„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černošín

Nové produkty Černošín

Dlažby a obrubníky Černošín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černošín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černošín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černošín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černošín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černošín, Levná dlažba Černošín, Dlažba Černošín, Zámkové dlažby Černošín, Zámkové dlažba Černošín, Betonové dlažby Černošín, Betonová dlažba Černošín, Zdící prvky Černošín, Dlažby II jakosti Černošín, Dlažba II jakosti Černošín, Plošné dlažby Černošín, Plošná dlažba


Další města:

Frýdek-Místek Praha 22 Strakonice Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Kunratice Chomutov Olomouc Tachov Pelhřimov Jablonec nad Nisou České Budějovice Domažlice Praha 9 Pardubice Praha-Klánovice Praha 21 Vsetín Praha 13 Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Karviná Praha-Koloděje Praha-Čakovice Karlovy Vary Beroun Praha-Březiněves Praha 20 Praha 6 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 8 Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Mělník Praha-Šeberov Praha-Troja Jičín Praha 10 Ústí nad Orlicí Praha 15 Hradec Králové Český Krumlov Praha-Zbraslav Česká Lípa Jihlava Brno-město Blansko Rokycany Praha 7 Třebíč Praha 12 Hodonín Praha-západ Nový Jičín Mladá Boleslav Teplice Praha 1 Praha-Kolovraty Praha-Újezd Brno-venkov Svitavy Cheb Liberec Náchod Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Plzeň-město Kladno Přerov Praha 4 Praha 14 Klatovy Praha-Lysolaje Praha 5 Plzeň-jih Rakovník Benešov Praha-Libuš Nymburk Příbram Praha-Dolní Chabry Praha 2 Ústí nad Labem Břeclav Jindřichův Hradec Kroměříž Louny Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha 19 Ostrava-město Praha-Zličín Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černošín

Levná dlažba Černošín

Dlažba Černošín

Zámkové dlažby Černošín

Zámkové betonové dlažby Černošín

Zámková dlažba Černošín

Betonové dlažby Černošín

Betonová dlažba Černošín

Zdící prvky Černošín

Dlažby II jakosti Černošín

Dlažba II jakosti Černošín

Plošné dlažby Černošín