„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora
Černá u Bohdanče Černá v Pošumaví Černá Voda
Černava Černčice Černčice
Černé Voděrady Černěves Černíč
Černíkov Černíkovice Černíkovice
Černíky Černilov Černín
Černíny Černiv Černolice
Černošice Černošín Černotín
Černouček Černousy Černov
Černovice Černovice Černovice

<<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  >>

Další města:

Praha-Zbraslav Strakonice Praha 18 Znojmo Praha-Lochkov Zlín Cheb Praha-východ Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha 19 Praha 7 Praha 16 Praha 8 Teplice Břeclav Opava Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Kolín Praha 22 Praha-Zličín Benešov Vsetín Jičín Praha-západ Praha-Lysolaje Blansko Sokolov Praha 11 Praha-Křeslice Praha-Královice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Liberec Karviná Kroměříž Praha 15 Praha 13 Náchod Karlovy Vary Praha 2 Praha-Troja Praha 20 Trutnov Praha 4 Frýdek-Místek Domažlice Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Semily Brno-město Olomouc Praha 9 Most Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Běchovice Písek Jablonec nad Nisou Nymburk Svitavy Chomutov Praha 6 Praha 14 Praha-Kunratice Chrudim Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Plzeň-sever Hradec Králové Přerov Plzeň-jih Praha-Ďáblice České Budějovice Šumperk Beroun Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Hodonín Praha-Vinoř Praha 21 Praha-Kolovraty Pardubice Praha-Koloděje Prachatice Prostějov Mělník Praha 17 Praha 5 Český Krumlov Ostrava-město Třebíč Litoměřice Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby