„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číměř

Nové produkty Číměř

Dlažby a obrubníky Číměř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číměř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číměř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číměř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číměř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číměř, Levná dlažba Číměř, Dlažba Číměř, Zámkové dlažby Číměř, Zámkové dlažba Číměř, Betonové dlažby Číměř, Betonová dlažba Číměř, Zdící prvky Číměř, Dlažby II jakosti Číměř, Dlažba II jakosti Číměř, Plošné dlažby Číměř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Jičín Tachov Beroun Praha 15 Pelhřimov Chomutov Chrudim Praha-Lochkov Klatovy Liberec České Budějovice Ostrava-město Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha-Satalice Brno-město Břeclav Plzeň-město Nymburk Svitavy Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Šeberov Karlovy Vary Strakonice Praha-Troja Šumperk Praha-Dubeč Praha 10 Praha-Křeslice Praha 12 Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Rokycany Praha 20 Praha-Královice Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Kunratice Kolín Kutná Hora Opava Praha 9 Kladno Sokolov Frýdek-Místek Praha 4 Mladá Boleslav Praha-Klánovice Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Hodonín Hlavní město Praha Praha 18 Praha 17 Praha-Benice Přerov Praha 3 Blansko Praha-Březiněves Teplice Praha-západ Jablonec nad Nisou Prostějov Rychnov nad Kněžnou Cheb Domažlice Vsetín Praha-Lipence Praha 5 Praha-východ Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha-Zličín Písek Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Most Prachatice Praha-Vinoř Trutnov Bruntál Praha 21 Litoměřice Rakovník Karviná Děčín Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha 6 Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číměř

Levná dlažba Číměř

Dlažba Číměř

Zámkové dlažby Číměř

Zámkové betonové dlažby Číměř

Zámková dlažba Číměř

Betonové dlažby Číměř

Betonová dlažba Číměř

Zdící prvky Číměř

Dlažby II jakosti Číměř

Dlažba II jakosti Číměř

Plošné dlažby Číměř