„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora
Černá u Bohdanče Černá v Pošumaví Černá Voda
Černava Černčice Černčice
Černé Voděrady Černěves Černíč
Černíkov Černíkovice Černíkovice
Černíky Černilov Černín
Černíny Černiv Černolice
Černošice Černošín Černotín
Černouček Černousy Černov
Černovice Černovice Černovice

<<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  >>

Další města:

Hradec Králové Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Prostějov Praha 19 Domažlice Pardubice Praha-Zbraslav Písek Praha-Lipence Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Opava Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha 1 Praha 7 Praha 21 Svitavy Mladá Boleslav Bruntál Praha 10 Praha-Benice Prachatice Praha-Nebušice Tábor Praha 17 Klatovy Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 13 Uherské Hradiště Brno-město Praha 12 Praha-Čakovice Hodonín Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Vyškov Praha-Újezd Kutná Hora Česká Lípa Praha-Satalice Praha 11 Praha-Březiněves Praha 2 Praha-Velká Chuchle Semily Praha 15 Praha-Koloděje Chrudim Příbram Praha 14 Praha-Slivenec Sokolov Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Děčín Litoměřice Ostrava-město Liberec Rokycany Praha-Klánovice Jičín Beroun Znojmo Ústí nad Orlicí České Budějovice Praha-Lochkov Tachov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Přerov Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 20 Praha-Dubeč Nymburk Praha 6 Praha-východ Třebíč Louny Praha 22 Praha 16 Karlovy Vary Plzeň-sever Šumperk Kroměříž Praha 5 Strakonice Cheb Blansko Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby