„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížová

Nové produkty Čížová

Dlažby a obrubníky Čížová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížová, Levná dlažba Čížová, Dlažba Čížová, Zámkové dlažby Čížová, Zámkové dlažba Čížová, Betonové dlažby Čížová, Betonová dlažba Čížová, Zdící prvky Čížová, Dlažby II jakosti Čížová, Dlažba II jakosti Čížová, Plošné dlažby Čížová, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 5 Benešov Praha 20 Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Plzeň-město Olomouc Zlín Praha 8 Praha-Řeporyje Hodonín Vyškov Blansko Praha-Běchovice Opava Kolín Jindřichův Hradec Beroun Praha-Ďáblice Praha 14 Břeclav Teplice Plzeň-jih Praha 22 Praha-Benice Plzeň-sever Praha 21 Náchod Jeseník Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Královice Hlavní město Praha Karlovy Vary Strakonice Praha-východ Chrudim Praha-západ Brno-město Havlíčkův Brod Praha 10 Hradec Králové Praha 13 Mělník Karviná Praha 3 Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Petrovice Svitavy Praha 9 Tachov Trutnov Praha-Přední Kopanina Louny Jičín Praha-Křeslice Praha-Vinoř Děčín Pardubice Praha 11 Liberec Nový Jičín Kroměříž Ostrava-město Pelhřimov Písek Praha-Újezd Český Krumlov Praha 12 Uherské Hradiště Praha-Dubeč Kladno Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Zličín Prostějov Jihlava Praha-Kunratice Praha 7 Cheb Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Litoměřice Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha 6 Most Praha-Libuš Třebíč Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížová

Levná dlažba Čížová

Dlažba Čížová

Zámkové dlažby Čížová

Zámkové betonové dlažby Čížová

Zámková dlažba Čížová

Betonové dlažby Čížová

Betonová dlažba Čížová

Zdící prvky Čížová

Dlažby II jakosti Čížová

Dlažba II jakosti Čížová

Plošné dlažby Čížová