„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Pardubice Brno-venkov Blansko Praha-Dolní Počernice Praha 13 Plzeň-jih Semily Praha-Lysolaje Jihlava Znojmo Strakonice Praha 20 Praha 6 Brno-město Louny Prostějov Praha-Křeslice Praha-Čakovice Beroun Ústí nad Orlicí Nový Jičín Praha 5 Praha 18 Praha 16 Hodonín Písek Praha 15 Praha-východ Jeseník Praha 21 Hradec Králové Plzeň-sever Opava Uherské Hradiště Kroměříž Kutná Hora Praha 14 Praha-Štěrboholy Bruntál Most Praha-Březiněves Tachov Svitavy Česká Lípa Praha 17 Praha-Přední Kopanina Třebíč Karviná Praha-Zličín Litoměřice Praha-Klánovice Rokycany Praha-Libuš Praha-Řeporyje Cheb Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Vsetín Náchod Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Břeclav Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha 3 Prachatice Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Slivenec Děčín Praha-Nedvězí Teplice Praha 1 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Příbram Karlovy Vary Olomouc Praha 8 Mělník Hlavní město Praha Liberec Praha-Královice Ostrava-město Trutnov Zlín Žďár nad Sázavou Tábor Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Rakovník Praha-Lipence Praha 2 Praha-Troja Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby