„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černiv

Nové produkty Černiv

Dlažby a obrubníky Černiv

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černiv

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černiv

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černiv

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černiv

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černiv, Levná dlažba Černiv, Dlažba Černiv, Zámkové dlažby Černiv, Zámkové dlažba Černiv, Betonové dlažby Černiv, Betonová dlažba Černiv, Zdící prvky Černiv, Dlažby II jakosti Černiv, Dlažba II jakosti Černiv, Plošné dlažby Černiv, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Pelhřimov Praha-Křeslice Praha 15 Plzeň-město Praha 6 Klatovy Benešov Prachatice Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha-Šeberov Prostějov Praha-Nebušice Praha 3 Domažlice Praha 8 Praha 19 Teplice Praha 12 Chrudim Praha-Nedvězí Jeseník Praha-Březiněves Bruntál Cheb Praha-Čakovice Most Česká Lípa Praha-Troja Praha 7 Jablonec nad Nisou Písek Ostrava-město Praha-Zličín Děčín Praha 20 Praha 22 Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Praha 14 Praha 4 Karlovy Vary Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Zlín Kutná Hora Šumperk Tachov Nymburk Kladno Znojmo Pardubice Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Frýdek-Místek Jihlava Brno-město Trutnov Praha-Benice Praha-Libuš Jindřichův Hradec Kolín Karviná Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Mladá Boleslav Náchod Chomutov Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Tábor Plzeň-sever Praha-východ Praha 1 Praha 5 Příbram Strakonice Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Rakovník Břeclav Praha-Lysolaje Praha 17 Praha 10 Uherské Hradiště Opava Vyškov Havlíčkův Brod Beroun Praha-Slivenec Praha-západ Přerov Blansko České Budějovice Litoměřice Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černiv

Levná dlažba Černiv

Dlažba Černiv

Zámkové dlažby Černiv

Zámkové betonové dlažby Černiv

Zámková dlažba Černiv

Betonové dlažby Černiv

Betonová dlažba Černiv

Zdící prvky Černiv

Dlažby II jakosti Černiv

Dlažba II jakosti Černiv

Plošné dlažby Černiv