„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíky

Nové produkty Černíky

Dlažby a obrubníky Černíky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíky, Levná dlažba Černíky, Dlažba Černíky, Zámkové dlažby Černíky, Zámkové dlažba Černíky, Betonové dlažby Černíky, Betonová dlažba Černíky, Zdící prvky Černíky, Dlažby II jakosti Černíky, Dlažba II jakosti Černíky, Plošné dlažby Černíky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Karviná Praha-Velká Chuchle Chrudim Kolín Domažlice Teplice Praha 17 Praha-Řeporyje Praha 12 Bruntál Příbram Písek Brno-venkov Rakovník Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha 6 Česká Lípa Praha 4 Plzeň-město Frýdek-Místek Praha-Březiněves Svitavy Praha 19 Kutná Hora Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 1 Praha-Klánovice Jičín Znojmo Praha-západ Praha-Troja Praha-Benice Nymburk Praha-Dubeč Strakonice Jeseník Praha 13 Praha 8 Praha-Lysolaje Olomouc Kroměříž Semily Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha-Zličín Prachatice Hodonín Praha-Koloděje Beroun Mladá Boleslav Cheb Zlín Brno-město Prostějov Praha-Křeslice Opava Přerov Praha-Běchovice Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha 10 Ústí nad Labem Praha 16 Pardubice Praha-Libuš Karlovy Vary Praha 5 Praha 20 Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Náchod Praha 14 Praha-Suchdol Nový Jičín Litoměřice Praha-Petrovice Pelhřimov Děčín Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Most Liberec Praha 2 Ostrava-město Praha 22 Plzeň-sever České Budějovice Praha-východ Praha 11 Praha 9 Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíky

Levná dlažba Černíky

Dlažba Černíky

Zámkové dlažby Černíky

Zámkové betonové dlažby Černíky

Zámková dlažba Černíky

Betonové dlažby Černíky

Betonová dlažba Černíky

Zdící prvky Černíky

Dlažby II jakosti Černíky

Dlažba II jakosti Černíky

Plošné dlažby Černíky