„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Česká Třebová Česká Ves České Budějovice
České Heřmanice České Lhotice České Libchavy
České Meziříčí České Petrovice České Velenice
Český Brod Český Dub Český Jiřetín
Český Krumlov Český Rudolec Český Šternberk
Český Těšín Čestice Čestice
Čestín Čestlice Češov
Číčenice Číčovice Číhalín
Číhaň Číhošť Čichalov
Číchov Čikov Čilá

<<   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43  >>

Další města:

Praha-Ďáblice Mělník Praha-Velká Chuchle Praha 13 Praha-Zbraslav Litoměřice Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha 3 Praha 10 Praha-Čakovice Praha 11 České Budějovice Jičín Praha-Královice Přerov Praha 20 Praha-Troja Hodonín Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Beroun Brno-město Karviná Ústí nad Labem Frýdek-Místek Kutná Hora Bruntál Praha-Petrovice Praha 19 Praha-Lochkov Trutnov Plzeň-sever Chomutov Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Praha 12 Děčín Liberec Písek Praha 14 Praha-západ Kladno Praha 5 Praha 9 Praha 2 Praha-Klánovice Chrudim Náchod Praha 16 Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Nymburk Prachatice Praha 1 Teplice Praha 15 Praha 7 Praha 6 Ostrava-město Most Praha 17 Tachov Šumperk Praha 18 Kroměříž Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha 21 Hlavní město Praha Jeseník Praha-Kunratice Klatovy Kolín Karlovy Vary Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-východ Pelhřimov Louny Praha-Lipence Tábor Svitavy Praha-Zličín Domažlice Rakovník Příbram Praha-Libuš Strakonice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha 4 Praha-Dolní Počernice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby