„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Černovice Čerňovice Černožice
Černuc Černvír Černý Důl
Černýšovice Červená Hora Červená Lhota
Červená Řečice Červená Třemešná Červená Voda
Červené Janovice Červené Pečky Červené Poříčí
Červenka Červený Hrádek Červený Kostelec
Červený Újezd Červený Újezd Česká
Česká Bělá Česká Bříza Česká Čermná
Česká Kamenice Česká Kubice Česká Lípa
Česká Metuje Česká Rybná Česká Skalice

<<   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  >>

Další města:

Prostějov Praha-Nedvězí Tábor Vsetín Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha 7 Praha 22 Praha-Vinoř Přerov Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Chomutov Mladá Boleslav Praha-Benice České Budějovice Kladno Šumperk Liberec Praha 10 Blansko Česká Lípa Frýdek-Místek Praha 9 Strakonice Praha 12 Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Klatovy Beroun Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Královice Kolín Praha-Zličín Semily Praha-Satalice Most Hodonín Teplice Praha-Běchovice Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Troja Kroměříž Hradec Králové Olomouc Bruntál Děčín Nový Jičín Ostrava-město Praha-Libuš Praha 21 Brno-venkov Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Jihlava Praha 5 Příbram Benešov Opava Praha-Šeberov Praha-západ Praha 11 Kutná Hora Trutnov Karlovy Vary Praha 2 Praha-východ Břeclav Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha 14 Tachov Cheb Chrudim Praha-Kunratice Praha-Čakovice Praha 8 Nymburk Praha-Lochkov Pardubice Praha 13 Náchod Praha-Nebušice Praha-Koloděje Sokolov Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby