„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dačice

Nové produkty Dačice

Dlažby a obrubníky Dačice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dačice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dačice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dačice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dačice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dačice, Levná dlažba Dačice, Dlažba Dačice, Zámkové dlažby Dačice, Zámkové dlažba Dačice, Betonové dlažby Dačice, Betonová dlažba Dačice, Zdící prvky Dačice, Dlažby II jakosti Dačice, Dlažba II jakosti Dačice, Plošné dlažby Dačice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Praha 12 Olomouc Teplice Žďár nad Sázavou Jeseník Kolín Cheb Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Domažlice Prostějov Nymburk Praha-Řeporyje Praha 7 Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Litoměřice Most Praha-Lochkov Louny Praha 19 Praha 16 Praha 9 Třebíč Praha-Čakovice Česká Lípa Beroun Praha 22 Šumperk Praha 1 Praha 10 Vsetín Semily Praha 5 Praha-Nedvězí Praha 13 Jihlava Prachatice Hodonín České Budějovice Praha-Slivenec Písek Praha-Benice Kladno Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-východ Pardubice Praha-Petrovice Praha 6 Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Újezd Brno-město Trutnov Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-západ Nový Jičín Plzeň-sever Tachov Chomutov Plzeň-město Praha 14 Praha 8 Praha-Troja Opava Praha 18 Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Velká Chuchle Příbram Strakonice Český Krumlov Břeclav Znojmo Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha-Libuš Praha 20 Chrudim Ústí nad Labem Praha-Zličín Kroměříž Náchod Rakovník Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dačice

Levná dlažba Dačice

Dlažba Dačice

Zámkové dlažby Dačice

Zámkové betonové dlažby Dačice

Zámková dlažba Dačice

Betonové dlažby Dačice

Betonová dlažba Dačice

Zdící prvky Dačice

Dlažby II jakosti Dačice

Dlažba II jakosti Dačice

Plošné dlažby Dačice