„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Česká Třebová Česká Ves České Budějovice
České Heřmanice České Lhotice České Libchavy
České Meziříčí České Petrovice České Velenice
Český Brod Český Dub Český Jiřetín
Český Krumlov Český Rudolec Český Šternberk
Český Těšín Čestice Čestice
Čestín Čestlice Češov
Číčenice Číčovice Číhalín
Číhaň Číhošť Čichalov
Číchov Čikov Čilá

<<   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43  >>

Další města:

Litoměřice Praha-Suchdol Blansko Jihlava Ústí nad Orlicí Benešov Praha 8 Rakovník Žďár nad Sázavou Rokycany Praha-Běchovice Domažlice Praha 14 Praha 16 Praha 3 Praha-Lipence Praha-Vinoř Kutná Hora Šumperk Praha-Březiněves Tábor Opava Strakonice Znojmo Příbram Český Krumlov Náchod Havlíčkův Brod Praha 18 Praha-Kunratice Mělník Kroměříž Praha 2 Chrudim Semily Praha-Královice Praha 9 Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Přerov Břeclav Praha 13 České Budějovice Pardubice Brno-město Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Kladno Chomutov Praha-Koloděje Praha-Satalice Praha-Křeslice Nový Jičín Uherské Hradiště Tachov Děčín Olomouc Praha 20 Praha 21 Ústí nad Labem Praha-Lysolaje Brno-venkov Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha 5 Česká Lípa Praha-východ Jablonec nad Nisou Praha 17 Zlín Praha 11 Kolín Most Karviná Praha 6 Praha-Šeberov Praha 19 Pelhřimov Jeseník Hradec Králové Hodonín Praha-západ Svitavy Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Praha 15 Prachatice Praha-Řeporyje Písek Praha-Přední Kopanina Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby