„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Čechtín Čechy Čechy pod Kosířem
Čejč Čejetice Čejkovice
Čejkovice Čejkovice Čejkovice
Čejov Čeladná Čelákovice
Čelčice Čelechovice Čelechovice na Hané
Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov Čenkov u Bechyně Čenkovice
Čeperka Čepí Čepřovice
Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná Čermná nad Orlicí

<<   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40  >>

Další města:

Hradec Králové Nymburk Klatovy Opava Strakonice Domažlice Praha 15 Šumperk Znojmo Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Plzeň-sever Praha-Benice Teplice Karlovy Vary Jičín Praha 18 Praha-východ Prachatice Praha-Křeslice Rakovník Praha 3 Praha-Suchdol Tachov Praha-Klánovice Třebíč Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha-Troja Praha-Běchovice Plzeň-jih Praha-Zličín Sokolov Pelhřimov Rokycany Olomouc Praha 10 Praha-Kolovraty Kolín Praha-Kunratice Praha-Čakovice Příbram Ústí nad Labem Praha 1 Žďár nad Sázavou Brno-město Kroměříž Praha-Vinoř Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha 5 Pardubice Praha 12 Praha-západ Jeseník Most Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Beroun Praha 14 Praha 11 Ostrava-město Kutná Hora Praha-Lysolaje Blansko Litoměřice Náchod Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Petrovice Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 19 Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Zlín Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha 9 Semily Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha 8 Chrudim Písek Mělník Děčín Břeclav Liberec Nový Jičín Praha 13 Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby