„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora
Černá u Bohdanče Černá v Pošumaví Černá Voda
Černava Černčice Černčice
Černé Voděrady Černěves Černíč
Černíkov Černíkovice Černíkovice
Černíky Černilov Černín
Černíny Černiv Černolice
Černošice Černošín Černotín
Černouček Černousy Černov
Černovice Černovice Černovice

<<   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41  >>

Další města:

Chomutov Cheb Česká Lípa Praha 10 Praha 13 Český Krumlov Praha-západ Přerov Praha 19 Domažlice Praha 20 Praha-Kolovraty Tábor Třebíč Semily Prachatice Svitavy Praha 4 Tachov Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Královice Praha-Klánovice Ostrava-město České Budějovice Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Libuš Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Louny Náchod Praha-Troja Praha 17 Praha 2 Praha 16 Ústí nad Orlicí Beroun Praha-Běchovice Praha-Újezd Strakonice Praha-Šeberov Praha 8 Děčín Praha-Zbraslav Plzeň-město Uherské Hradiště Kutná Hora Mladá Boleslav Praha 18 Brno-venkov Praha-Nebušice Hodonín Žďár nad Sázavou Most Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Dolní Počernice Kladno Praha-Lipence Olomouc Havlíčkův Brod Praha-Benice Rokycany Praha-Zličín Praha-Slivenec Plzeň-sever Frýdek-Místek Praha-Satalice Jihlava Praha-Čakovice Zlín Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-Lysolaje Praha-východ Prostějov Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Kroměříž Praha-Březiněves Liberec Trutnov Praha 6 Praha 7 Praha-Štěrboholy Břeclav Jindřichův Hradec Praha 3 Praha 9 Praha-Přední Kopanina Nymburk Kolín Praha 22 Praha-Křeslice Šumperk Karviná Rakovník Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby