„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora
Černá u Bohdanče Černá v Pošumaví Černá Voda
Černava Černčice Černčice
Černé Voděrady Černěves Černíč
Černíkov Černíkovice Černíkovice
Černíky Černilov Černín
Černíny Černiv Černolice
Černošice Černošín Černotín
Černouček Černousy Černov
Černovice Černovice Černovice

<<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  >>

Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 10 Praha-východ Praha-Satalice Břeclav Praha 16 Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Příbram Plzeň-město Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Vinoř Praha 17 České Budějovice Praha-Troja Vsetín Praha 8 Praha 3 Pardubice Strakonice Hradec Králové Jihlava Praha-Zličín Praha-Suchdol Plzeň-sever Praha-Libuš Praha-západ Praha 11 Hlavní město Praha Bruntál Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Slivenec Prostějov Most Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Česká Lípa Rakovník Náchod Praha-Nedvězí Praha 18 Blansko Opava Litoměřice Praha 19 Praha-Řeporyje Zlín Praha 4 Praha 5 Brno-město Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Benice Děčín Ostrava-město Semily Liberec Praha-Křeslice Kutná Hora Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Přerov Jeseník Teplice Český Krumlov Praha-Petrovice Klatovy Praha-Královice Kroměříž Sokolov Prachatice Mělník Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Cheb Tábor Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Šumperk Znojmo Tachov Kolín Praha 21 Hodonín Praha-Lochkov Olomouc Svitavy Praha 1 Praha 7 Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby