„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Červenka

Nové produkty Červenka

Dlažby a obrubníky Červenka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Červenka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Červenka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Červenka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Červenka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Červenka, Levná dlažba Červenka, Dlažba Červenka, Zámkové dlažby Červenka, Zámkové dlažba Červenka, Betonové dlažby Červenka, Betonová dlažba Červenka, Zdící prvky Červenka, Dlažby II jakosti Červenka, Dlažba II jakosti Červenka, Plošné dlažby Červenka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Hlavní město Praha Zlín Náchod Louny Praha-Koloděje Praha-Troja Žďár nad Sázavou Praha 4 Pardubice Havlíčkův Brod Semily Tábor Česká Lípa Praha 3 Praha 12 Rokycany Blansko Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha-Vinoř Praha-Královice Písek Děčín Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha-Březiněves Český Krumlov Cheb Praha-Šeberov České Budějovice Praha 21 Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Tachov Jičín Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Benice Jeseník Praha-Újezd Plzeň-sever Kolín Olomouc Rychnov nad Kněžnou Nymburk Frýdek-Místek Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Bruntál Praha 18 Praha 14 Karlovy Vary Praha-Běchovice Opava Mladá Boleslav Strakonice Pelhřimov Liberec Karviná Ostrava-město Domažlice Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-západ Rakovník Praha-Lochkov Praha 9 Přerov Prachatice Praha 10 Most Praha-Ďáblice Praha 2 Praha 15 Příbram Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Kutná Hora Brno-město Praha-Lipence Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Hodonín Trutnov Praha 13 Praha 6 Praha-Zličín Vyškov Praha 8 Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Červenka

Levná dlažba Červenka

Dlažba Červenka

Zámkové dlažby Červenka

Zámkové betonové dlažby Červenka

Zámková dlažba Červenka

Betonové dlažby Červenka

Betonová dlažba Červenka

Zdící prvky Červenka

Dlažby II jakosti Červenka

Dlažba II jakosti Červenka

Plošné dlažby Červenka