„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Černošín

Nové produkty Černošín

Dlažby a obrubníky Černošín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Černošín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Černošín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Černošín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Černošín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Černošín, Levná dlažba Černošín, Dlažba Černošín, Zámkové dlažby Černošín, Zámkové dlažba Černošín, Betonové dlažby Černošín, Betonová dlažba Černošín, Zdící prvky Černošín, Dlažby II jakosti Černošín, Dlažba II jakosti Černošín, Plošné dlažby Černošín, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Újezd Plzeň-město Rakovník Kladno Děčín Praha 21 Klatovy Praha 3 Kroměříž Praha-Ďáblice Praha 18 Svitavy Příbram Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-východ Liberec Praha-Suchdol Praha-Královice Olomouc Karlovy Vary Přerov Praha-Koloděje Praha-Křeslice Most Praha 10 Kutná Hora Trutnov Praha-Šeberov Jihlava Mělník Praha 12 Praha 2 Praha 14 Praha-Petrovice Ostrava-město Jindřichův Hradec Kolín Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Hradec Králové Opava Cheb Teplice Pelhřimov Prostějov Praha-Kunratice Zlín Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Klánovice Domažlice Praha 1 Litoměřice České Budějovice Praha-Benice Semily Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha 4 Praha 20 Praha 15 Česká Lípa Hodonín Praha 13 Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Zličín Praha 22 Praha-Březiněves Strakonice Nymburk Jičín Praha-Satalice Šumperk Praha-západ Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Dubeč Písek Uherské Hradiště Tábor Praha 8 Praha-Vinoř Český Krumlov Vyškov Louny Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Černošín

Levná dlažba Černošín

Dlažba Černošín

Zámkové dlažby Černošín

Zámkové betonové dlažby Černošín

Zámková dlažba Černošín

Betonové dlažby Černošín

Betonová dlažba Černošín

Zdící prvky Černošín

Dlažby II jakosti Černošín

Dlažba II jakosti Černošín

Plošné dlažby Černošín