„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Svitavy Znojmo Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Lipence Mělník Tábor Louny Uherské Hradiště Praha 19 Strakonice Praha 16 Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Děčín Domažlice Praha-Zbraslav Plzeň-sever Praha 4 Ostrava-město Praha 9 Blansko Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha 21 Karlovy Vary Praha 18 Praha 7 Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-východ Benešov Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 20 Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Hodonín Nymburk Praha-západ Opava Praha-Nebušice Třebíč Praha-Čakovice Praha 22 Praha-Benice Most Mladá Boleslav Brno-venkov Praha 11 Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Satalice Praha-Nedvězí Kladno Praha-Šeberov Praha 10 Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Česká Lípa Chomutov Havlíčkův Brod Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Praha-Březiněves Šumperk Praha-Troja Praha 14 Náchod Jičín Frýdek-Místek Hradec Králové Karviná Trutnov Praha-Štěrboholy Semily Kroměříž Cheb Sokolov Pelhřimov Praha-Vinoř Prachatice Rakovník Praha 12 Teplice Praha 5 Praha-Velká Chuchle Praha 6 Liberec Praha-Slivenec Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Tachov Písek Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby