„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číměř

Nové produkty Číměř

Dlažby a obrubníky Číměř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číměř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číměř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číměř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číměř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číměř, Levná dlažba Číměř, Dlažba Číměř, Zámkové dlažby Číměř, Zámkové dlažba Číměř, Betonové dlažby Číměř, Betonová dlažba Číměř, Zdící prvky Číměř, Dlažby II jakosti Číměř, Dlažba II jakosti Číměř, Plošné dlažby Číměř, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha 14 Praha-Řeporyje Praha 19 Prachatice Opava Hodonín Klatovy Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Zličín Praha-východ Praha-Benice Kutná Hora Chrudim Sokolov Plzeň-město Vyškov Rokycany Benešov Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Teplice Praha 12 Praha-Satalice Mladá Boleslav Chomutov Praha 3 Znojmo Český Krumlov Pelhřimov Tábor Litoměřice Kladno Pardubice Praha-Dolní Počernice Semily Praha-Klánovice Brno-město Rakovník Blansko Praha 7 Praha 5 Zlín Bruntál Cheb Šumperk Most Praha-Petrovice Třebíč Praha-Lysolaje Praha 11 Prostějov Praha-Kolovraty Olomouc Plzeň-sever Praha-západ Praha-Nedvězí Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Louny Praha-Křeslice Praha 9 Jeseník Praha 8 Vsetín Tachov Písek Nymburk Rychnov nad Kněžnou Jičín Přerov Praha 1 Praha-Královice Karlovy Vary Liberec Mělník Praha-Lipence Praha-Šeberov Děčín Praha 10 Náchod Svitavy Praha-Suchdol Trutnov Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha 6 Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Kroměříž Praha 13 Hlavní město Praha Praha 16 Praha 17 Hradec Králové Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číměř

Levná dlažba Číměř

Dlažba Číměř

Zámkové dlažby Číměř

Zámkové betonové dlažby Číměř

Zámková dlažba Číměř

Betonové dlažby Číměř

Betonová dlažba Číměř

Zdící prvky Číměř

Dlažby II jakosti Číměř

Dlažba II jakosti Číměř

Plošné dlažby Číměř