„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestín

Nové produkty Čestín

Dlažby a obrubníky Čestín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestín, Levná dlažba Čestín, Dlažba Čestín, Zámkové dlažby Čestín, Zámkové dlažba Čestín, Betonové dlažby Čestín, Betonová dlažba Čestín, Zdící prvky Čestín, Dlažby II jakosti Čestín, Dlažba II jakosti Čestín, Plošné dlažby Čestín, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Znojmo Praha 1 Praha-Benice Praha 21 Plzeň-město Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Blansko Praha 8 Břeclav Ústí nad Labem Pelhřimov Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Praha-západ Jihlava Praha-Ďáblice Liberec Bruntál Praha-Čakovice Rokycany Havlíčkův Brod Šumperk Český Krumlov Praha-Troja Praha-Dolní Chabry Most Rakovník Olomouc Praha-Křeslice Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha 13 Praha-Újezd Brno-město Prachatice Opava Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Libuš Trutnov Litoměřice Děčín Beroun Frýdek-Místek Kroměříž Příbram Svitavy Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Satalice Kutná Hora Praha-Nedvězí Písek Praha 6 Nymburk České Budějovice Chrudim Cheb Česká Lípa Praha 12 Jičín Praha-Nebušice Praha 10 Praha 18 Praha 2 Nový Jičín Vsetín Karlovy Vary Benešov Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Semily Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha 19 Praha-Petrovice Strakonice Teplice Karviná Praha 17 Chomutov Kolín Plzeň-sever Praha-Klánovice Hradec Králové Kladno Prostějov Praha 14 Praha-Královice Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha 20 Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestín

Levná dlažba Čestín

Dlažba Čestín

Zámkové dlažby Čestín

Zámkové betonové dlažby Čestín

Zámková dlažba Čestín

Betonové dlažby Čestín

Betonová dlažba Čestín

Zdící prvky Čestín

Dlažby II jakosti Čestín

Dlažba II jakosti Čestín

Plošné dlažby Čestín