„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černuc

Nové produkty Černuc

Dlažby a obrubníky Černuc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černuc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černuc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černuc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černuc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černuc, Levná dlažba Černuc, Dlažba Černuc, Zámkové dlažby Černuc, Zámkové dlažba Černuc, Betonové dlažby Černuc, Betonová dlažba Černuc, Zdící prvky Černuc, Dlažby II jakosti Černuc, Dlažba II jakosti Černuc, Plošné dlažby Černuc, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Jindřichův Hradec Plzeň-jih Rakovník Kroměříž Ústí nad Orlicí Rokycany Teplice Vyškov Bruntál Praha-Lochkov Opava Praha-Kunratice Praha 13 Písek Liberec Klatovy Kladno Svitavy Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Frýdek-Místek České Budějovice Praha 5 Praha-Benice Jihlava Praha-Slivenec Hradec Králové Blansko Praha-východ Praha-Vinoř Český Krumlov Břeclav Tábor Praha 10 Praha 11 Beroun Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Troja Praha 2 Praha 18 Olomouc Děčín Praha 1 Praha-Lysolaje Znojmo Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha 4 Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha 16 Praha 6 Kolín Praha-Satalice Vsetín Kutná Hora Praha 21 Náchod Praha-Libuš Praha 8 Jeseník Praha 15 Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Tachov Praha 12 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Karviná Mělník Přerov Louny Praha-Koloděje Praha 9 Praha 22 Nymburk Benešov Praha 3 Praha-Zbraslav Sokolov Praha-Ďáblice Pardubice Uherské Hradiště Praha-Dubeč Nový Jičín Praha-Petrovice Prostějov Semily Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černuc

Levná dlažba Černuc

Dlažba Černuc

Zámkové dlažby Černuc

Zámkové betonové dlažby Černuc

Zámková dlažba Černuc

Betonové dlažby Černuc

Betonová dlažba Černuc

Zdící prvky Černuc

Dlažby II jakosti Černuc

Dlažba II jakosti Černuc

Plošné dlažby Černuc