Praha-Vinoř Praha 7 Přerov Brno-venkov Praha-Újezd Praha 4 Prostějov Šumperk Jablonec nad Nisou Český Krumlov Třebíč Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Ostrava-město Strakonice Praha 9 Praha 10 Praha 11 Louny Praha 6 Praha-Lysolaje Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 15 Olomouc Jičín Praha-Satalice Cheb Praha-Lipence Klatovy České Budějovice Chrudim Plzeň-město Trutnov Liberec Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha-Petrovice Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha-Štěrboholy Kolín Praha-Libuš Náchod Praha-Lochkov Jihlava Kutná Hora Praha-Dolní Počernice Písek Mělník Praha-Běchovice Blansko Praha-Čakovice Hodonín Tachov Praha-Zličín Karviná Nový Jičín Uherské Hradiště Praha 12 Praha 16 Chomutov Praha-Koloděje Praha-východ Beroun Příbram Vyškov Pardubice Karlovy Vary Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby