„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dačice

Nové produkty Dačice

Dlažby a obrubníky Dačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dačice, Levná dlažba Dačice, Dlažba Dačice, Zámkové dlažby Dačice, Zámkové dlažba Dačice, Betonové dlažby Dačice, Betonová dlažba Dačice, Zdící prvky Dačice, Dlažby II jakosti Dačice, Dlažba II jakosti Dačice, Plošné dlažby Dačice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Praha 17 Praha 1 Praha-Zličín Klatovy Praha 16 Jeseník Česká Lípa Uherské Hradiště Praha 15 Praha 2 Praha-Řeporyje Praha 14 Louny Praha 8 Jičín Praha-východ Přerov Hlavní město Praha Děčín Praha-Ďáblice Praha 10 Praha 3 Svitavy Třebíč Pardubice Nymburk Praha-Vinoř Rokycany Opava Mladá Boleslav Šumperk Praha-Libuš Nový Jičín Karviná Prachatice Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha 6 Praha-Dolní Počernice Příbram Sokolov Praha 9 Chrudim Hodonín Kladno Praha 5 Praha 7 Znojmo Praha 22 Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Benice Kroměříž Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha-Lochkov Frýdek-Místek Mělník Litoměřice Český Krumlov Praha-Újezd Praha 4 České Budějovice Praha-Šeberov Karlovy Vary Vsetín Beroun Praha-Přední Kopanina Tábor Semily Brno-město Praha-Satalice Praha 12 Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Kutná Hora Praha-Troja Liberec Vyškov Trutnov Jihlava Brno-venkov Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Zbraslav Ústí nad Labem Zlín Praha-Královice Cheb Plzeň-jih Strakonice Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dačice

Levná dlažba Dačice

Dlažba Dačice

Zámkové dlažby Dačice

Zámkové betonové dlažby Dačice

Zámková dlažba Dačice

Betonové dlažby Dačice

Betonová dlažba Dačice

Zdící prvky Dačice

Dlažby II jakosti Dačice

Dlažba II jakosti Dačice

Plošné dlažby Dačice