„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černuc

Nové produkty Černuc

Dlažby a obrubníky Černuc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černuc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černuc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černuc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černuc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černuc, Levná dlažba Černuc, Dlažba Černuc, Zámkové dlažby Černuc, Zámkové dlažba Černuc, Betonové dlažby Černuc, Betonová dlažba Černuc, Zdící prvky Černuc, Dlažby II jakosti Černuc, Dlažba II jakosti Černuc, Plošné dlažby Černuc, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Frýdek-Místek Praha-Královice Praha 16 Brno-venkov Praha 9 Praha-Zličín Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Děčín Kroměříž Louny Praha-Štěrboholy Příbram Praha 12 Praha 19 Třebíč Prachatice Praha-Petrovice Náchod Ústí nad Orlicí Strakonice Hodonín Pardubice Plzeň-jih Jeseník Praha-Nebušice Praha-Křeslice Beroun Vyškov Praha-Benice Praha 20 Brno-město Praha 18 Praha-Březiněves Rakovník Praha-Běchovice Hradec Králové Bruntál Vsetín Karviná Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha 5 Praha-Přední Kopanina Praha 6 Praha-Řeporyje Jičín Tábor Benešov Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Lysolaje Trutnov Nymburk Teplice Olomouc Písek Opava Praha 4 České Budějovice Chrudim Karlovy Vary Praha-Koloděje Jihlava Blansko Praha-Velká Chuchle Rokycany Mělník Praha-Suchdol Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha 11 Domažlice Nový Jičín Praha 10 Svitavy Kutná Hora Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha 3 Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha 14 Praha 2 Kladno Znojmo Praha-Nedvězí Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černuc

Levná dlažba Černuc

Dlažba Černuc

Zámkové dlažby Černuc

Zámkové betonové dlažby Černuc

Zámková dlažba Černuc

Betonové dlažby Černuc

Betonová dlažba Černuc

Zdící prvky Černuc

Dlažby II jakosti Černuc

Dlažba II jakosti Černuc

Plošné dlažby Černuc