„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čížová

Nové produkty Čížová

Dlažby a obrubníky Čížová

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čížová

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čížová

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čížová

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čížová

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čížová, Levná dlažba Čížová, Dlažba Čížová, Zámkové dlažby Čížová, Zámkové dlažba Čížová, Betonové dlažby Čížová, Betonová dlažba Čížová, Zdící prvky Čížová, Dlažby II jakosti Čížová, Dlažba II jakosti Čížová, Plošné dlažby Čížová, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Prostějov Praha 17 Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Písek Praha-východ Třebíč Rokycany Plzeň-sever Praha 3 Praha-Lysolaje Přerov Praha-Šeberov Praha 22 Karviná Praha 18 Praha-Březiněves Praha 4 Zlín Praha-Koloděje Praha 14 Uherské Hradiště Trutnov Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Běchovice Louny Praha 21 Rakovník Vsetín Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Slivenec Blansko Bruntál Děčín Ústí nad Labem Praha-Libuš Kutná Hora Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Prachatice Ústí nad Orlicí Plzeň-město Šumperk Opava Praha 13 Pardubice Praha-Benice Praha 1 Praha-Suchdol Praha 16 Tachov Benešov Praha-Klánovice Mělník Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Strakonice Český Krumlov Teplice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Jičín Jihlava Karlovy Vary Svitavy Praha 5 Mladá Boleslav Praha 8 Praha 9 Kolín Semily Praha-Křeslice Frýdek-Místek Praha-Újezd Domažlice Olomouc Břeclav Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Praha 19 Litoměřice Praha-Vinoř Praha-Dubeč Znojmo Praha 20 Praha-Štěrboholy Nový Jičín Česká Lípa Nymburk Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 2 Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čížová

Levná dlažba Čížová

Dlažba Čížová

Zámkové dlažby Čížová

Zámkové betonové dlažby Čížová

Zámková dlažba Čížová

Betonové dlažby Čížová

Betonová dlažba Čížová

Zdící prvky Čížová

Dlažby II jakosti Čížová

Dlažba II jakosti Čížová

Plošné dlažby Čížová