„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížová

Nové produkty Čížová

Dlažby a obrubníky Čížová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížová, Levná dlažba Čížová, Dlažba Čížová, Zámkové dlažby Čížová, Zámkové dlažba Čížová, Betonové dlažby Čížová, Betonová dlažba Čížová, Zdící prvky Čížová, Dlažby II jakosti Čížová, Dlažba II jakosti Čížová, Plošné dlažby Čížová, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Suchdol Beroun Jeseník Prachatice Praha-Nebušice Praha-Benice Praha 2 Mělník Náchod Praha 18 Jindřichův Hradec Praha-východ Praha 7 Praha-Újezd Sokolov Teplice Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Nedvězí Příbram Přerov Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Opava Břeclav Praha 9 Praha 1 Praha-Čakovice Kutná Hora Hodonín Trutnov Jihlava Klatovy Benešov Tábor Praha-Řeporyje Ostrava-město Písek Praha 5 Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Prostějov Šumperk Kladno Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Mladá Boleslav Louny Bruntál Ústí nad Orlicí Tachov Vsetín Karlovy Vary Litoměřice Svitavy Plzeň-město Praha-Štěrboholy Semily Kolín Praha 19 Třebíč Praha 14 Liberec Praha-Březiněves Praha-Lochkov Rakovník Děčín Praha-Šeberov Hradec Králové Plzeň-sever Jičín Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 21 Znojmo Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Lipence Brno-venkov Pelhřimov Praha 6 Praha-Kolovraty Praha 3 Praha 4 Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha-Troja Vyškov Praha-Lysolaje Praha-západ Praha 8 Cheb Zlín Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížová

Levná dlažba Čížová

Dlažba Čížová

Zámkové dlažby Čížová

Zámkové betonové dlažby Čížová

Zámková dlažba Čížová

Betonové dlažby Čížová

Betonová dlažba Čížová

Zdící prvky Čížová

Dlažby II jakosti Čížová

Dlažba II jakosti Čížová

Plošné dlažby Čížová