„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Číměř

Nové produkty Číměř

Dlažby a obrubníky Číměř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Číměř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Číměř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Číměř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Číměř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Číměř, Levná dlažba Číměř, Dlažba Číměř, Zámkové dlažby Číměř, Zámkové dlažba Číměř, Betonové dlažby Číměř, Betonová dlažba Číměř, Zdící prvky Číměř, Dlažby II jakosti Číměř, Dlažba II jakosti Číměř, Plošné dlažby Číměř, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Satalice Plzeň-sever Ostrava-město Chomutov České Budějovice Praha-Zbraslav Beroun Praha 18 Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Suchdol Praha-Klánovice Strakonice Praha-Libuš Znojmo Praha 16 Praha 4 Přerov Praha-Slivenec Praha 15 Frýdek-Místek Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 12 Sokolov Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha-Královice Tábor Benešov Vyškov Praha-Petrovice Svitavy Kladno Blansko Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Újezd Nymburk Praha 17 Šumperk Pelhřimov Plzeň-město Nový Jičín Česká Lípa Kroměříž Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 20 Praha 19 Brno-venkov Praha-Benice Karlovy Vary Uherské Hradiště Chrudim Klatovy Plzeň-jih Jindřichův Hradec Náchod Praha-Lochkov Hradec Králové Hlavní město Praha Praha 10 Praha 9 Cheb Ústí nad Labem Liberec Praha-Kolovraty Praha 7 Praha 11 Bruntál Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-západ Most Praha 6 Praha-Dubeč Jičín Tachov Praha-Troja Brno-město Kutná Hora Praha 14 Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-východ Opava Praha 13 Domažlice Český Krumlov Praha 2 Louny Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Číměř

Levná dlažba Číměř

Dlažba Číměř

Zámkové dlažby Číměř

Zámkové betonové dlažby Číměř

Zámková dlažba Číměř

Betonové dlažby Číměř

Betonová dlažba Číměř

Zdící prvky Číměř

Dlažby II jakosti Číměř

Dlažba II jakosti Číměř

Plošné dlažby Číměř