„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čestín

Nové produkty Čestín

Dlažby a obrubníky Čestín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čestín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čestín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čestín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čestín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čestín, Levná dlažba Čestín, Dlažba Čestín, Zámkové dlažby Čestín, Zámkové dlažba Čestín, Betonové dlažby Čestín, Betonová dlažba Čestín, Zdící prvky Čestín, Dlažby II jakosti Čestín, Dlažba II jakosti Čestín, Plošné dlažby Čestín, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Olomouc Rokycany Hradec Králové Přerov Praha 4 Praha 5 Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Královice Praha 22 Ostrava-město Třebíč Praha 6 Praha 16 Praha 21 Praha 10 Tábor Klatovy Nymburk Český Krumlov Kladno Hodonín Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha-Čakovice Prachatice Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Zlín Beroun Děčín Opava Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Suchdol Mělník Praha-Benice Kutná Hora Příbram Praha-východ Praha-západ Rakovník Vsetín Žďár nad Sázavou Praha 7 Havlíčkův Brod Praha 17 Chrudim Brno-město Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha-Satalice Blansko Vyškov Praha 2 České Budějovice Praha-Újezd Litoměřice Praha 20 Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha 8 Jihlava Mladá Boleslav Liberec Praha-Lochkov Praha 18 Chomutov Česká Lípa Cheb Praha-Velká Chuchle Praha 9 Praha-Troja Praha 19 Praha 13 Nový Jičín Kolín Praha-Kolovraty Břeclav Benešov Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha-Lipence Plzeň-město Svitavy Strakonice Praha-Zličín Karviná Sokolov Karlovy Vary Praha-Lysolaje Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čestín

Levná dlažba Čestín

Dlažba Čestín

Zámkové dlažby Čestín

Zámkové betonové dlažby Čestín

Zámková dlažba Čestín

Betonové dlažby Čestín

Betonová dlažba Čestín

Zdící prvky Čestín

Dlažby II jakosti Čestín

Dlažba II jakosti Čestín

Plošné dlažby Čestín