„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha-Troja Teplice Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Příbram Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Tábor Ústí nad Labem Praha 1 Jeseník Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha-Slivenec Praha 9 Praha 19 Plzeň-jih Praha 14 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Písek Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 10 Vyškov Praha 21 Praha-Přední Kopanina Rokycany Mělník Český Krumlov Olomouc Žďár nad Sázavou Hodonín Trutnov Praha 16 Praha 6 Semily Tachov Rakovník Česká Lípa Prostějov Chrudim Praha-Řeporyje Strakonice Praha 13 Náchod Zlín Praha-Křeslice Nymburk Chomutov Praha-Zličín Děčín Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Nedvězí Praha-východ Šumperk Praha 3 Praha-Březiněves Praha-západ Liberec Praha-Benice Praha-Klánovice Louny Praha-Suchdol Pelhřimov Kolín Praha 5 Most Praha 15 Blansko Cheb Opava Jablonec nad Nisou Jičín Svitavy Prachatice Karlovy Vary Vsetín Praha-Koloděje Praha 18 Bruntál Praha-Újezd Domažlice Praha 17 Praha 2 Praha-Dolní Počernice Praha 11 Praha-Ďáblice Přerov Praha-Vinoř Praha-Kunratice Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby