„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Červená Voda

Nové produkty Červená Voda

Dlažby a obrubníky Červená Voda

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Červená Voda

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Červená Voda

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Červená Voda

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Červená Voda

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Červená Voda, Levná dlažba Červená Voda, Dlažba Červená Voda, Zámkové dlažby Červená Voda, Zámkové dlažba Červená Voda, Betonové dlažby Červená Voda, Betonová dlažba Červená Voda, Zdící prvky Červená Voda, Dlažby II jakosti Červená Voda, Dlažba II jakosti Červená Voda, Plošné dlažby Červená Voda, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Běchovice Praha-Vinoř Znojmo Klatovy Praha-Petrovice Svitavy Praha-Březiněves Beroun Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Cheb Přerov Plzeň-jih Praha 22 Blansko Most Praha-Nebušice Třebíč Olomouc Benešov Praha 13 Vyškov Česká Lípa Praha-Křeslice Kutná Hora Praha-Královice Praha-západ Praha-Dubeč Praha-Slivenec Břeclav Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 11 Mělník Hlavní město Praha Liberec Praha-Satalice Praha-Kolovraty Trutnov Litoměřice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Domažlice Karviná Praha 8 Zlín Hradec Králové České Budějovice Rakovník Praha-Šeberov Tachov Rychnov nad Kněžnou Prachatice Praha 5 Vsetín Hodonín Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 4 Frýdek-Místek Jičín Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Troja Nymburk Jihlava Opava Bruntál Chomutov Prostějov Ostrava-město Sokolov Pelhřimov Šumperk Praha 6 Jindřichův Hradec Kladno Praha 3 Rokycany Praha 9 Strakonice Louny Praha 7 Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha-Klánovice Teplice Praha-Lipence Praha 21 Praha-Libuš Uherské Hradiště Děčín Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Červená Voda

Levná dlažba Červená Voda

Dlažba Červená Voda

Zámkové dlažby Červená Voda

Zámkové betonové dlažby Červená Voda

Zámková dlažba Červená Voda

Betonové dlažby Červená Voda

Betonová dlažba Červená Voda

Zdící prvky Červená Voda

Dlažby II jakosti Červená Voda

Dlažba II jakosti Červená Voda

Plošné dlažby Červená Voda