„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Červenka

Nové produkty Červenka

Dlažby a obrubníky Červenka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Červenka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Červenka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Červenka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Červenka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Červenka, Levná dlažba Červenka, Dlažba Červenka, Zámkové dlažby Červenka, Zámkové dlažba Červenka, Betonové dlažby Červenka, Betonová dlažba Červenka, Zdící prvky Červenka, Dlažby II jakosti Červenka, Dlažba II jakosti Červenka, Plošné dlažby Červenka, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Písek Vsetín Beroun Praha-Lipence Praha-Řeporyje Hodonín Plzeň-jih Pardubice Brno-venkov Praha-Zbraslav Ostrava-město Česká Lípa Karlovy Vary Praha 11 Praha 8 Most Kroměříž Náchod Praha 15 Praha 4 Frýdek-Místek Praha-západ Praha 10 Kladno Praha-Vinoř České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Prachatice Praha-Dolní Chabry Tachov Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha-Troja Praha-Suchdol Chrudim Sokolov Praha 1 Praha-Petrovice Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 13 Jeseník Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Praha-Benice Strakonice Jablonec nad Nisou Praha 21 Praha 16 Praha 20 Praha-Satalice Litoměřice Rakovník Nymburk Praha 17 Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Břeclav Jičín Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-východ Praha 9 Praha 3 Praha 5 Semily Tábor Příbram Praha-Lysolaje Plzeň-město Přerov Praha-Čakovice Mělník Benešov Praha-Přední Kopanina Klatovy Olomouc Děčín Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Praha-Koloděje Kolín Praha-Kunratice Svitavy Praha-Újezd Kutná Hora Hradec Králové Český Krumlov Třebíč Praha 7 Praha 22 Karviná Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Červenka

Levná dlažba Červenka

Dlažba Červenka

Zámkové dlažby Červenka

Zámkové betonové dlažby Červenka

Zámková dlažba Červenka

Betonové dlažby Červenka

Betonová dlažba Červenka

Zdící prvky Červenka

Dlažby II jakosti Červenka

Dlažba II jakosti Červenka

Plošné dlažby Červenka