„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černuc

Nové produkty Černuc

Dlažby a obrubníky Černuc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černuc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černuc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černuc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černuc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černuc, Levná dlažba Černuc, Dlažba Černuc, Zámkové dlažby Černuc, Zámkové dlažba Černuc, Betonové dlažby Černuc, Betonová dlažba Černuc, Zdící prvky Černuc, Dlažby II jakosti Černuc, Dlažba II jakosti Černuc, Plošné dlažby Černuc, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha-Satalice Kolín Praha 5 Prachatice Tachov Třebíč Nymburk Prostějov Praha 22 Praha-Dubeč Olomouc Praha-Újezd Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha 2 Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Březiněves Rakovník Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Semily Tábor Most Liberec Jindřichův Hradec Svitavy Karlovy Vary Praha-Královice Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Praha 4 Ústí nad Labem Klatovy Ostrava-město Praha 14 Brno-město Přerov Trutnov Chomutov Plzeň-město Teplice Praha 12 Karviná Jeseník Příbram Strakonice Písek Praha-Křeslice Znojmo Náchod Mladá Boleslav Praha-Klánovice Hodonín Jablonec nad Nisou Beroun Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 17 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Plzeň-sever Havlíčkův Brod Plzeň-jih Chrudim Frýdek-Místek Domažlice Praha-Benice Děčín Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha 10 Vyškov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha 16 Praha 11 Praha-Nedvězí Praha 8 Praha-Libuš Praha-Nebušice Kladno Jihlava Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Bruntál Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černuc

Levná dlažba Černuc

Dlažba Černuc

Zámkové dlažby Černuc

Zámkové betonové dlažby Černuc

Zámková dlažba Černuc

Betonové dlažby Černuc

Betonová dlažba Černuc

Zdící prvky Černuc

Dlažby II jakosti Černuc

Dlažba II jakosti Černuc

Plošné dlažby Černuc