„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Královice Liberec Opava Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-východ Mladá Boleslav Přerov Kroměříž Most Strakonice Praha-Štěrboholy Praha 8 Praha 11 Praha 2 Mělník Praha-Běchovice Teplice Třebíč Praha 15 Sokolov Plzeň-sever Praha-Šeberov Blansko Praha-Březiněves Jeseník Písek Příbram Uherské Hradiště Kolín Praha-západ Česká Lípa Jablonec nad Nisou Prachatice Šumperk České Budějovice Praha 12 Praha-Velká Chuchle Tábor Zlín Praha 9 Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Benešov Cheb Praha-Ďáblice Praha 14 Svitavy Hodonín Louny Trutnov Praha 21 Český Krumlov Praha 7 Praha 4 Praha-Lochkov Praha 1 Praha 5 Břeclav Děčín Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Brno-venkov Hradec Králové Plzeň-jih Domažlice Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Nedvězí Praha 22 Chomutov Praha-Řeporyje Pelhřimov Vyškov Hlavní město Praha Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Slivenec Karviná Praha-Benice Bruntál Praha 20 Olomouc Chrudim Praha-Kolovraty Nymburk Litoměřice Vsetín Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby