„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Černovice Čerňovice Černožice
Černuc Černvír Černý Důl
Černýšovice Červená Hora Červená Lhota
Červená Řečice Červená Třemešná Červená Voda
Červené Janovice Červené Pečky Červené Poříčí
Červenka Červený Hrádek Červený Kostelec
Červený Újezd Červený Újezd Česká
Česká Bělá Česká Bříza Česká Čermná
Česká Kamenice Česká Kubice Česká Lípa
Česká Metuje Česká Rybná Česká Skalice

<<   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  >>

Další města:

Brno-venkov Ostrava-město Kladno Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha-Satalice Beroun Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Kroměříž Praha-Královice Náchod Svitavy Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Liberec Strakonice Jičín Praha-Újezd Vsetín Jihlava Praha 18 Praha 15 Rakovník Opava Louny Hradec Králové Praha 4 České Budějovice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Mělník Písek Benešov Trutnov Praha-Lochkov Praha-Klánovice Teplice Praha-Běchovice Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha 1 Praha-Koloděje Chrudim Praha 5 Vyškov Klatovy Praha-Šeberov Praha 10 Prachatice Pelhřimov Rokycany Cheb Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Praha-Březiněves Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Brno-město Olomouc Česká Lípa Semily Praha-Libuš Tachov Šumperk Praha 20 Praha-Zbraslav Zlín Blansko Znojmo Děčín Praha-Štěrboholy Jeseník Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Hodonín Domažlice Praha-Nebušice Praha 9 Praha-Dubeč Plzeň-sever Karviná Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 19 Kolín Třebíč Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha 14 Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-východ Praha 12 Pardubice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby