„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestín

Nové produkty Čestín

Dlažby a obrubníky Čestín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestín, Levná dlažba Čestín, Dlažba Čestín, Zámkové dlažby Čestín, Zámkové dlažba Čestín, Betonové dlažby Čestín, Betonová dlažba Čestín, Zdící prvky Čestín, Dlažby II jakosti Čestín, Dlažba II jakosti Čestín, Plošné dlažby Čestín, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Praha-Křeslice České Budějovice Nový Jičín Praha-Dubeč Blansko Zlín Praha-západ Písek Praha 14 Praha-Zličín Praha 2 Praha 1 Vsetín Praha 4 Praha 11 Náchod Jeseník Louny Bruntál Tábor Rakovník Praha 9 Jindřichův Hradec Klatovy Znojmo Kroměříž Prachatice Třebíč Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Teplice Vyškov Praha-Újezd Praha 17 Praha 5 Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Český Krumlov Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Slivenec Praha 10 Jičín Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Ostrava-město Cheb Hlavní město Praha Praha-Kunratice Olomouc Praha-Šeberov Uherské Hradiště Prostějov Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Příbram Praha-Vinoř Hradec Králové Děčín Brno-venkov Havlíčkův Brod Hodonín Pelhřimov Praha 7 Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha 19 Beroun Praha-Klánovice Přerov Praha-Královice Praha-Libuš Nymburk Brno-město Praha-Velká Chuchle Břeclav Karviná Praha-Suchdol Česká Lípa Praha 12 Karlovy Vary Frýdek-Místek Chrudim Sokolov Praha-Koloděje Plzeň-jih Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Řeporyje Praha 3 Plzeň-město Praha-východ Praha 16 Svitavy Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestín

Levná dlažba Čestín

Dlažba Čestín

Zámkové dlažby Čestín

Zámkové betonové dlažby Čestín

Zámková dlažba Čestín

Betonové dlažby Čestín

Betonová dlažba Čestín

Zdící prvky Čestín

Dlažby II jakosti Čestín

Dlažba II jakosti Čestín

Plošné dlažby Čestín