„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost České Libchavy

Nové produkty České Libchavy

Dlažby a obrubníky České Libchavy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády České Libchavy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura České Libchavy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky České Libchavy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA České Libchavy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba České Libchavy, Levná dlažba České Libchavy, Dlažba České Libchavy, Zámkové dlažby České Libchavy, Zámkové dlažba České Libchavy, Betonové dlažby České Libchavy, Betonová dlažba České Libchavy, Zdící prvky České Libchavy, Dlažby II jakosti České Libchavy, Dlažba II jakosti České Libchavy, Plošné dlažby České Libchavy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Písek Praha 4 Praha-Libuš Praha-Dubeč Hodonín Jičín Praha 10 Blansko Ostrava-město Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-západ Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha 2 Třebíč Vyškov Břeclav Praha-Koloděje Přerov Děčín Praha 16 Praha 8 Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha-Újezd Kladno Praha-Šeberov Klatovy Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Mělník Jeseník Praha-Zbraslav České Budějovice Sokolov Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha-Klánovice Olomouc Praha 20 Uherské Hradiště Praha 7 Pelhřimov Praha 5 Opava Praha-Troja Kutná Hora Česká Lípa Litoměřice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Trutnov Cheb Most Jihlava Praha 19 Liberec Praha-Lochkov Praha 6 Kolín Karviná Teplice Šumperk Praha 1 Příbram Rakovník Louny Praha-Benice Benešov Svitavy Praha-Březiněves Praha 15 Praha 3 Náchod Pardubice Prachatice Beroun Praha 22 Strakonice Plzeň-sever Tábor Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Plzeň-město Chomutov Praha-Lipence Vsetín Semily Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba České Libchavy

Levná dlažba České Libchavy

Dlažba České Libchavy

Zámkové dlažby České Libchavy

Zámkové betonové dlažby České Libchavy

Zámková dlažba České Libchavy

Betonové dlažby České Libchavy

Betonová dlažba České Libchavy

Zdící prvky České Libchavy

Dlažby II jakosti České Libchavy

Dlažba II jakosti České Libchavy

Plošné dlažby České Libchavy