„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černiv

Nové produkty Černiv

Dlažby a obrubníky Černiv

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černiv

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černiv

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černiv

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černiv

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černiv, Levná dlažba Černiv, Dlažba Černiv, Zámkové dlažby Černiv, Zámkové dlažba Černiv, Betonové dlažby Černiv, Betonová dlažba Černiv, Zdící prvky Černiv, Dlažby II jakosti Černiv, Dlažba II jakosti Černiv, Plošné dlažby Černiv, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha 12 Třebíč Zlín Mělník Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Sokolov Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Znojmo Praha-Kunratice Jičín Český Krumlov Opava Frýdek-Místek Příbram Praha 9 Praha-východ Praha-Lochkov České Budějovice Jihlava Olomouc Praha-Slivenec Praha 13 Chrudim Ostrava-město Praha-Lipence Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha 1 Tachov Vyškov Karviná Praha-Benice Strakonice Děčín Praha 8 Domažlice Praha-Libuš Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Troja Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary Písek Ústí nad Labem Rokycany Praha 19 Břeclav Louny Teplice Praha 18 Blansko Nový Jičín Praha 20 Praha-Suchdol Praha 7 Praha-Újezd Přerov Praha 2 Tábor Praha-Nedvězí Praha 4 Svitavy Hradec Králové Kroměříž Prachatice Vsetín Brno-město Pelhřimov Praha-západ Praha-Březiněves Pardubice Praha 22 Semily Praha-Královice Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Dubeč Šumperk Praha 3 Praha-Petrovice Praha 15 Náchod Praha 6 Liberec Praha-Šeberov Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černiv

Levná dlažba Černiv

Dlažba Černiv

Zámkové dlažby Černiv

Zámkové betonové dlažby Černiv

Zámková dlažba Černiv

Betonové dlažby Černiv

Betonová dlažba Černiv

Zdící prvky Černiv

Dlažby II jakosti Černiv

Dlažba II jakosti Černiv

Plošné dlažby Černiv