„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Karlovy Vary Hodonín Jeseník Praha 2 Praha-Řeporyje Prostějov Praha-Vinoř Semily Praha-Suchdol Trutnov Přerov Děčín Domažlice Praha 11 Plzeň-město Plzeň-jih Olomouc Beroun Náchod Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha-Troja Praha 17 Opava Louny Pardubice Praha 18 Ostrava-město Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha-Lysolaje Česká Lípa Most Sokolov Rychnov nad Kněžnou Klatovy Třebíč Teplice Karviná Plzeň-sever Praha 21 Praha 22 Rakovník Liberec Nymburk Praha-východ Zlín Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Cheb Praha-Královice Český Krumlov Tábor Břeclav Brno-město Písek Praha-Čakovice Benešov Litoměřice Praha 20 Znojmo Praha-západ Mělník Svitavy Kolín Praha-Nedvězí Praha-Lipence Jičín Praha-Šeberov Blansko Praha 19 Hradec Králové Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha 4 Kutná Hora Praha 6 Tachov Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Chrudim Vyškov Praha 13 Jindřichův Hradec Nový Jičín Hlavní město Praha Praha 5 Rokycany Chomutov Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby