„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Červenka

Nové produkty Červenka

Dlažby a obrubníky Červenka

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Červenka

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Červenka

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Červenka

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Červenka

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Červenka, Levná dlažba Červenka, Dlažba Červenka, Zámkové dlažby Červenka, Zámkové dlažba Červenka, Betonové dlažby Červenka, Betonová dlažba Červenka, Zdící prvky Červenka, Dlažby II jakosti Červenka, Dlažba II jakosti Červenka, Plošné dlažby Červenka, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Praha-Dubeč Praha-Březiněves Praha-západ Příbram Kutná Hora Karlovy Vary Praha-Kunratice České Budějovice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Most Olomouc Prostějov Praha 7 Jihlava Praha-Lochkov Děčín Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 17 Blansko Praha-Koloděje Chomutov Opava Praha 5 Mělník Břeclav Kolín Praha-Petrovice Praha 19 Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha 1 Liberec Vyškov Šumperk Nový Jičín Česká Lípa Rokycany Domažlice Ostrava-město Praha-východ Hodonín Praha 14 Beroun Semily Praha-Troja Mladá Boleslav Frýdek-Místek Svitavy Praha-Štěrboholy Rakovník Cheb Žďár nad Sázavou Praha 15 Tachov Sokolov Praha 11 Bruntál Praha 2 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Zlín Ústí nad Orlicí Písek Trutnov Prachatice Třebíč Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha 18 Strakonice Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Benice Hradec Králové Praha 21 Praha 20 Praha-Lysolaje Náchod Přerov Praha-Suchdol Brno-venkov Kroměříž Praha 4 Teplice Praha 9 Karviná Praha 12 Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Červenka

Levná dlažba Červenka

Dlažba Červenka

Zámkové dlažby Červenka

Zámkové betonové dlažby Červenka

Zámková dlažba Červenka

Betonové dlažby Červenka

Betonová dlažba Červenka

Zdící prvky Červenka

Dlažby II jakosti Červenka

Dlažba II jakosti Červenka

Plošné dlažby Červenka