„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Černovice Čerňovice Černožice
Černuc Černvír Černý Důl
Černýšovice Červená Hora Červená Lhota
Červená Řečice Červená Třemešná Červená Voda
Červené Janovice Červené Pečky Červené Poříčí
Červenka Červený Hrádek Červený Kostelec
Červený Újezd Červený Újezd Česká
Česká Bělá Česká Bříza Česká Čermná
Česká Kamenice Česká Kubice Česká Lípa
Česká Metuje Česká Rybná Česká Skalice

<<   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  >>

Další města:

Rakovník Tachov Kolín Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Ústí nad Labem Brno-venkov Zlín Jičín Praha 17 Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-západ Praha-Satalice Opava Praha-Šeberov Chrudim Most Vsetín Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha 11 Havlíčkův Brod Prostějov Praha 21 Praha-Lipence Prachatice Praha 16 Praha 3 Kutná Hora Příbram Praha-východ Praha-Kunratice České Budějovice Praha-Lochkov Karlovy Vary Teplice Pardubice Praha 1 Semily Praha-Čakovice Praha 14 Praha 20 Plzeň-jih Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-Slivenec Svitavy Praha-Nedvězí Praha 6 Nymburk Trutnov Česká Lípa Plzeň-sever Mělník Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Sokolov Jeseník Hradec Králové Děčín Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Jihlava Český Krumlov Uherské Hradiště Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha-Benice Benešov Praha-Libuš Vyškov Třebíč Jindřichův Hradec Praha 2 Litoměřice Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Olomouc Hodonín Blansko Rokycany Praha 10 Praha-Velká Chuchle Kladno Praha 15 Nový Jičín Klatovy Praha-Petrovice Karviná Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Vinoř Louny Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby