„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Černovice Čerňovice Černožice
Černuc Černvír Černý Důl
Černýšovice Červená Hora Červená Lhota
Červená Řečice Červená Třemešná Červená Voda
Červené Janovice Červené Pečky Červené Poříčí
Červenka Červený Hrádek Červený Kostelec
Červený Újezd Červený Újezd Česká
Česká Bělá Česká Bříza Česká Čermná
Česká Kamenice Česká Kubice Česká Lípa
Česká Metuje Česká Rybná Česká Skalice

<<   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42  >>

Další města:

Rakovník Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Kroměříž Praha 5 Praha-Libuš Teplice Praha-Dolní Chabry Praha 14 Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha-Čakovice Kladno Praha 10 Písek Zlín Jičín Praha-Dubeč Pardubice Praha 13 Praha 21 Příbram Praha 7 Praha-Běchovice Praha-Lochkov Bruntál Jindřichův Hradec Břeclav Hradec Králové Praha-Klánovice Olomouc Beroun České Budějovice Praha 8 Praha 6 Havlíčkův Brod Strakonice Praha 12 Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Ďáblice Karviná Uherské Hradiště Klatovy Mělník Znojmo Liberec Praha-Kolovraty Most Chrudim Trutnov Třebíč Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Brno-venkov Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Semily Praha 2 Plzeň-sever Pelhřimov Tachov Ústí nad Labem Praha-západ Cheb Praha-Suchdol Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Rokycany Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 4 Praha-východ Náchod Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 1 Hodonín Praha-Lipence Plzeň-město Nymburk Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby