„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíky

Nové produkty Černíky

Dlažby a obrubníky Černíky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíky, Levná dlažba Černíky, Dlažba Černíky, Zámkové dlažby Černíky, Zámkové dlažba Černíky, Betonové dlažby Černíky, Betonová dlažba Černíky, Zdící prvky Černíky, Dlažby II jakosti Černíky, Dlažba II jakosti Černíky, Plošné dlažby Černíky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Náchod Chrudim Praha 16 Domažlice Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha-Běchovice Chomutov Praha-Ďáblice Praha-Zličín Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha 10 Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 5 Nový Jičín Kladno Klatovy Hradec Králové Praha 18 Rakovník Blansko Praha-Újezd Vsetín Praha-Dubeč Jeseník Pardubice Česká Lípa Praha 1 Karviná Praha-Čakovice Praha 3 Vyškov Praha 13 Plzeň-město Praha-Lipence České Budějovice Praha 7 Praha-Lochkov Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Zlín Louny Plzeň-jih Praha-Troja Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Třebíč Praha 14 Jičín Kutná Hora Kolín Praha 15 Brno-venkov Liberec Praha-Kolovraty Brno-město Praha-Královice Beroun Šumperk Pelhřimov Znojmo Praha-Šeberov Praha 4 Příbram Hodonín Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Praha-východ Litoměřice Sokolov Praha 17 Písek Děčín Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Opava Český Krumlov Tachov Praha-Slivenec Benešov Přerov Praha-Libuš Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Mělník Cheb Hlavní město Praha Svitavy Praha 8 Uherské Hradiště Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíky

Levná dlažba Černíky

Dlažba Černíky

Zámkové dlažby Černíky

Zámkové betonové dlažby Černíky

Zámková dlažba Černíky

Betonové dlažby Černíky

Betonová dlažba Černíky

Zdící prvky Černíky

Dlažby II jakosti Černíky

Dlažba II jakosti Černíky

Plošné dlažby Černíky