„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora
Černá u Bohdanče Černá v Pošumaví Černá Voda
Černava Černčice Černčice
Černé Voděrady Černěves Černíč
Černíkov Černíkovice Černíkovice
Černíky Černilov Černín
Černíny Černiv Černolice
Černošice Černošín Černotín
Černouček Černousy Černov
Černovice Černovice Černovice

<<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  >>

Další města:

Praha 9 Praha-Újezd Hradec Králové Praha-Satalice Prachatice Praha 18 Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Beroun Rokycany Prostějov Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha-Zličín Praha 21 Praha 1 Praha-Nebušice Strakonice Praha-Klánovice Most Jindřichův Hradec Hodonín Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha 22 Sokolov Kolín Chrudim Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Pelhřimov Praha 15 Plzeň-město Praha-Březiněves Praha 14 Nový Jičín Praha-Křeslice Praha-Běchovice Praha-Koloděje Trutnov Zlín Praha-Libuš Ostrava-město Žďár nad Sázavou Domažlice Bruntál Mělník Praha-východ Liberec Praha-Dolní Chabry Jičín Jeseník Praha 13 Znojmo Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Příbram Karlovy Vary Brno-město Praha 16 Praha-Suchdol Praha 20 Praha 17 Šumperk Praha-západ Praha 5 Praha-Královice Praha-Lipence Praha-Čakovice Vyškov Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Cheb Svitavy Plzeň-sever Třebíč Pardubice Benešov Praha-Lysolaje Praha 4 Karviná Litoměřice Praha 10 Praha-Lochkov Český Krumlov Praha-Benice Praha-Šeberov Náchod Praha 6 Praha-Vinoř Chomutov Teplice Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby