„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora
Černá u Bohdanče Černá v Pošumaví Černá Voda
Černava Černčice Černčice
Černé Voděrady Černěves Černíč
Černíkov Černíkovice Černíkovice
Černíky Černilov Černín
Černíny Černiv Černolice
Černošice Černošín Černotín
Černouček Černousy Černov
Černovice Černovice Černovice

<<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  >>

Další města:

Mladá Boleslav Česká Lípa Praha-Kolovraty Mělník Šumperk Klatovy Olomouc Praha-Královice Louny Litoměřice Plzeň-jih Chomutov Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Opava Praha 22 Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Křeslice Praha-Libuš Písek Kolín Praha 6 Praha-Benice Praha-Nebušice Praha 7 Pelhřimov Hradec Králové Trutnov Karviná Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Sokolov Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha 15 Uherské Hradiště Zlín Praha 5 Praha 11 Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Tachov Bruntál Praha-Vinoř Rokycany Liberec Náchod Jičín Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Koloděje Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Újezd Kroměříž Prachatice Most Praha-Petrovice Praha 20 Nymburk Praha 8 Pardubice Praha 19 Havlíčkův Brod Tábor Frýdek-Místek Nový Jičín Znojmo Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Břeclav Jeseník Benešov Praha 9 Děčín Praha 3 Kladno Vyškov Praha-západ Praha-Zličín Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Strakonice Jihlava Příbram Ostrava-město Praha-východ Beroun Praha 1 Praha-Suchdol Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby