„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Čechtín

Nové produkty Čechtín

Dlažby a obrubníky Čechtín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Čechtín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Čechtín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Čechtín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Čechtín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Čechtín, Levná dlažba Čechtín, Dlažba Čechtín, Zámkové dlažby Čechtín, Zámkové dlažba Čechtín, Betonové dlažby Čechtín, Betonová dlažba Čechtín, Zdící prvky Čechtín, Dlažby II jakosti Čechtín, Dlažba II jakosti Čechtín, Plošné dlažby Čechtín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Přerov Kladno Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Březiněves Sokolov Ostrava-město Praha-Satalice Praha-Řeporyje Praha 5 Kolín Český Krumlov Praha-Troja Teplice Praha-Slivenec Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Lochkov Litoměřice Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Trutnov Hodonín Hradec Králové Praha 7 Nový Jičín Praha 22 Praha 8 Praha-Koloděje Kroměříž Praha-Křeslice Praha-Kunratice Louny Uherské Hradiště Praha-Vinoř Bruntál Karviná Blansko Praha 13 Praha 6 Rychnov nad Kněžnou Příbram Jičín Praha-Nebušice Kutná Hora Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha 4 Brno-venkov Vsetín Praha-Štěrboholy Znojmo Šumperk Nymburk Prostějov Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Praha-Čakovice Praha-Suchdol Praha 10 Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha 1 Praha 9 Praha-Libuš Jindřichův Hradec Jihlava Plzeň-sever Jeseník Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-západ Plzeň-město Pelhřimov Liberec Praha 15 Domažlice Beroun Chomutov Tábor Strakonice Olomouc Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Chrudim Mladá Boleslav Písek Opava Tachov Praha 20 Praha 16 Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Čechtín

Levná dlažba Čechtín

Dlažba Čechtín

Zámkové dlažby Čechtín

Zámkové betonové dlažby Čechtín

Zámková dlažba Čechtín

Betonové dlažby Čechtín

Betonová dlažba Čechtín

Zdící prvky Čechtín

Dlažby II jakosti Čechtín

Dlažba II jakosti Čechtín

Plošné dlažby Čechtín