„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechtín

Nové produkty Čechtín

Dlažby a obrubníky Čechtín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechtín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechtín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechtín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechtín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechtín, Levná dlažba Čechtín, Dlažba Čechtín, Zámkové dlažby Čechtín, Zámkové dlažba Čechtín, Betonové dlažby Čechtín, Betonová dlažba Čechtín, Zdící prvky Čechtín, Dlažby II jakosti Čechtín, Dlažba II jakosti Čechtín, Plošné dlažby Čechtín, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Blansko Praha 14 Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha 19 Hodonín Praha-Újezd Praha 22 Liberec Zlín Praha 10 Plzeň-město Praha 6 Brno-venkov Praha 8 Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Královice Vyškov Praha 18 Jihlava Praha 4 Jindřichův Hradec Praha 1 Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-Zličín Šumperk Mělník Ostrava-město Bruntál Strakonice Nymburk Praha-Šeberov Břeclav Písek Domažlice Opava Praha-Ďáblice Náchod Trutnov Teplice Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Praha-Satalice Cheb Znojmo Praha-Čakovice Děčín Kolín Chrudim Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Lipence Praha 13 Praha 3 Praha-Suchdol Klatovy Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha-Libuš Česká Lípa Chomutov Ústí nad Orlicí Praha 5 Praha-Benice Praha 2 Český Krumlov Praha 21 Plzeň-sever Prachatice Brno-město Praha-Vinoř Litoměřice Praha-Křeslice Prostějov Praha 17 Praha 20 Most Praha-Řeporyje Praha 15 Praha-Kunratice Karviná Beroun Praha-Slivenec Benešov Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Jeseník Louny Praha-Troja Jičín Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechtín

Levná dlažba Čechtín

Dlažba Čechtín

Zámkové dlažby Čechtín

Zámkové betonové dlažby Čechtín

Zámková dlažba Čechtín

Betonové dlažby Čechtín

Betonová dlažba Čechtín

Zdící prvky Čechtín

Dlažby II jakosti Čechtín

Dlažba II jakosti Čechtín

Plošné dlažby Čechtín