„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černíky

Nové produkty Černíky

Dlažby a obrubníky Černíky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černíky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černíky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černíky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černíky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černíky, Levná dlažba Černíky, Dlažba Černíky, Zámkové dlažby Černíky, Zámkové dlažba Černíky, Betonové dlažby Černíky, Betonová dlažba Černíky, Zdící prvky Černíky, Dlažby II jakosti Černíky, Dlažba II jakosti Černíky, Plošné dlažby Černíky, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Prachatice Jičín Nový Jičín Praha 22 Teplice Louny Praha-Šeberov Praha-Troja Opava Cheb Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 18 Uherské Hradiště Písek Praha-západ Praha-Lochkov Brno-město Klatovy Česká Lípa Děčín Strakonice Jeseník Semily Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 14 Praha 3 Praha-Klánovice Tachov Svitavy Benešov Znojmo Kolín Břeclav Praha 6 Praha 16 Praha-Štěrboholy Sokolov Bruntál Kroměříž Nymburk Domažlice Šumperk Blansko Praha-Slivenec Karviná Praha 21 Praha-Koloděje Třebíč Praha 10 Praha-Libuš Náchod České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Tábor Praha 12 Olomouc Český Krumlov Jablonec nad Nisou Vyškov Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Příbram Pelhřimov Trutnov Jihlava Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha 5 Kladno Hradec Králové Praha 15 Praha 20 Praha-Benice Kutná Hora Praha-Zličín Chomutov Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 7 Praha-Újezd Mladá Boleslav Mělník Zlín Praha-Lipence Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černíky

Levná dlažba Černíky

Dlažba Černíky

Zámkové dlažby Černíky

Zámkové betonové dlažby Černíky

Zámková dlažba Černíky

Betonové dlažby Černíky

Betonová dlažba Černíky

Zdící prvky Černíky

Dlažby II jakosti Černíky

Dlažba II jakosti Černíky

Plošné dlažby Černíky