„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Černovice Čerňovice Černožice
Černuc Černvír Černý Důl
Černýšovice Červená Hora Červená Lhota
Červená Řečice Červená Třemešná Červená Voda
Červené Janovice Červené Pečky Červené Poříčí
Červenka Červený Hrádek Červený Kostelec
Červený Újezd Červený Újezd Česká
Česká Bělá Česká Bříza Česká Čermná
Česká Kamenice Česká Kubice Česká Lípa
Česká Metuje Česká Rybná Česká Skalice

<<   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  >>

Další města:

Praha 16 Rakovník Havlíčkův Brod Sokolov Nový Jičín Praha-Šeberov Praha 15 Karlovy Vary Prachatice Praha 14 Ústí nad Labem Pelhřimov Tábor Kutná Hora Svitavy Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha 7 Příbram Praha-Újezd Praha 20 Kroměříž Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Most Šumperk Praha-Dubeč Jihlava Praha 6 Praha 21 Praha-Benice Praha-Koloděje Benešov Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Řeporyje Trutnov Praha 19 Zlín Jeseník Opava Praha-Čakovice Praha-Královice České Budějovice Kolín Pardubice Hradec Králové Liberec Plzeň-město Hodonín Frýdek-Místek Teplice Beroun Písek Praha 13 Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Brno-venkov Uherské Hradiště Jičín Cheb Brno-město Praha-Křeslice Olomouc Mělník Karviná Česká Lípa Blansko Chomutov Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Lipence Přerov Náchod Praha 18 Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Louny Hlavní město Praha Praha 12 Praha-Troja Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha-Nebušice Chrudim Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby