„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čučice

Nové produkty Čučice

Dlažby a obrubníky Čučice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čučice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čučice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čučice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čučice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čučice, Levná dlažba Čučice, Dlažba Čučice, Zámkové dlažby Čučice, Zámkové dlažba Čučice, Betonové dlažby Čučice, Betonová dlažba Čučice, Zdící prvky Čučice, Dlažby II jakosti Čučice, Dlažba II jakosti Čučice, Plošné dlažby Čučice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Slivenec Louny Bruntál Šumperk Praha 20 Domažlice Teplice Opava Praha 13 Český Krumlov Praha-Klánovice Praha 10 Brno-město Praha 11 Přerov Chomutov Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Jeseník Mělník Pelhřimov Svitavy Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Troja Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-západ Ústí nad Orlicí Kolín Trutnov Rakovník Jihlava Strakonice Třebíč Praha 12 České Budějovice Blansko Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Beroun Most Praha-Libuš Praha 19 Karviná Praha-Zbraslav Semily Praha 15 Kutná Hora Praha 4 Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Chrudim Praha-Nebušice Rokycany Příbram Praha-Řeporyje Praha-Satalice Vsetín Praha-Královice Praha-Běchovice Praha 8 Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Praha 14 Uherské Hradiště Prachatice Praha 3 Hlavní město Praha Tachov Karlovy Vary Praha 9 Praha-Lipence Praha-Újezd Praha 7 Náchod Olomouc Břeclav Hradec Králové Praha-Suchdol Mladá Boleslav Zlín Praha 18 Ostrava-město Praha-Benice Benešov Nový Jičín Česká Lípa Nymburk Praha-Kunratice Písek Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čučice

Levná dlažba Čučice

Dlažba Čučice

Zámkové dlažby Čučice

Zámkové betonové dlažby Čučice

Zámková dlažba Čučice

Betonové dlažby Čučice

Betonová dlažba Čučice

Zdící prvky Čučice

Dlažby II jakosti Čučice

Dlažba II jakosti Čučice

Plošné dlažby Čučice