„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Kladno Praha 1 Most Praha 8 Praha-Újezd Znojmo Praha-Štěrboholy Žďár nad Sázavou Liberec Praha-Slivenec Litoměřice Sokolov Zlín Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty České Budějovice Karviná Praha-Dolní Počernice Nymburk Kolín Brno-město Praha-Vinoř Plzeň-jih Kroměříž Bruntál Plzeň-sever Praha-Zbraslav Písek Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Petrovice Náchod Prachatice Praha 6 Břeclav Havlíčkův Brod Praha 14 Praha 17 Brno-venkov Praha-západ Praha-Čakovice Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha-Lochkov Praha 12 Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Vsetín Přerov Praha-Klánovice Pardubice Cheb Tábor Praha-Troja Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha 20 Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Olomouc Praha-Lipence Teplice Kutná Hora Chomutov Benešov Praha 4 Praha-Šeberov Chrudim Nový Jičín Pelhřimov Rakovník Děčín Praha 22 Česká Lípa Prostějov Frýdek-Místek Příbram Praha 16 Praha 19 Praha 15 Praha 3 Tachov Hodonín Uherské Hradiště Praha 7 Beroun Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Strakonice Třebíč Praha 5 Praha 10 Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby